İçeriğe Yönlendir

Göğüs Ağrısı

Misafir

Recommended Posts

Altay Aydın Sever

geçmiş olsun kardeşim eskişehire ilk geldiğimde seni ziyaret edeceğim ar tık bir çayını içerim tıp okadar ilerlediki artık en güzel günler seni bekliyor kardeşim daha bana ne çaylar ısmarlıyacan sen onu düşün :yes:

Yorum bağlantısı

geçmiş olsun kardeşim eskişehire ilk geldiğimde seni ziyaret edeceğim ar tık bir çayını içerim tıp okadar ilerlediki artık en güzel günler seni bekliyor kardeşim daha bana ne çaylar ısmarlıyacan sen onu düşün :yes:

Abi buyur gel beklerim, ama çayla göndermem seni o kadar yoldan gelmişsin. Eskişehir Kalabak suyundan içirmeden, Çıtır simidinden ve meşhur çiğböreğinden yedirmeden bırakmam. :yes:

Yorum bağlantısı
Altay Aydın Sever

Abi buyur gel beklerim, ama çayla göndermem seni o kadar yoldan gelmişsin. Eskişehir Kalabak suyundan içirmeden, Çıtır simidinden ve meşhur çiğböreğinden yedirmeden bırakmam. :yes:

beni buradan takip et geldiğimi bir gün öncesinden bildiricem organizeye sık sık geliyorum

Yorum bağlantısı
Ahmet Alpaslan

Göğüs ağrısı hiç basite alınacak bir durum değil onu ömründe ilk kez bile yaşayan olursa muhakkak bir doktora gitmeli bu konu ile ilgili 8 taneye yakın kötü anım var hastanede yaşadığım sizden ricam çok çok dikkat edin...

Yorum bağlantısı

19 Mayıs C.tesi Sabah operasyon için gün verildi, açıkçası yapılcak işlemi tam bilmiyorum şemsiye dediğimiz sistem uygulanacak delik kapatılacak denildi. Diyarbakır buluşmasına hazırlandığım sırada gidemeyeceğim buna üzülüyorum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçmiş olsun Burak ; sen iyileş toplantımı yok katılacak..

Yorum bağlantısı

19 Mayıs C.tesi Sabah operasyon için gün verildi, açıkçası yapılcak işlemi tam bilmiyorum şemsiye dediğimiz sistem uygulanacak delik kapatılacak denildi. Diyarbakır buluşmasına hazırlandığım sırada gidemeyeceğim buna üzülüyorum.

Burak herşeyin hayırlısı,senin sağlığın daha önemli,diyarbakır olmazsa istanbul olur...sıkma canını gönlünü ferah tut.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Burak çok geçmiş olsun. Ne kadar hastanede kalacaksın, neler olacak, ne kadar sürecek operasyon?

Ortamı yumuşatmak adına, zamlardaki şemsiyeden mi oluyor bu :)

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun Burak ; sen iyileş toplantımı yok katılacak..

Burak herşeyin hayırlısı,senin sağlığın daha önemli,diyarbakır olmazsa istanbul olur...sıkma canını gönlünü ferah tut.

Aynen öyle Allah nasip ederse daha çok org.'a katılacağız. ;)

Burak çok geçmiş olsun. Ne kadar hastanede kalacaksın, neler olacak, ne kadar sürecek operasyon?

Ortamı yumuşatmak adına, zamlardaki şemsiyeden mi oluyor bu :)

Hiç bu açıdan düşünmemiştim, Allah iyiliğini versin emi!!! Bu zamlardaki şemsiyeden mi bilmem ama umarım bir action olmaz. :D

Operasyonun detaylarını bilmiyorum kanka, sadece bildiğim c.tesi sabah 8'de ameliyat'a gireceğim artık ne kadar sürer ne yaparlarsa sonra çıkacağım işte. Anladığım kadarıyla anjio benzeri koldan girip bişeyler yapacaklar eğer başarılı olmaz ise, By/Pass gibi kalbi dışarı alıp onarıcaklar. Bakma aslında birazcık da yusuf durumu mevcut. :)

Üzülecek ne var yahu, sen hele bir iyileş, Diyarbakır'ı sererim ayağının altına. ;)

Allah yardımcın olsun kardeşim.

