İçeriğe Yönlendir

Öğrenciler Arabamı Çizmişler

İbrahim Yılmaz

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Bu konu yine öğretmen sorunlarına bağlanır.. Demişti dersiniz..

Geçmiş olsun..

Merak etme Fatih :D ben sorununun kaynağı olan arkadaşı imha edeceğim :D Ancak telefon açmıyor. Alper bey tehtidlerin belgesini sundu. Ancak ben delil bırakmadan tehtid edeceğim merak etmeyin :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Biz eskiden..... diye bi klişe vardır ya, nedense eskiden herşey daha güzeldi sanki... Son yıllarda o kadar çok söyler oldukki bunu, ya gidaşıtımız iyi değil, ya da bizler kötü insanlar olmaya başladık..

Vesile ile :) , bir edebiyat hocamız vardı, yüzü hiç gülmez, hep asık suratlı.. Veriyor tokadı silleyi, ama yalnızca hakedene, yaşla kuruyu karıştırmadan.. Öğrencilik hayatınızdan bilirsiniz, zıvanadan çıkmış tipler vardır, ne laftan anlar ne sözden, insan olmanın tabiatına yakışmayacak bir sürü genel ahlaka mugayir hareketin/hareketlerin mucididir bunlar :) Bu tiplerin hakkından gelmeyle nam salmıştı okulda, onun dayağını yiyenler şimdi yolda görünce eline yapışıyor hocam nasılsınız diye.. Adam oldularsa böyle oldular, hepside işinde gücünde adam gibi adam oldular.. Ya bunlar boş koyverilseydi diye düşünüyorum her gördüğümde..

Şiddetin her türlüsüne karşıyım, ama oğlu/kızı en ufak bir azar işittiğinde(ki bu sebepsiz yere olmaz) sülalesi okulu basıpta 'Aman benim oğluma bunu nasıl yaparsın' diyenlerede karşıyım.. Memlekette bir sürü gazete var, herkes 3.sayfa haberi olma yolunda ilerliyor işte böyle diye diye..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çok geçmiş olsun hocam. Aile terbiyesi diye birşey kalmadı malesef. Ben çocukken yazlıkda komşunun oglunun akülü arabasını çalmıştım. Anahtarı üstündeydi. Babam bu konu ile ilgili benle bi ön görüşme yaptıkdan sonra başkasının malına zarar verilmemesi ve kullanılmaması gerektiğini ögrenmiştim. Üstelik ilkokul 2 felandım. Şimdiki nesil bu terbiyeyi almadan yetişiyor bu kaçıncı okul çiziği.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Geçmiş olsun hocam.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Biraz ağır olmuş ama.

Yok be abi emekle yapılmış ne varsa ve buna kast varsa çok da ağır değil bir de lise seviyesi çocuk bunlar yani akılları başında artık.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yine de ana babaya sarmasak?

Sarmak kelimesini çıkaralım olur Abi haklısın ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Ahmet Biz söyledik. Gİdin paşanın aracını çizin. Bugünlerde mondeoyu öksüz yetim bırakıyormuş. Çizinki aklı başına gelsin dedik. İyi demişmiyiz. :)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben okulda polat gibi geziyorum. Benden tırsıyorlar arabama yaklaşamıyor. Biliyorlar benim arabama zarar verdiklerinde anında bulacağımı :D

Ama işin en ilginç tarafı okulunu bitiren okulun haytaları benden çok çekenler okul bittikten sonra gelip halımı hatrımı soran kişiler oluyor. Buna herkes gibi bende çok şaşırıyorum. İyi davrandığım öğrenciler arayıp sormazlar. Ama hatalarını affetmediğim öğrenciler sürekli arayıp soruyorlar.

Acaba yaşıyormuyum diyemi sorguluyorlar :D

Geçen arkadaşın aracını biri çizmiş. Ailesi çağrılmış. Ben çocuğu birgün sonra gördüm. Dedim iyiki benim aracım değildi. Şayet benim aracım olsaydı senin çizdiğini kanıtlamama gerek kalmadan şüphelenmem yeter. Neler yapacağımı sen düşün dedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi acamadim araba suruyordum sonrada sarjim bitti zaten,ben ogretmen sucludur demedimki bizim ogretmendede suc var dedim olayi anlattim,benim orda demek istedigim hocam kimin yaptigini yada yapma potansiyeli oldugunu tahmin edebilecegi ve buna gorede artik konusurmu dovermi yoksa gizlice tehditmi eder bilmiyorum :D Tekrar okudum simdi mesajimida bizim hocanin olayini anlatmisim az cok taniyorsun abi beni ergen islsri bu araba cizmek falan derdk olan adam gibi konusur :) (dipnot: Mehmet hocam beni tehdit etti ondan boyle mesajlarim :p Cidden amacim o degildi ama yanlis anlasildi ise silinebilir...)

Kim nerde tehtid etmiş. Bırak şimdi. Delil yok birşey yok. Boş işler. Delil isterim tehtid için. Benim sözlerim bile delil sayılmaz. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Bunu androide uygulamalarına yaz birde link ver deniyeyim.

Tamam indirdim :) Ben burdan şunu anladım. Telefonda tehtid edersem ses kayıdını alacaksın. Gizliden gizliye uyarıyorsun beni :unsure2:

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Geçmiş olsun. :flowers: Teknik öğretmenseniz muhtemelen teknik lisede çalışıyorsunuz arabayı yakmadıklarına dua edin bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayret konu hala öğretmen sorunlarına dönmemiş. :biggrin:

Geyiğe bağladım. Başlarda dönüştürüyorduk nerdeysede sonra tatlıya bağladık.:) Hatta telefonda tehtid bile ettim milleti :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tahmin ediyorum. Ama onlar bu forumda geçersiz. Gizli çekimler delil statüsünde değiller.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Hayret konu hala öğretmen sorunlarına dönmemiş. :biggrin:

'O kadar maaş+tatil var alırsınız yenisini sıkmayın canınızı' :p mı deseydik?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yok Osman olmadı :p

:D

Abi niye güldün? :)

Ali hocam bak şimdi nasıl tartışma çıkarıyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Geçmiş olsun bu da öğretmenlerin sıkıntılarından ne yapalım.

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Geyiğe bağladım. Başlarda dönüştürüyorduk nerdeysede sonra tatlıya bağladık. :) Hatta telefonda tehtid bile ettim milleti :D

Yaparsınız siz öğretmen milleti. :D

Tatil yetmiyor be Osman. Biz 3 ay (!) çaşıp 9 ay tatil istiyoruz. :p :p :p

düzenleme: yanlış alıntı.

tarihinde Ali Satılmış tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

4+4+4'e geçince daha çok tatil olacak rahat olun :)

Osman bunda nasıl tatili çok yaparız onu anlamadım ama. Biz 10 dakika ders 40 dakika tenefüs istiyoruz.

Yaparsınız siz öğretmen milleti. :D

Tatil yetmiyor be Osman. Biz 3 ay (!) çaşıp 9 ay tatil istiyoruz. :p :p :p

düzenleme: yanlış alıntı.

Siz yapmazsınız zaten biz yaparız :) Hadi az kaldı birbirimize düşelim :)

Bu arada konuyu mındar ettik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...