İçeriğe Yönlendir

Ruhun Gıdası (Rap / Pop / Hip-Hop)

Melih Bozkurt

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Mevlana'dan mı kast etmiş acep :)

Gavur irticası bu başka. Mevlana bizimdir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben bu Hasan'ın klibi ile ilgili iki şey söylemek isterim, daha önce klibi bilmiyordum radyoda çıkarken dinliyorduk 100.5 de.

1- Şarkıda Barış Manço tarzında oryantal bir hava var. Bilin bakalım nerelerinde. Bestesi Barış Manço deseler, geçer yani.

2- Klibi seyrettikten sonra bir eski asistanımı hatırladım, Allah rahmet eylesin vefat etti kendisi. Mine Kalkan. İTÜ de hocaydı.

http://www.ee.itu.edu.tr/hizmeti%20gecenler/hizmeti%20gecenler%20resimler/opt2/minekalkan.gif

nerden çıktı dersen öylesine işte, eşi de hemşerimdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İrtica mı bilmem de, öyle veya böyle, yepyeni bir çığır açtığı kesin. "Sound" olarak yani :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Aynı şarkının klıpsiz olanını bulmuştum. Sırf türk yorumlar vardı şimdi bulamıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben bu Hasan'ın klibi ile ilgili iki şey söylemek isterim, daha önce klibi bilmiyordum radyoda çıkarken dinliyorduk 100.5 de.

1- Şarkıda Barış Manço tarzında oryantal bir hava var. Bilin bakalım nerelerinde. Bestesi Barış Manço deseler, geçer yani.

2- Klibi seyrettikten sonra bir eski asistanımı hatırladım, Allah rahmet eylesin vefat etti kendisi. Mine Kalkan. İTÜ de hocaydı.

http://www.ee.itu.ed.../minekalkan.gif

nerden çıktı dersen öylesine işte, eşi de hemşerimdi.

Allah rahmet eylesin,

Gelelim melodiye. 1. ve 2.54. saniyeler diyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eksik kalmasın

90'lar dökülsün...

O zaman hemen arkasından bu gelmeli :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
:D Senin eklediğinle benim eklediğim o dönemde aynı kasetteydi, bilmem ne hits diye, Zeki'yle Metin gibi birini duysam hemen diğeri geliyor aklıma :D
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu grupta, aslında doğal sarışın olan erkek, esmer olan ise kadın olanı, ancak tersine çevirmişlerdi saçları :D

:dance::dance3: koooppp

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Ya mehmet abi olur mu öyle ya :) Bu şarkıyı bi dinleyiver gari :)

Bi de başlıktaki pop oraya yakışmamış. Yani çok uzak bi konu. Yetkili bi abimiz pop'u ordan çıkarabilirse mutlu olurum :)

çok beğendim baba parçaymışş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...