İçeriğe Yönlendir

Ford Ecosport

Aydın Sert

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

bu araç başka piyasalarda önceden de vardı makyaj yemiş gibi.

Consumo-da-Ecosport-1.6-8V-e-2.0-16V-gasolina-e-%C3%A1lcool.gif

hatta en yenisi böyle olabilir felan diyolar

2012-Ford-EcoSport-India.jpg

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Güzel araçmış..

Ford'un amacı anlaşıldı.. Bütün segmentte piyasayı alt üst edecek..

Ama en çok yeni kasa connect ve mini hafif ticariyi merak ediyorum.. :yahoo:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

2 resim belki.bence anlamsız bir girişim.ne o öyle dacia ilemi yarışıyorlar.Ben bu tarz araçlarda ya hep ya hiç diyenlerdenim.ya kuga alırım ya fiesta ikisinin karışımını değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Fusion idi bu. fusion kalkınca onlar devam etmiş. Keşke avrupa da da olsa.

2 resim belki.bence anlamsız bir girişim.ne o öyle dacia ilemi yarışıyorlar.Ben bu tarz araçlarda ya hep ya hiç diyenlerdenim.ya kuga alırım ya fiesta ikisinin karışımını değil

Bir sağlıkçı olarak küçük ve çevreci olması daha iyi değil mi? Kocaman kuga içinde ufak bir adam.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

İki aracın karışımı olması güzel değil ama kugaya gücü yetmeyen ve fiestayla yetinmek istemeyenler için tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Fusion idi bu. fusion kalkınca onlar devam etmiş. Keşke avrupa da da olsa.

Bir sağlıkçı olarak küçük ve çevreci olması daha iyi değil mi? Kocaman kuga içinde ufak bir adam.

Mehmet bey çevrecilik toplumsal olarak görevimiz buna sonuna kadar katılıyorum.Ancak devletimiz halen yeni araçlardan eşek yüküyle vergi alırken ve eski araçlardan nerdeyse ödül gibi düşük vergi alırken çevrecilik çok mantıklı gelmiyor.Eminim kuga emilsyon olarak 70-80 model araçlardan daha iyidir.

Hem küçücük adamsa ne işi var kugayla :D alsın binsin işte fiesta :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Mehmet bey çevrecilik toplumsal olarak görevimiz buna sonuna kadar katılıyorum.Ancak devletimiz halen yeni araçlardan eşek yüküyle vergi alırken ve eski araçlardan nerdeyse ödül gibi düşük vergi alırken çevrecilik çok mantıklı gelmiyor.Eminim kuga emilsyon olarak 70-80 model araçlardan daha iyidir.

Hem küçücük adamsa ne işi var kugayla :D alsın binsin işte fiesta :flowers:

Elmayla armut. 70 model araçla niye karşılaştırıyorsun ki? 2011 ile karşılaştır.

Millete ilaç yazmayın da koruyucu olmayı öğretin ilaç firmaları fırsat bırakırsa. Vergi yükü azalsın.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Konu değişmiş olacak ama.Geçen hafta başımıza gelen bir olayı anlatayım.Aile sağlığı merkezindeyiz bir hasta geldi.İlaç yazdırmak istiyor.Rutin kullandığı raporlu bir ilacı var o yazıldı.Sonra dedi ki bana iki ilaç ismi söyledi bunlarıda yazın dr. hanım neden diye sordu cevap havalar soğuk evde bulunsun.Dr. hanım yazmayacağını söyledi yazardın,yazmazdın.Neyse tabiki yazılmadan gitti.Pazartesi günü oldu bu olay salı günü sağlık grup başkanlığından aradılar vatandaş 184 e şikayet etmiş ilaçlarımı yazmadılar diye daha ne anlattıysa.Çarşamba günü müdürlükten iki memur arkadaş gelip ifade aldılar bu yüzden Dr.hanımdan.Olay sadece firmalarda değil yani.

Benim yukarıda anlatmak istediğim.Çevreyle ilgili değildi.Ara modellerden hoşlanmıyorum bu şekilde.Ha olay çevre faktörü ise eğer o zaman da diyorum ki.Büyük motorlu araçlardan daha çok eski araçları öncelikle piyasadan silme lazım bana kalırsa

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dacia nın tuhaf bir modeli var onu anımsattı bana.Ford un ilk güven vermeyen aracı imajı oluşturdu bende nedense resimle alakalı olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

O da iyiymiş. Tam bir açgözlü hasta. Ama bulunsun demesi sisteme daha güvenemediğini gösteriyor. "açık büfe sendromu".

Büyük motorlu araçlardan çok eski araçlara bakılsın diyorsun haklısın ama o ayrı o ayrı. Eski araçları kaldırmaya çalışıyorlar. Ve fakat yeni araçlar da zamanı gelince eski olacak. Dolayısı ile araç parkını 650 KG araçlardan oluştursak çok avantajlı olur.

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Ama en çok yeni kasa connect ve mini hafif ticariyi merak ediyorum.. :yahoo:

Aynen öyle. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kuga iyiydi bu bana nedense Dacia Sandero yu hatırlattı. Küçük duruyor sanki.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Doğan Özkan

Önden bakıp, logoyu da kaldırdık mı farlar ve panjur bölgesi yeni Golf,polo serisini hatrlattı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Brezilyada, yer fasulyesinden de üretilen yakıtla çalışabilien motora sahip versiyonu olan bir serinin yenisi sanırım, çirkin :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Eski

banada kia markasını hatırlattı.aslında modern bir tasarımı var.bide klimaya yine o fırın düğmelerini koymasalarmış.ebay da düğme kalmıcak yakında :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...