İçeriğe Yönlendir

Fiesta St Ön Izgara

Uğur Çınar

Recommended Posts

Doğu Kemik

Ben servislerde satılanın daha çok yakıştığı kanısındayım

Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

Bende alabilirim toplu alımda indirim yaparlar :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bende alabilirim toplu alımda indirim yaparlar :)

keşke öyle bir şey olsa... :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Seyhan Bilgin

Merhaba

Bu parçayı uzun zamandır arıyordum

Başka biryerde bulabileceğimiz adres olursa bilgilendirebilirmisiniz

Hatta az önce bu parça için tartışma bölümü açtım

Saygılar

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Tamam artık bu ise bır el atma zamanı geldi. Arkadaslar lutfen su adrese bır göz atın; www.alibaba.com ve arama kutusuna Ford fiesta grille yazın. Bır kac şirket çıkacak karşınıza biri ile irtibata geçin, genelde toptan satıldığı icin tek fiyatını sorun , eğer anlaşıyorsanız paypall ile ödeme seçeneği var ve parça en geç 2!hafta sonra Çin ulusal kargosu tarafından elinize teslim ediliyor . Genelde verilen fiyat bu ızgara icin 15 dolar felan. GerektenCok ucuz ve son derece makul. ulkemizde ve avrupada uçuk fiyatlar isteyenlere aldanmayın... Bende bu yoldan 9dolara almıştım. Şimdiyse parçadan sıkıldım ve bır arkadasıma hediye ettim.

Saygılarımla

İsrafil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2
(düzenlendi)

israfil bey bu parçanın yerine tam oturnmadığını söylemiştiniz.halen aynı kanıdamısınız.bu arada parçayı bana söz vermiştiniz ama bakasına nasıp olmus anlasılan :(

Arkadaşlar, yerine tam oturuyor parca. tam olarak neyi kastediyorsunuz anlamadım. Bir kaç arakdas daha aynısı söyledi. hmmm...

İşin söyle bir kısmını dile getirmeme izin verin; aracı biraz değiştirmek istiyoruz. güzelleştirmek veya farklılaştırmak. herneyse. Bunu deneyip görmeden bilemezsiniz. benim "yerine oturmadı, boşverin" dememle parçadan vazgeçerseniz, hiç bir vakit, kendiniz için , kendinizin isteği ile birşey yapmamış olursunuz. Parça çok ucuz. Alın takın ve görün. Başkalarının ayak izlerinden sürekli yürürseniz, hep başkasının aracına benzeyen bir aracınız olacak...

Bence parcada bir sıkıntı yok. gerisini siz bilirsiniz.

Yine de şunu belirtmekte fayda var, bu parçayı nerden alırsanız alın, dokunduğunuz an uzak doğu malı olduğu belli...

Saygılarımla

İsrafil

tarihinde İsrafil Önal2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

4pxf9.jpg

4pxfp.jpg

4pxfs.jpg

Nereden alır isek alalım kısmı ile ilgili ,Çin malı var Çin malı var,Örnekse benim aracımda yaptıklarımın hepsi Çinden gelme ama Oem ürünler :)

Arada Oem olmayanları da denk geldi tabi ama şu an aracımda değiller ,Lakin ya oturmaz yada denildiği gibi dokunmaya bile gerek kalmadan çin malı olduğu zaten anlaşılır.

Yorum bağlantısı
Burak Ekici
(düzenlendi)

Yasin bey bu resimdeki ürünleri nasil temin edebiliriz siz nerden aldiniz?

tarihinde Burak Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Yasin bey bu resimdeki ürünleri nasil temin edebiliriz siz nerden aldiniz?

Ben üzrinde adresi yazılı olan site den ,oranın yerlisi bir arkadaşım vasıtası ile almış idim.Bu sitenin online satışı sadece Çin içerisinde var diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ben üzrinde adresi yazılı olan site den ,oranın yerlisi bir arkadaşım vasıtası ile almış idim.Bu sitenin online satışı sadece Çin içerisinde var diye biliyorum

Abi sen bu işi ticarete döksene madem bu kadar yapabiliyosun olmaz mı sencede... ?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Erkut kardeşim dökelim dökmeye de, Bildiğimiz iş değilki :) Alt tarafı kendimize 3-5 parça getirdik diye ticarete döker isek bu işi yapanlara haksızlık olur :) Zaten Farlarımda hazır gelmeyi bekliyor orada :biggrin:

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Bu uzak dogu izgarayi taktiktan sonra titanyum model fiestalarda izgara etrafinda krom cita var onu cikartmamiz gerekiyormu, yoksa direk onla beraber monte edebiliyormuyuz bilgisi olan varmi acaba.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Bu uzak dogu izgarayi taktiktan sonra titanyum model fiestalarda izgara etrafinda krom cita var onu cikartmamiz gerekiyormu, yoksa direk onla beraber monte edebiliyormuyuz bilgisi olan varmi acaba.

Bahse konu krom çerçeveli Titanyum ızgara ön panjurdan ayrı değildir,Bütün olarak bir parçadır.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Erkut kardeşim dökelim dökmeye de, Bildiğimiz iş değilki :) Alt tarafı kendimize 3-5 parça getirdik diye ticarete döker isek bu işi yapanlara haksızlık olur :) Zaten Farlarımda hazır gelmeyi bekliyor orada :biggrin:

Ne farı abi nası bi şeymiş onlar ? Foto nerde ? yine ne yapıyorsun... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Standart tim mercekli olanlardan (biliyorsun ben Oem ciyim ) :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Standart tim mercekli olanlardan (biliyorsun ben Oem ciyim ) :)

eee bi-xenon yapmayacakmısın abi ? Zaten arabayı trend olarak aldın titanum X paket olarak satıyosun... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

eee bi-xenon yapmayacakmısın abi ? Zaten arabayı trend olarak aldın titanum X paket olarak satıyosun... :D :D :D

Farlarım gelir ise bunları kullanırım ,çıkanlara da rahat rahat her türlü işlem yaparım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Farlarım gelir ise bunları kullanırım ,çıkanlara da rahat rahat her türlü işlem yaparım :)

Abi alacağın farlarda sadece mercek değişimi yapsan yeter zaten kesmi biçme olmicak... :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...