İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2012 Sezonu D-Smart Da

Akan Belen

Recommended Posts

Ersen Tapan

Smart Spor 77.Kanal diye geçiyor.

O kanalda açık bende :p Yalan söylemiyorlarmış full paket diye ..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Yayın sırasında giderse görürüz :p :kıskançpis:

Ben anlamam 12.90 nı burunlarından getiririm :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

http://www.facebook....yiniIstemiyoruz

böyle bir oluşum var bilmeyenler vardır belki ben yeni buldum...

Güzel fakat sonuç vermez. Hele ki TRT tarafından F1 'in yayınlanması, Türkiye GP'nin düşmesinin sebeplerinden biri olarak kabul edildiği bir ortamda. F1 artık ülkemizde eskisi gibi değil. Daha çok izleniyor, daha çok takip ediliyor. Bu da bu sonuçları doğurdu. Zamanında NBA de böyleydi, şimdi NBA TV bile isteniyor Türkiye'de.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bugün 22 TL lik giriş paketimi 32 TL maxi pakete çevirerek spor kanallarını aktif hale getirdim. Pazar günü yarışı izleyebileceğim artık :)

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

D smart sinema paketimi maxi pakete çevirerek bütün spor kanallarını açtırdım. Hafta sonu formulayı 77 . Kanald hd olarak izledim. 20 tl ödüyordum bundan sonra 23 tl ödeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Son iki mesajdaki üyeliklerin ikiside maxi paket yapmış biri 32 biri 23 tl ödüyor nasıl oluyor bu durum :unsure2:

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Paketler arası fark var sanırım ben girişden maxi ye geçtim. 24 ay taahhütüm var ayrıca.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben de taahhütlü alacağım sanırım nasıl olsa 3 yıl dsmartta.Korkum 3 gün sonra kendi gruplarında olan ulusal kanaldan yayınlamaya başlarlarsa :angry:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Ben sinema kanallarından vazgeçtim o yüzden 23 tl ödüyorum. Diğer bütün HD kanallar açık ve spor kanalları açık.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

İşin ilginç tarafı dijiturk e oldukça alıştık.Belgesel kanalları falan yıllardır kullanıyorum.Dsamartta inceledim bazı kanalları arayacağım gibi geliyor.Alışmak ta cabası tabiki.Allak bullak oldum valla :unsure2::(

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

:D

digitürkü aradım bugün 58 Tl. fiyat verdiler vazgeçtim, 52 deselerdi abone olacaktım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

:D

digitürkü aradım bugün 58 Tl. fiyat verdiler vazgeçtim, 52 deselerdi abone olacaktım.

58 tl ne abi öyle ne alıyorsun sen.Full + full mü :biggrin:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende ulusal kanallar+moviemax kanalları +3 tane keyif paketi (spor kanalları ( ligtv yok ama )+belgesel kanalları+ müzik olması lazım diğeride :biggrin: toplam 35 tl ödüyorum

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Türksat üzerinden izliyorsan doğrudur, bana verilen fiyatta 39 Tl. ben digitürk uydusu üzerinden istiyorum, bu yüzden fiyat artıyor, kanal sayısı fazlalaşıyor ondandır heralde.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Olabilir abi detay bilmiyorum valla.F1 yüzünden sanırım dsmarta geçeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan

Olabilir abi detay bilmiyorum valla.F1 yüzünden sanırım dsmarta geçeceğim

Akan bey ben Türksat da "İdman Azerbeycan" kanalından izliyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Akan bey ben Türksat da "İdman Azerbeycan" kanalından izliyorum.

Selçuk bey digitürk kullanıyorum ve sanırım bende o kanal yok.Anca netten izleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Coşkun Filiz

www.tvsector.com/rtl-hd

Almanca HD kesilme yok. Formula1.com live timming tamamdır.

Aradım sadece F1 istiyorum tabiki HD olucak dedim 35 ten aşağı olmaz dedi.

İnat Almanca seyrediyorum .TV ye de bağladım laptop u

D smarttan izliyenlerden ricam Antremanları veriyorlarmı? Yarış öncesi veya sonrası padocktan röportaj falan varmı? yoksa yarış başlar yayın başlar basın toplantısı biter yayın biter şeklindemi?

İngilteredeki SkySport istediğiniz sürücünün tepe kamerasından yarşı izlememenize bile izin veriyormuş. Kameraları seçebiliyorsunuz. Oda paralı kanal buda ekstrası yoksa almayı pek düşünmüyorum.

Birde diğer motor sporları ile ilgli bir yayın varmı WRC Ind nascar gibi?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Yağmur altında başlayan ve kırmızı bayraklara sahne olan yarışta kazanan Ferrari’den Fernando Alonso oldu. İkinci mükemmel bir performansla yarışı tamamlayan Sauber Pilotu Sergio Perez olurken, Lewis Hamilton, Avustralya’dan sonra bir kez daha Pole Pozisyonu’nu değerlendiremeyerek 3. sırada yarışı noktaladı.ferr-alon-sepa-2012-5-1024x682.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çaylak Perez , boyası bile yer yer dökülmüş 2. elee benzeyen arabası ile, son 4 turda Alonso yu geçerdi ama resmen takım emri ile 2. olarak kaldı, yakında MAssa gidicidir derim.

Son turda 10-20 saniye ara ile Vettel e gelen emirler:

- hemen pite gir, yatışı bitirmeyeceğiz

- yok yok gelme iptal, finişe git

- acilen motoru stop et, kenara park et....

Vettel hiçbirini dinlemedi, finiş gördü, bakalım ne olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...