İçeriğe Yönlendir

Ruhun Gıdası (Rap / Pop / Hip-Hop)

Melih Bozkurt

Recommended Posts

Melih Bozkurt

Forumda pek ilgilenen yoktur, ancak az önce internetten hediye ettiği parçasını sizlerle de paylaşmak istedim. :)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hediye etti derken, bedelsiz gelir elde etmeksizin piyasaya sürüyor. Plak yapıp para ile satmıyor öylemi?

Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Evet Hüseyin abi( Hocam ) :) Yapıyor arada böyle güzellikler. Albüm dışında, sevenlerine şarkı hediye ediyor, hiç bi ticaret kaygısı olmaksızın. Sagopa kajmer ( Yunus Özyavuz )

Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Rap yaptığına bakmayın. Rap'in en temiz ve en bize yakın halidir kendisi. Samsun doğumlu olup, 5 vakit namazında bi şahsiyettir :)

Not: İnce bilgi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Teşekkürler Melih. :bravo: :bravo: :bravo:

Sagopa'nın en sevdiğim parçalarından bir cd yapmıştım arabada dinlemek için. Artık bunu da eklemek gerekecek. :good1: :good1: :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt
(düzenlendi)

Başka bir başlık altında birleştirmekti niyetim aslında. :)

Ama çok beğendim. Biraz daha kalsın öyle taşıyalım ne dersin Melih? ;)

Başlık Sagopa olacaksa, tabi olur neden olmasın :)

Teşekkürler Melih. :bravo: :bravo: :bravo:

Sagopa'nın en sevdiğim parçalarından bir cd yapmıştım arabada dinlemek için. Artık bunu da eklemek gerekecek. :good1: :good1: :good1:

Ben hepsini dinliyorum. Ama bazı özel şarkıları var ki, yıllar geçtikçe güzelleşiyor ( Yakın ve uzak :) ) Şarkıyı indirmek istersen abi, sagopa'nın kendi vermiş olduğu indirme linki. 320kbps :)

https://hotfile.com/...STAKOZ.rar.html

tarihinde Melih Bozkurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben hepsini dinliyorum. Ama bazı özel şarkıları var ki, yıllar geçtikçe güzelleşiyor ( Yakın ve uzak :) ) Şarkıyı indirmek istersen abi, sagopa'nın kendi vermiş olduğu indirme linki. 320kbps :)

https://hotfile.com/...STAKOZ.rar.html

Teşekkürler Melih.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Melodiye bak be... Yapmış yine. Eskisi kadar sempati duymasamda bu şarkısı eski zamanları hatırlattı.. :good1: Bu şarkı arabaya atılır,cam açılır ve sigara yakılır ;yavaş yavaş gezilir.. :)

Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Uzun zamandır arabada bu kadar lezzetli çalan bi şarkı olmamıştı :) Tonlar çok güzel geliyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Uzun zamandır arabada bu kadar lezzetli çalan bi şarkı olmamıştı :) Tonlar çok güzel geliyor :)

Arabaya inildi, xcarlinkden hafıza kartı çekilip alındı, şarkı karta atıldı ve 1 saat sonra havuza giderken çalınmayı bekliyor :good1: Bak benimde bir tavsiyem var Melih, seveceksin eminim.

http://www.youtube.com/watch?v=dlHm9Z8Ev2o

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Özellikle müziğini beğendim, güzelmiş. :) Ama Sago'nun o puslu ses tonu kimsede yok be :)

Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Madem konu ana başlık oldu. O zaman Sagopa'nın eşi Kolera'nın da, geçen hafta hediye etmiş olduğu parçayı ekleyeyim :)

İndirme linki: http://uploaded.to/file/th9b4tze

.wav formatında olup 32mb dır. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Raptan poptan hiphoptan ruha gıda olmaaaaz... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Raptan poptan hiphoptan ruha gıda olmaaaaz... :D

Ya mehmet abi olur mu öyle ya :) Bu şarkıyı bi dinleyiver gari :)

Bi de başlıktaki pop oraya yakışmamış. Yani çok uzak bi konu. Yetkili bi abimiz pop'u ordan çıkarabilirse mutlu olurum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Pop için de ayrı konu açılmasın diye yazdım Melih. :) Yoksa sonu gelmeyecek, yakında makamlara göre ayıracağız :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Michael Bolton ve Celine Dion da bu yolun yolcuları arasında. Gıda/alkol meselesi :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

İnanılmaz güzel bir parça, biraz siyasi; önce tüm dünyayı sonra Türkiye'yi kaleme almış. 2006'dan beri en sevdiğim Türkçe Rap şairi. Kendisi kesinlikle şair. Beni şarkının dünya düzeni ile ilgili olan kısmı alakadar ediyor :good1: (+18 1-2 cümle mevcut)

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...