İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

niye abi :D

Konuyu baştan oku iyice anlarsın  :D

ne o hani alıyordun ptt den  :D

Eray,dibinde oynama yaptığın ampulden bahsediyor anladım ben  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Konuyu baştan oku iyice anlarsın :D

Eray,dibinde oynama yaptığın ampulden bahsediyor anladım ben [emoji3]

O yine olmadı zaten , içeri girmedi, çapa bakmamisim, şimdi akillandim artık :)

Dibinde oynama olsada zaten sıkıntı olmaz, ısınan üst kısım zaten....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hah işte bunu demek istedim Eraya  :D

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hah işte bunu demek istedim Eraya :D

Sığmıyomu ısınıyomu nedir sorun anlamadım ben şimdi :D dibi değiştirdiği değilde direk t15 sıkıntılımı 50w yakmayalım stobu

Yorum bağlantısı

Sığmıyomu ısınıyomu nedir sorun anlamadım ben şimdi :D dibi değiştirdiği değilde direk t15 sıkıntılımı 50w yakmayalım stobu

Eray,dert etme kardeşim.

Bir akşam söker bakarız benim arabadan,işini sağlama al Ali abinin işleri malum hep über yada çakma  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İlk aldığım t10 8w idi, o uymuyordu, yeni aldığım t15 cuk olur, her ikiside isinmaz, stopu eritecek isiya çıkamaz, normal ampulden çok cok daha az ısınır zaten.

Son aldığım t15 50w ler sıkıntısız olur kısaca...

Eray,dert etme kardeşim.

Bir akşam söker bakarız benim arabadan,işini sağlama al Ali abinin işleri malum hep über yada çakma :D

Sen deki led orjinal ya :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sen deki led orjinal ya :)

Orjinale bire bir yakın,malum Servet Aydın ustamızın ellerinden  :) Nokta atışı ştili,öyle yok kafasını ezeyim,azıcık 2000 numara zımpara vurayım işleri olmaz  :D

Alıntı yapayım da Servet abimin de bir iki çift lafı olur belki  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Orjinale bire bir yakın,malum Servet Aydın ustamızın ellerinden  :) Nokta atışı ştili,öyle yok kafasını ezeyim,azıcık 2000 numara zımpara vurayım işleri olmaz  :D

Alıntı yapayım da Servet abimin de bir iki çift lafı olur belki  :biggrin:

Hehehee   he kardeş heeeee ...

Bizde çakma olmaz, ya hafif toplama (farlar gibi ki onlarda oem Merso dur) ya orjinal parça yada çin malı led olur, fazla parlak arabanı parlatmaya devam bakiim sen  :p

Yorum bağlantısı

Hehehee   he kardeş heeeee ...

Bizde çakma olmaz, ya hafif toplama (farlar gibi ki onlarda oem Merso dur) ya orjinal parça yada çin malı led olur, fazla parlak arabanı parlatmaya devam bakiim sen  :p

Cilada da anlaşamıyoruz seninle abi  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cilada da anlaşamıyoruz seninle abi  :biggrin:

zr53 varken ne cilası kardeş, öyle ilkel şeyleri geçeli çok oldu, cilala parlat çağını geçtik, çekirgeden ustalığa geldik  :p

Yorum bağlantısı

zr53 varken ne cilası kardeş, öyle ilkel şeyleri geçeli çok oldu, cilala parlat çağını geçtik, çekirgeden ustalığa geldik  :p

Şimdi sana Soft99 derim ortalık karışır bak  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şimdi sana Soft99 derim ortalık karışır bak  :biggrin:

ne açıdan  :D

authentic mi, coat12 mi yoksa mirror shine mı, bunlar belki az daha parlak olabilir ama koruma ve dayanım açısından şansı olamaz kardeş, zr koruma değil kaplama, zr çok ama çok daha sert ve katlayacak şekilde uzun ömürlü, ha üstüne bu makyaj malzemelerini atayım diyorsan at, bende bazen wax max atıyorum (can sıkıntısından) birşey olduğu yok, hala ayna  :D

Yorum bağlantısı

ne açıdan  :D

authentic mi, coat12 mi yoksa mirror shine mı, bunlar belki az daha parlak olabilir ama koruma ve dayanım açısından şansı olamaz kardeş, zr koruma değil kaplama, zr çok ama çok daha sert ve katlayacak şekilde uzun ömürlü, ha üstüne bu makyaj malzemelerini atayım diyorsan at, bende bazen wax max atıyorum (can sıkıntısından) birşey olduğu yok, hala ayna  :D

Yakın zamanda bir uygulamamız olacak,bunu o zaman görüşelim abi.gerçi sana ne kadar yazsakta kabul ettirmeyiz,kolay gelsin abi  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yakın zamanda bir uygulamamız olacak,bunu o zaman görüşelim abi.gerçi sana ne kadar yazsakta kabul ettirmeyiz,kolay gelsin abi  :D

Ne kolay gelecek, sabit fikirlimiyiz biz kaardeşim  :tongue:  ne uygulayacaksın söyle bakiim, wax falan imkansız, ben korumadan söz ediyorum, parlamadan değil, parlamada seninki ayna zaten  :biggrin:

Biliyorsun ben en iyiciyimdir, senin sistem iyiyse anında ona geçeriz, yalnız detay lazım... :)

Yorum bağlantısı

Ne kolay gelecek, sabit fikirlimiyiz biz kaardeşim  :tongue:  ne uygulayacaksın söyle bakiim, wax falan imkansız, ben korumadan söz ediyorum, parlamadan değil, parlamada seninki ayna zaten  :biggrin:

Biliyorsun ben en iyiciyimdir, senin sistem iyiyse anında ona geçeriz, yalnız detay lazım... :)

Uygulama yapılınca geniş ve bol fotoğraflı bir konu açacağım,beni izlemeye devam edin abi  :)

Cilalara veda edeceğim  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eveet, 50w t15 geri vites ledlerime kavuştum, süper yaniyorlar :)

9f822eec2d3f5da99af6f2be33b7cfea.jpgbc11cc91ef2f67cfa76cc142918cbb4b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Foto isteriz, normal ampul ve bunlar ile

Laboratuvar ortamında ölçülmüş lümen değerleri karşılaştırmalı grafik analizleri isteriz. (akredite kurumlardan tübitak olabilir)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Laboratuvar ortamında ölçülmüş lümen değerleri karşılaştırmalı grafik analizleri isteriz. (akredite kurumlardan tübitak olabilir)

NASA dan onaylı var, kurtarmaz sanırım  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

lümen ölçer mevcut gel de ölçelim

aliekispresten mi aldın?

NASA dan onaylı var, kurtarmaz sanırım  :D

Biz bu işleri MASA'da onaylarız. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Denemeyi yaptım, gayet güzel, güçlü ama arkadan geleni kör etmeyecek düzeyde, bizim geri vites lamba kısmı ufak olduğundan yansımasıda aşırı olmadı, aynı ampulu sinyale soktugumda bariz göz aldı ama geri vites kisminda iyi durdu....

89b21028d6315715645223705ef186f6.jpg81739750d251df876de31463a686e920.jpg700800cb26881bd8ef226c478f206d0c.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...