İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2012 Sezonu D-Smart Da

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Evet sonunda yarışlar başlıyor.İlk yarış 18 Mart Avustural'yada.Yayın haklarını ise dsmart almış bulunuyor 3 yıllık bir sözleşme ile.Benim için oldukça kötü oldu bu durum.Dijitürk kullanıyorum.Çok sinir oldum açıkçası bu duruma valla :( Ayrıca D-Smartı olan herkes de bunu izleyemeyecek smart sport kanalından yayınlanacakmış ve bu paket de sanırım ayrı bir ücrete tabi.Sanırım komple bu Ülkeden f1 i kaldırmak istiyorlar.Hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

F1 için d*smart almayacağım. Live TV ve illegal yayınların peşinde olacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sorma Semih çok canım sıkıldı benim en büyük keyiflerimden biriydi f1.Biramı çerezmi alır keyif yapardım hafta sonları, hele ki bu sezon adamım olan Kimi de geldi ki of diyorum.Ne yapsam bilemedim bende şimdi valla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kablo tv de Trt3 te yayınlanıyor

Çağlar abi geçen sene trt de idi yayın hakları ve trt f1 yayınını trt3 den yapmaya başladı sezonun yarısında.şimdi d smart almış trt de neden yayınlatsın ki

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Formula 1 şimdi Dsmarttamı yani kim anlatacak o belli mi biraz araştırdım ama bulamadım...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

teknosadan tv almıştım 2 ay ücretisz üyelik verdilerdi, geçen süre bitti gelin alın dedim cihazı, bana 29.99 a bütün kanalları verdiler kabul etmedim, sonra 24.99 a düşürdüler fiyatı 1 yıl sabit ücret, kabul ettim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

teknosadan tv almıştım 2 ay ücretisz üyelik verdilerdi, geçen süre bitti gelin alın dedim cihazı, bana 29.99 a bütün kanalları verdiler kabul etmedim, sonra 24.99 a düşürdüler fiyatı 1 yıl sabit ücret, kabul ettim. :)

bunda bile pazarlık mı geçerli :s :s :s cennet memleket, maxi paket mi aldın? Hd?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

2 tane bilmem ne kanalı varmış onları çıkarttırdım, :D onun dışında full Çağlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çıkarttıklarını bana yolla :D , rakam nefismiş, pis kavga edicem bu smartçılarlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Lokman abi senin çıkarttığın kanallar bende yok ve ben 30 lira ödüyorum :(

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Spor kanalları hariç hepsi var bende 20 tl ödüyorum ama formula için görüşeceğim madem pazarlık var ise :(

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
(düzenlendi)

Şimdi bende aynı sayfayı okudum tşk.

tarihinde Kemal Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

O zaman formula 1 izlemeye sana gelecez abi.... :bravo: :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

F1 neymiş ki? Normal araç yarışlrı bence daha eğlenceli. Post prodüksiyonda kuşa dönüştürülmüş ralli ve yarış programları olmasa şöyle tam verse seyredilir ama ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

F1 neymiş ki? Normal araç yarışlrı bence daha eğlenceli. Post prodüksiyonda kuşa dönüştürülmüş ralli ve yarış programları olmasa şöyle tam verse seyredilir ama ?

yok değil mi artık? eurosport ta bile?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...