İçeriğe Yönlendir

Sporttrend'I Mi Satıp Honda Civic Hb 2007 Aldım :)

Erkan Cansız

Recommended Posts

Erkan Cansız
(düzenlendi)

Arkadaşlar 32.000 km de servis bakımlı garantisi 2 sene daha devam eden 1.8 140 hp civic aldım :) i shift denen 3 farklı vites seçeneği var... ilk başlarda tuhaf geldi ama şimdi alıştım.. tek alışamadığım dik rampalar :( focus la en dik rampaları 2. vitesle başlayıp daha sonra 3 leyip çıkarken 1.8 hondayla malesef 1 le başlayıp 2 ile zor zar çıkıyorum :( bahsettiğim rampalar İstanbulu bilenler için kurtuluş yokuşu,, fulya yokuşu....

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Honda güzeldir ama neden o şekilde bir sorun yaşadınız ben anlayamadım... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Otoömatik Honda galiba öyle zaten arkadaşım da şikayetçi.2006 civic 1.6 sedan. Hayırlı olsun güzel araçtır.

Yorum bağlantısı
Erkan Cansız

Honda güzeldir ama neden o şekilde bir sorun yaşadınız ben anlayamadım... :unsure2:

sorun değil aslında focusun çekişini ve torkunu aradım desem daha doğru olur:))

hayırlı olsun,kaç model kaç lira acaba

2007 model 31500 tl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Güllüoğlu

sorun değil aslında focusun çekişini ve torkunu aradım desem daha doğru olur:))

2007 model 31500 tl

Hayırlı olsun umarım ford için üzelmessiniz sonradan :( bu arada modifiye motor kaputun vardı focusta bende yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusun? teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

arkadaşlar 32.000 km de servis bakımlı garantisi 2 sene daha devam eden 1.8 140 hp civic aldım:) i shift denen 3 farklı vites seçeneği var... ilk başlarda tuhaf geldi ama şimdi alıştım.. tek alışamadığım dik rampalar:(( focus la en dik rampaları 2. vitesle başlayıp daha sonra 3 leyip çıkarken 1.8 hondayla malesef 1 le başlayıp 2 ile zor zar çıkıyorum:(( bahsettiğim rampalar istanbulu bilenler için kurtuluş yokuşu,, fulya yokuşu....

Allah kaza bela vermesin,iyi günlerde kullan benimde aklımın ucunda bir honda var aslında,ilk izlenimlerin nasıl forddan hondaya geçişte? LPG varmı?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ancak f1 St'den sonra Honda'nın i-shiftleri'nden performans beklentiniz varsa,sizi üzer. Raşit'in civicle yaptığımız testte 1.6 focusun 160 ı gördüğü mesafede 110 u görememişti civic. Ancak kullanımı keyiflidir.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Şu japonun resimlerini de eklerseniz çok hoş olur. Bu arada renk nedir?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Yanlız Şanzuman olarak problemli bilinen bir araçtır.

Vites geçişlerini çok net hissettirir.

Ama önemli olan sizin memnuniyetiniz.

Hayırlı olsun. :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun...

Keşke almışken tam otomatiğini alsaydınız.

o zaman yokuşlarda çekmeme gibi bi şikayetiniz olmazdı :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun, keşke haberimiz olsa idi, aynısından satılığı vardı, biraz da ucuzdu

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

hayırlı uğurlu olsun bir çok kişi beğenmesede bence çok şekilli bir araç.görüntüsüne hastayım onun.focus almadan önce baya bi niyetlenmiştim civic hb'ye ancak 1.8 motor oluşu sebebiyle vergisinin yüksekliği ve vites sisteminin çok sorun çıkarttığı ve maliyetinin pahalı olması sebebiyle vazgeçmiştim.bir de araştırdığım kadarıyla vites sisteminin kullanımıyla ilgili püf noktaları vardı verim alabilmek için.

Hayırlı olsun...

Keşke almışken tam otomatiğini alsaydınız.

o zaman yokuşlarda çekmeme gibi bi şikayetiniz olmazdı :)

tam otomatik olanlar baya bi pahalı i-shiftlere göre,sanırım oyüzden tercih edilememiştir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bende focustan önce çok araştırdım temiz bir hb bulamamıştım kafama göre kaza yapanları sağlam kaza yapmış, kazasızları benim bütcemi aşıyordu. mutluhanda çalışan bir arkadaşla baya sohbet ettikten sonra vaz geçmiştim. benim baktıklarım hep i-shift di kesinlikle uzak durmamı söylemişti zaten 2010 başında gelenlerde honda da bu şanzumandan uzak durup, tam otomatiğe geçmiş, bu gün tam otomatik bir tane bulsam hemen benim aracı değişirim gibi geliyor bana kasası çok hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hem tam otomatikler 1.4,vergisi de makul yani:)

1,8 lerde tam otomatik var 1.4 ler hala i-shift olarak devam ediyordu 2012 de geldi ise bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar bey model-km-renk ve fiyat bilgisi alabilirmiyiz?teşekkürler.

arızalanmış, sahibine geri iade etmişler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yırtmışız o zaman desene :D

:superman: manda var istermisn benzinli otomatik 2007, otokoça hiç uğramamış :rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...