İçeriğe Yönlendir

Sahibinden.Com Alış Veriş Yardım?

Murat Altındal

Recommended Posts

Murat Altındal

park sensörünün geldiğine sevinsem mi, ağlasam mı anlamadım, park sensörü bugün sağ salim elime ulaştı, hemen hevesle sanayiye gidip hiç tanımadığım bir oto elektirikcisine bağlattım, 30 tl ye, sonra kontağı bir çevirdim bir de ne göreyim, hava yastığı modülü yanıp yanıp sönüyor, şok oldum, daha önce hiç böyle olmamıştı, ilk defa oto elektirikcisinin yanın da olması beni şaşkına çevirdi, sonuçta kimseyi tanıyıp güvenemiyorum, direk ordayken sordum, abi ben arabayı yanaştırırken de yanıyordu dedi, ben de içim den kendime ben salakmıyım, günde yirmi defa bindiğim araba da ilk defa sen park sensörünü bağladıktan sonra gördüm, sonra nolacak bu dedim modül arıcalı dedi, bakarız dedi, ben de cebim de para yok sonra bakarız deyip oradan ayrıldım, evimin önüne geldiğim de ise kontağı kapattıkdan sonra bir daha çalıştırdım arabayı bu sefer en azından yanmadı, bilemiyorum arkadaşlar oto elektrikcisine hiç güvenemedim açıkcası, içimden bir yerleriye oynadı gibime geldi, sizce neden olabilir bu sorun, daha önce böyle bir şey aşayan var mı aranız da :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...