İçeriğe Yönlendir

Ford Ecosport

Aydın Sert

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Eski Ecosport bizdki Fusion'un yani Avrupa Fusion'un aynısıydı. bu da minik kuga olmuş...Sanki B-Max'in bir değişiği gibi....

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Çağlar Bayur

Yarın kapında.

kimin? yarın dışardayım, fuara gidecek misin? bugün gelse idin, 2000 model 2.0 dohc benzinli motorlu transit görürdün, çok fenaaa

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ben bunu 5. dakikada deviririm bu nedir yahu :D

dikkatli kullan sen de.

Fusion'dan farkı ESP olması herhalde. Ben fusion'u devirmedim, bunu da devirmem muhtemelen.

Şu an olsa alırım.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

kimin? yarın dışardayım, fuara gidecek misin? bugün gelse idin, 2000 model 2.0 dohc benzinli motorlu transit görürdün, çok fenaaa

Yarın oralarda idim uğriyim diyordum custom ile. 4 gibi ilteberle tüyapta buluşacaktık.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bartuğ Eren

EcoSport'u görünce Fiesta tarzı bir araba bekliyordum ama çakma SUV çıktı :) Biraz kaba ve değişik mi olmuş ne yav?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sani Gerşon

konu hortladı

Ford'un İspanya ve Meksika için çok farklı tasarımları var.

Mesela KA:

ford-ka-10-flex-completo-ar-condicionado-direco-hidraulica_MLB-O-3344445030_112012.jpg

ford-ka-10-flex-completo-ar-condicionado-direco-hidraulica_MLB-O-3344446137_112012.jpg

Ya da:

ford-ka-10-gl-2005-prata_MLB-F-230022634_6503.jpg

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Ford avrupada bu segmentte çok geç kaldı. Oysa elinde Fusion gibi bir araç varken ve çok iş yapabilecekken gitti onu öldürdü.

Otomobil üreticisi markaların çoğu bu tip araçlar üretiyor ve ciddi kapışma var Ford gibi bir dev çok geç kaldı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

benzeri var, Mokka, 1.6 benzinlisi 60.000TL sipariş listesini görelim? alacaklar el kaldrısın?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
benzeri var, Mokka, 1.6 benzinlisi 60.000TL sipariş listesini görelim? alacaklar el kaldrısın?

Abi o arabayı kimse tavsiye etmiyor. Bel ağrısından her molada bir yere uzanıp dinleniyormuş kullanıcılar :p

Örnek 1 abcdee :p

Opel-Mokka_2013_800x600_wallpaper_32.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Mokka 1.6 53.000 TL'den başlıyor. 60.000 olanı dört çekerli. 53.000 de az para değil. İlgi de görmedi daha hesaplı olmalı bu araçlar ki bizler de alalım. Tiguan 53.000TL ve alınabiliyorken bu rakam Mokka için saçma. Mesela Yeti var 52.000 TL ye 1.6 dizel ve Ambition donanımlı satılıyor(du). Qashqai benzinlisi 45.000 den başlıyor. Bakalım Trax gelecek mantıklı fiyatla çıkarlarsa iş yaparlar.

Ford bu Ecosport'u 50.000 den az bir fiyata satmalı ki iş yapsın. Üstüne çıkarsa bu tutmaz. 45.000 - 55.000 arası bu tip araçlarda piyasa çok çetin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Opel Mokka 1.6 115HP cosmo 59.582 TL önden çekişli 5 ileri manuel atmosferik benzinli

testi: Otohaber sayı:52

4x4 ü sadece turbo 1.4 benzinlide var, cosmo donanımıda: 66000TL

başlangış paketlerinde 2 çekeri: 53binTL, 4x4 ü: 60bin TL

siparişleri alalım :coffee:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yeni fiestanın fullü ne kadar yeni listeye bak abi :) tüm paketlerle

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Övgü Gürşen

Çok çirkin bence de. Kuga güzel oldu bu arada ama dediğiniz gibi forda farklı iç mekanlar lazım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
Emin Sonkaya

gelmesini bekliyorum fiyat aralığı uçuk değilse alma niyetim var

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...