İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Sani Gerşon

The King, link var mi link :) gunduz fari olarak surekli yanacak. Bu ampuller bi kac ay sonra turuncudan sariya donuyor. Surekli yanmaya dayanacak led lazim. 12V 21W degerinde olmaz ise ariza isigi yakiyor.

http://www.aliexpress.com/item/25w-WHITE-AMBER-YELLOW-CANBUS-ERROR-FREE-CREE-P21W-382-BA15s-1156-LED-CAR-BULB-REVERSE/1363356221.html

:good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

The King, link var mi link :) gunduz fari olarak surekli yanacak. Bu ampuller bi kac ay sonra turuncudan sariya donuyor. Surekli yanmaya dayanacak led lazim. 12V 21W degerinde olmaz ise ariza isigi yakiyor.

King bulur sana, bende bakayım...

Malum senin araba ampulle falan uğraşacak kadar tırt beyne sahip, bizimki bakmaz öyle seylere, arıza yapmaz yanmaz bozulmaz, istediğini tak :)

Aha Sani bulmuş bile :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Direnç istemiyor mu bunlar ?

Hayır, sinyal hariç hiçbir yerinde sıkıntı olmuyor...

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Focus da hata yok zaten, sinyal için sormustum :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Focus da hata yok zaten, sinyal için sormustum :)

Sinyal normal ampül, ona direnç lazım, denemedim ama lazım olmalı, ben değişmedim, sinyalin halojen ampülünün yavaştan yanıp (ısınması) sönmesini seviyorum :) onun dışında tüm ışıklar led, sadece bi-xenon lardaki ampüller xenon, onlarda yakın zamanda D1S Led olacaklar zaten  :D

Yorum bağlantısı

O küçücük geri vites lamba aydınlatmasına,bu ledler biraz israf olmuş abi.sen bence eski ampullere devam et  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Arabayı evin önüne çek abi sokak lambası niyetine aydınlatsın.... :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O küçücük geri vites lamba aydınlatmasına,bu ledler biraz israf olmuş abi.sen bence eski ampullere devam et  :D

Gelde bak bakalım israfmı, geri gelirken görmediğim yer kalmıyor gibi  :D

Yorum bağlantısı

Gelde bak bakalım israfmı, geri gelirken görmediğim yer kalmıyor gibi  :D

One öyle el feneri gibi ufacık aydınlatma yapmışlar,sen Focusu gör abi stadyum lambası gibi stop lambası var. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

One öyle el feneri gibi ufacık aydınlatma yapmışlar,sen Focusu gör abi stadyum lambası gibi stop lambası var. :D

Siste mercek görmüşsündür sanırım, o misal bendeki staydumu soyunma odalarına dek aydınlatır  :D

Yorum bağlantısı

Siste mercek görmüşsündür sanırım, o misal bendeki staydumu soyunma odalarına dek aydınlatır  :D

Abi bununla bizim ki birmi şimdi  :D Aradaki farka bak  :D

700800cb26881bd8ef226c478f206d0c.jpg

Bilmem anlatabildim mi  :biggrin: Hemde tek yani  :fiuw:

92a8439b4565985042159a4dddca9495.jpg

Bu da genel  :biggrin:

cf7d7f593e2b5ba9957541f0822465c2.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İdare eder tek geri lambaya göre iyi :)

Sislerinin zaten şansı yok, tek sis, duman ederim zuahhah her şey yarım hale bak :)

Geri viteste yere bakıyor, bende on far gibi kardeş , şansın olamaz bile hehehehe

Yorum bağlantısı

:D  Hep bir avuntu işte abi.

Geri viteste arka cama bakarak kim park ediyor  :D Mühendisler düşünmüş ve lambayı yere yaklaştırmış işte.Oda bize denk gelmiş  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D Hep bir avuntu işte abi.

Geri viteste arka cama bakarak kim park ediyor :D Mühendisler düşünmüş ve lambayı yere yaklaştırmış işte.Oda bize denk gelmiş :D

Avunan belli :)
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

:D Hep bir avuntu işte abi.

Geri viteste arka cama bakarak kim park ediyor :D Mühendisler düşünmüş ve lambayı yere yaklaştırmış işte.Oda bize denk gelmiş :D

Abi fiestada iki tane var ancak :)

sis farıda iki tane ,sisli havalarda focus motosiklet gibi görünürken fiestanın otomobil olduğu anlaşılıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi fiestada iki tane var ancak :)

sis farıda iki tane ,sisli havalarda focus motosiklet gibi görünürken fiestanın otomobil olduğu anlaşılıyor :D

Hayal kurmak güzeldir  :biggrin:

Avunan belli :)

5 Kapılı araca 3 kapı takmak avuntu değilmi abi ?  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayal kurmak güzeldir [emoji3]

5 Kapılı araca 3 kapı takmak avuntu değilmi abi ? :D

Değil, chip i takinca farkı zaten kalmadı, ayrıca tam olsun dersen kolay, bloğu rektefeye sok, 1.6 gömlegi tak, piston turbo onlar basit is, zaten blok krank aynı, al sana 1.6 yani avunacak birşey yok, ha avunma dersen sadece gerçek st için konuşalım, esp olsa daha hoşuma giderdi, dijital klima zaten takilir, kısaca bunlar hariç avunacak birşey yok hatta fazlam var kardees :)

Bu arada bugün servise uğradım, şaşkın şaşkin bakıyorlar, sisler fena, birde geri vitese taktım direk dumur, eee bizde her lamba ikişer olunca etkide güzel oldu, nede olsa tek değil ve yere bakmıyorlar heheheee... [emoji12]

Not: 25-30 liralik arabanın nesini avunacagim, istediğim an gerçek st yi zaten alırım, ben sadece oyalanıyorum kardeş, sıkıntı yok anlayacağın [emoji12]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Gule gule kullan Ali abi, ampulleri cok begendim. Tam istedigim gibi. Sunlarin Focus icin olaninin linkini atsana ozelden bir zahmet. Sag ol. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gule gule kullan Ali abi, ampulleri cok begendim. Tam istedigim gibi. Sunlarin Focus icin olaninin linkini atsana ozelden bir zahmet. Sag ol. :)

Aynı olması lazım, t15 mi seninkiler...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...