İçeriğe Yönlendir

Sporttrend'I Mi Satıp Honda Civic Hb 2007 Aldım :)

Erkan Cansız

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun otomatik honda biraz öyle rampası ağır

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erkan Cansız

cevabı biraz geç veriyorum kusura bakmayın:)) valla hondaya alıştım vitesleride çok zevkli gelmeye başladı honda cem de çocukluk arkadaşım var, düşünme al dedi şanzumandan gelen arıza yok gibi bişey dedi.. focusta 2 defa vites halatı koparmıştım 450 tl den 900 lira 1 sene içinde:)) tabi 2,0 ın tadı bi başka ama 1,8 de gayet tatmin ediyor:)) araç siyah ve üzerinde nokta çizik veya göçük yok şansıma boyasız ve servis bakımlı olmasıda beni almamda baya bi ikna etti şuan 34,000 kmde... Amaaaaaaaaa içi yokmu içiiiiii direksiyon ve göstergeler adamı sanki uzay yolculuğunda gibi hissettiriyor:)) yokuşlarda yokuş kalkış destek sistemi yok ama biraz gaz verip size yardımcımcı olmuyoda değil:) el freni ile dost olmanız gerekiyor okadar:)) tek handikap bu:(( araç 1. viteste 55 te devir kesiciyi devreye sokuyor 2, viteste ise bu 99 a kadar çıkıyor ... bence gayet güzel.. st ile kafa kafaya gider diye düşünüyorum.. yani pek yadırgamadım hızlanmasını... şimdilik bu kadar dostlar sorularınız veya ford yedek parçayla ilgili sıkıntılarız olursa daima yardıma hazırım.... resimlerinide en kısa zamanda yüklerim inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Cansız

Hayırlı olsun umarım ford için üzelmessiniz sonradan :( bu arada modifiye motor kaputun vardı focusta bende yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusun? teşekkür ederim

teşekkürler arkadaşım... kaput için maslak sanayii sitesinde yönlendiceğm ustalar olabilir.. kesin kararını verdiysen telefonunu yazarsan bana yardımcı olurum tabikiii

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...