İçeriğe Yönlendir

Fiesta St Ön Izgara

Uğur Çınar

Recommended Posts

Faruk Meydam

Arkadaşlar Ali Çukur un bahsettiği ist daki arkadaş benim.Sağolsun ihtiyacım vardı.Hem fiyatına göre çok uygundu ama asıl süpriz satan kişinin kartalda benimde beylikdüzünde oluşum ve dahası arkadaşın bu tarafta oturup akşam geçerken ızgarayı getirmesi oldu :D

716vm.jpg

716x6.jpg

716yp.jpg

716zw.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Atik

abi arka difüzorü nereden temin ettin?ve fiyatı ne kadar?bilgilendirebilirmisin rica etsem?

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Faruk Meydam Neredesin sen he neredesin?? :D :D böyle bir aracın var ve fordclubtr ye yeni gelmişin allah kaza bela vermesin çok şahane bir araban var kız gibi güzel maşallah :))

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

yasin bey gene gizli planlar içinde 1 haftaya kalmaz trend aracıma yaptıklarım diye başlık açar bizde bu araba titanyum değilmi die yorum yaparız. :)

Arkadaşlar,

Bu ST ızgara olarak bilenen ızgara parçası, aslında Tayland'ta satılan fiestalarda standart olarak sunulmakta olup, oradan ithal edenlerin faiş fiyatlara sattıkları son derece kalitesiz bir malzemedir. Ben yaklaşık olarak 6 ay kullandım. Şimdi ise şok olacağınız birşeyi paylaşmak isterim. Hani arkadaşlar satıyorlarla 100 tl ye, 250 tl ye 150 euroya felan :DDD o parçayı ben kargo dahil 19 dolara almıştım :D şimdi elimde garajda yatıyor. isteyen olursa, nerden nasıl alındığını anlatabilirim, yardımcı olmayı isterim. Hani elbette birileri para kazanacak ama kazıklamak ile kazanmak arasında fark var. 19 dolarlık bir parçayı 150 TL ye satmak, yani yuh!

Saygılarımla

İsrafil

hemşo yerin nerede senin :) garajda yatan parçana talibim:))))

Yorum bağlantısı
Faruk Meydam

Teşekkürler arkadaşlar.Foruma yeni gelmedim ama ne zamandır uğrayamadım.Difüzör ü ankara dan karlıkçı halilden getirttim istanbulda yok fiyatıda 180 civarı birşey ama 140-150 ye kadar indirebiliyor.Alacak olan olursa yardımcı olmaya çalışırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Arkadaşlar bahsi geçen ızgarayı sonunda buldum siparişini verdim. Sanıyorum 10 gün içinde elimde olur resimleri paylaşırım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Arkadaşlar bahsi geçen ızgarayı sonunda buldum siparişini verdim. Sanıyorum 10 gün içinde elimde olur resimleri paylaşırım.

Hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Seyhan Bilgin

Faruk Bey merhaba

Difüzörün detaylı fotoğrafını siteye ekleyebilirmisiniz? Aynısından talep edebilirim

Bu arada montajı nasıl gerçekleştirdiniz bir kaç araçta gördüm silikon ile yapıştırmışlar ama görüntü olarak çok iyi olmadığından beğenmedim

Hatasız günler

Yorum bağlantısı
Faruk Meydam

Faruk Bey merhaba

Difüzörün detaylı fotoğrafını siteye ekleyebilirmisiniz? Aynısından talep edebilirim

Bu arada montajı nasıl gerçekleştirdiniz bir kaç araçta gördüm silikon ile yapıştırmışlar ama görüntü olarak çok iyi olmadığından beğenmedim

Hatasız günler

Merhabalar..

ilk aldığımda bu şekildeydi Izgaralar metal renkti ;

7lwvu.jpg

buda boyalı hali

7lwtk.jpg

ama şu aralar daha değişik bir şeyler yapma fikri var kafamda :)

Yorum bağlantısı
Seyhan Bilgin

Burak BeyIzgarayı nereden ve kaça aldığınızı öğrenebilirmiyimAylardan beri bu parçayı temin etmeye çalışıyorum ama Türkiyede bir tane ithalatçı firma bulamadım. İnternet üzerinden çok işlem yapmak istemiyorum ...
Yorum bağlantısı
Faruk Meydam

Burak Izgaran gelince fikir olsun diye resim koyuyorum orjianli ve boyanmış hali olarak ;)

bu orjinal hali hafif grimsi tarz bir renk:

7lxu2.jpg

bu da boyanmış hali:

7ly8f.jpg

Yorum bağlantısı
Burak Ekici
(düzenlendi)

Burak BeyIzgarayı nereden ve kaça aldığınızı öğrenebilirmiyimAylardan beri bu parçayı temin etmeye çalışıyorum ama Türkiyede bir tane ithalatçı firma bulamadım. İnternet üzerinden çok işlem yapmak istemiyorum ...

Seyhan bey bende yurt dışı bir firmadan sipariş verdim fiyatı 78 euro dilerseniz siteyi özelden mesaj atabilirim.

Burak Izgaran gelince fikir olsun diye resim koyuyorum orjianli ve boyanmış hali olarak ;)

bu orjinal hali hafif grimsi tarz bir renk:

bu da boyanmış hali:

Kesinlikle bende boyatmayı düşünüyorum faruk parlak siyaha arka difizörle birlikte.

tarihinde Yavuz Selim Bilgin tarafından düzenlendi
Alıntıdaki resimler, imla.
Yorum bağlantısı
Seyhan Bilgin

Seyhan bey bende yurt dışı bir firmadan sipariş verdim fiyatı 78 euro dilerseniz siteyi özelden mesaj atabilirim.

Kesinlikle bende boyatmayı düşünüyorum faruk parlak siyaha arka difizörle birlikte.

Burak bey siteyi mail atarsanız çok memnun kalırım. 2 yıldır Fiesta kullanıyorum şu parçayı almak bir kısmet olmadı

Yorum bağlantısı
Faruk Meydam

Burak spreyle kendin boyayabilirsin gidipte boş yere boyatmaya bi ton para verme.Şu an aklımda değil sprey in markası yarın bakar yazarım gayet iyi oldu parlaklığı..O gri parçalar çıkıyor zaten,çıkarır 2-3 kat atarsın sprey boyayla..

Yorum bağlantısı
Kadir Tomas

Maşallah Hocam çok güzel olmuş. Ben de yana yana bu ızgarayı arıyorum ama henüz bulamadım :)

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Maşallah Hocam çok güzel olmuş. Ben de yana yana bu ızgarayı arıyorum ama henüz bulamadım :)

yana yana aramana gerek yok artık kadir istersen ben internet adresini verebilirim.

Yorum bağlantısı
Kadir Tomas

İyi olur Hocam , sizin söylediğiniz 78 avro kargo dahil fiyat mıdır?

Büyük bir parça olduğu için yurtışı alımı ilk tercihim değildi ama sanırım başka çarem yok :)

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

İyi olur Hocam , sizin söylediğiniz 78 avro kargo dahil fiyat mıdır?

Büyük bir parça olduğu için yurtışı alımı ilk tercihim değildi ama sanırım başka çarem yok :)

kargo ücretsiz 5. gun oldu bugun ve elime ulaştı ürün. gümrükte sıkıntı yaşamazsın çünkü göderdikleri her ürüne hediyedir ibaresi vuruyorlar ve takılmadan direk sana gelyor yani cebinden çıkan miktar 78 euro

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cihat Küçükay

Fiesta elemanları buraya gelmiş, Faruk ve Burak sizi burada görmek ne güzel, Efsaneleri buraya da gösterelim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...