İçeriğe Yönlendir

Esp Ve Ön Cam Rezistans Tuşları

Misafir

Recommended Posts

Oğuzhan Deniz

2.5 kasaya olmazki bunlar gümüş gri olması lazım gümüş gri olsa hemen alırdım

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Gümüş griler 5 katı parasına satılıyor, biz yeni kullanıcıyız diye bizi s.. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hakan hayırlı olsun, baya güzel olmuş, bendede esp nin soketi vardı, ön camınki yoktu, Oktay sağolsun halletti.

Maşallah :nazar:

Lokman abim teşekkürler,ufaktan sizleri takip ediyoruz işte :)

xr-5 olmadı abi senin araba yaa tabi esp olacak tabi ön cam rezistanslı olacak :) ancak tek eksik çip :)

Oda olucak zamanla can,şuan sadece XR-5 logoyla devam (sağ şeritten) :D

Güzel olmuş gerçekten, bende Fiesta' nınkini aradım bulamadım, esp kablosuda içerde çekili aslında, gerisi yok ama :) Fiesta ST esp tuşu gören-duyan olursa bana haber versin lütfen :)

Teşekkürler,bulursam yada görürsem haber vericem :)

Baranın dediği gibi nerdeyse 4-5 katı bir fiyata satılıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

bende gümüş gri istiyorum ama ikisi birden çok pahalı geliyor görüntü için değer mi bilinmez. aslında biraz indirim yapsalar iyi olur :)

Yorum bağlantısı
Misafir

bende gümüş gri istiyorum ama ikisi birden çok pahalı geliyor görüntü için değer mi bilinmez. aslında biraz indirim yapsalar iyi olur :)

Bence beklemek daha iyi sanırım mutlaka düşecektir fiyatı.

Güzel bir görüntü için yapılabilir

ÖN CAM REZİSTANS DÜĞMESİ ( SİYAH RENK ) FOCUS

Budan kalmamış stokta

http://www.fordburad...t=9&urun=545642

Evet cemil bey benim aslında niyetimde görüntü içindi zaten,özellikle gece daha hoş oluyorlar.stokları erittik 2 günde ne çabuk bitmiş yahu :shok: en son fatih aldı galiba.

Hayırlı olsun Hakan abi. Güle güle kullan. :nazar:

Ali hocam teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ayırlı olsun. :)

Hakan abi ne kadar mış tuşlar? bana da bi esp tuşu lazım madem hat çekili alıp takayım bari?

Seninkinde yoktur. :)

Yorum bağlantısı
Cemil Canten

Hoşuma gitti bende sipariş verdim o boş düğmeleri nasıl sökerim bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun cemil bey,sökmesi çok basit dert etmeyin,ince uçlu ağzı düz tornavida bu iş için yeterlidir.Değiştireceğiniz iki tuşun arasına sokun sağa ve sola yatırın tornavidayı tuşlar yerlerinden çıkmaya başlıyacaktır,iki tuşun arasına dememdeki sebeb,eğerki tuşları çıkarma işini tuşların kenarlarından yaparsanız gövdeye zarar verebilirsiniz,çizilme ezilme vs.ama tuşların ortası çizilse yada ezilsede sorun değil,yerine yeni tuşları takıcaksınız çünki.

Yorum bağlantısı
Enes Yasin

bugün bende bıçak yardımı ile kapakları kaldırdım ve arkasında soketler ve kablolar vardı acaba bende bu tuşlardan sipariş versem çalışır mı bilmiyorum bütün kapakların arkasında soket ve kablo vardı en soldaki tuş ne işe yarar?

;)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

bugün bende bıçak yardımı ile kapakları kaldırdım ve arkasında soketler ve kablolar vardı acaba bende bu tuşlardan sipariş versem çalışır mı bilmiyorum bütün kapakların arkasında soket ve kablo vardı en soldaki tuş ne işe yarar?

;)

Çalışmıyacak malesef,burda amaç sadece görselliktir.yukarıda resimlerdeki gibi bir görüntüyü isterseniz alıp uygulayabilirsiniz.

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Enes Yasin

bu tuşların ortasında ki havalandırma gibi olan delikler ne işe yarar :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Mehmet abi denedim bırakırmıyım hiç :) sadece tuşların ışığı yanıyor,esp de off yazan yerde bir hareket yok,aynı şekilde ön cam rezistans tuşuda öyle.

Hayirli olsun abi evet abi trendlerde o soket yok bendede o tuslar var ama isigi yanmiyor tesisat cekmek gerekiyor

Titaniumda var tık diye takınca çalışıyor. :D

Çok basit sökülmesi. Hayırlı olsun.

lcOW3.jpg

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Murat kafama bir şey takıldı, biliyorsun benim araç ESP li, lakin yol bilgisayarından On/Off yapılıyor. şimdi o düğmeyi bulup taksam iş görür mü?

Abi servise bir sorayım.bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Abi servise bir sorayım.bilmiyorum.

Abi sordum olmuyormuş.

Tesisatı tamamen farklıymış.

Yeniden sistem kurulması gerekliymiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

ilgilendiğin için teşekkür ederim Murat,

Hakan düğmeler çok şık durmuş, güle güle kullan. küçük dokunuşlarla aracın havası bir anda değişiveriyor. ah bir de sehven ESP de olsaymış tadından yenmezmiş ;):fiuw::D

Rica ederim abi ne demek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Hakan düğmeler çok şık durmuş, güle güle kullan. küçük dokunuşlarla aracın havası bir anda değişiveriyor. ah bir de sehven ESP de olsaymış tadından yenmezmiş ;):fiuw::D

Sadık abi teşekkürler,ne yapalım bunada şükür abi,tuşların arkasında hiç tesisatı olmuyanlar bile var :biggrin: :biggrin:

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sadık abi teşekkürler,ne yapalım bunada şükür abi,tuşların arkasında hiç tesisatı olmuyanlar bile var :biggrin: :biggrin:

Bu laf İlteber'e mı? Cok ayıp cok.:)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun.İyi günlerde kullanabilirsen kullan. :D :D :D :D Havası bile yeter.Boşluklar dolunca göze dahada hoş geliyor.Sondaki yer içinde düğme ayarlanırsa harika olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...