Eyvallah abim, üzülmüyorum hastalıkda hayır'da şer de Allah'tan geldiği için. Üzülüyorum gelmeyi bu kadar isteyip de gelemediğim için yoksa bilirim. ;)

tekrar geçmiş olsun Burak, Rabbim acil şifalar versin... bahsettiğin şemsiyeleme metodunu internetten araştırınca hiç de korkulacak bir yöntem olmadığını göreceksin.

Abi araştırmıyorum canım sıkılmasın diye, Sadece şemsiye başarılı olsun yeter. Yoksa ikinci yol By/Pass türevi operasyon ciddi anlamda beni geriyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

hiç endişe etme basit bir operasyon, moralini düzgün tut, ya biz ne yapalım nolcek bu Galatasaray'ın hali direk kalp hastası olacağız. :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Önce sağlık Burak. Doktorlar zaten zor bir ameliyat olsa seni bu duruma psikolojik olarak hazırlarlardı. Sen moralini yüksek tutup, onlara yardımcı olacaksın, onlar da kısa sürede operasyonu bitirip, sana yardımcı olacaklar. Yani karşılıklı win-win durumu ;)

Geçmiş olsun, en kısa sürede Yüce Allah'ın yardımı ile atlatacaksın inşallah.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

hiç endişe etme basit bir operasyon, moralini düzgün tut, ya biz ne yapalım nolcek bu Galatasaray'ın hali direk kalp hastası olacağız. :)

Zaten benim durumumda kesin GS'nin payı var, bende bir gs taraftarıyım. Sen 2-0'dan evinde beraberliğe getirirsen taraftarı da böyle kalp hastası olur, hatta Allah muhafaza kalpten bile gider. :D

:) hiç sıkma canını Burak, korkulacak bir şey değil zaten. sen hiç ameliyatsız ameliyat terimi duydun mu? işte bu o. şemsiyeleme yöntemi göğüs kafesi açılmadan anjiyo gibi kasıktan girilerek yapılan ve yaklaşık 45 dakika kadar süren ve basit bir operasyon. ertesi gün Allah'ın izniyle evine gidersin...

Abi çok operasyon geçirdim en zorları dahil, ama yinede anestezi olayından sonra zor toparlanıyorum. Bİrde benim vicut keş olmuş morfine bağımlılık kazanmış uyuşmuyor da fazla verdiklerinde ise ben fülüt gibi oluyorum. Bakalım 19'mayıs'tan sonra detayları yazarım. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Allah yardımcın olsun,tez zaman da iyileşirsin İnşallah.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

P.tesi sabah ilk operasyona girdim, şimdi evde dinleniyorum. Acıbadem hastanesinde oldum, doktor başarılı geçti dedi, ancak bir operasyon daha gerekliymiş biraz zaman geçince tekrar bişeyler yapılacakmış. Hayatımda ilk kez bir hastaneden bu kadar memnun kaldım. Demekki password speaking to money. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Burak'çım çok geçmiş olsun. Diğer operasyon ne zamanmış?

Yorum bağlantısı

Allah yardımcınız olsun, acil şifalar versin Burak.

Güzel haberlerinin devamını bekliyoruz.

Daha Diyarbekir'e geleceksin. :)

Orjinalini hep merak etmişimdir abi, "Diyarbakır mı? DiyarBekir mi? :)

Burak'çım çok geçmiş olsun. Diğer operasyon ne zamanmış?

Saol kanka, diğer operasyon yaklaşık 20 gün sonra filan tam belli değil. Duruma göre netleşicek, tahminen 5*6 haziran gibi planladım. ;)

Çok geçmiş olsun Burak.

Saolasın abi.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Burak yeni fark ettim.Büyük geçmiş olsun umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun.

Yorum bağlantısı

Orijinali Amed... ;)

Amed diyince akla kötü şeyler gelmesin aman...

Yok abi merak ettim diye sordum sen öyle diyosan öyledir. ;)

Burak, bu 20 gün boyunca iş güç falan yok değil mi?

Yok yok, Sadece cuma günü gidicem bakanlıktan gelicekler denetleme için onun haricinde 2.ci operasyona kadar rahatım.

Burak

Kapadokya'ya kadar iyileşeceksin inşallah, değil mi? :)

Abi aynen öyle, o güzel yol bir beyaz cmax e bir de y.uçak mühendisi ile o yol harika olacak. :)

Geçmiş olsun kardeş

Burak yeni fark ettim.Büyük geçmiş olsun umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun.

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...