İçeriğe Yönlendir

Sürpriz Büryan Kebabı Keyfimiz

Serkan Turan

Recommended Posts

Serkan Turan
(düzenlendi)

Dün akşam Ali Hocamlara oturmaya gitmiştik.. Çayımızı içtik sağolsunlar bizi gayet güzel karşıladılar..

Ne zamandır iki aileninde büryan kebabı yememesi bizi bitlise doğru bir gezi olabilirmi diye düşündürdü ve karar verdik..

Sabah 10:00 da bizde kahvaltı yapıp 11:00 de yola düştük ve büryanımızı afiyetle yedik..

Buyrun dostlar sizinle paylaşmadan hiç olurmu.. ;)

wCzF0.jpg

MfVH9.jpg

Tandır kuyusundaki hali..

ccEGJ.jpg

Ustamızıda unutmadık tabiki..

tRhCk.jpg

Van gölü kenarı..(buraların tabiriyle van denizi.. :biggrin: )

MohZe.jpg

oNhW0.jpg

3wKfs.jpg

Taze Ali baba..(Bebek arabasınada fctr stckerida yapışacakmış.. :biggrin: )

TJEtV.jpg

Çiğ köfte merasimi Ali hocamı ellerimle besliyorum..

HOu8x.jpg

İşte olay yaratan kare bu.. Ali hocam köfteye dayanamadı valla elimden kaptı bir anda.. :D

E2PWV.jpg

Buda bizim evin önü..

G8yZA.jpg

Bu arada Ali kardeşim yanımda bizde oturuyoruz söylemeyi unuttum..

tarihinde Serkan Turan tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Çok güzel yerlerdir...

Sanırım bi 10 yıl olmuştur görmeyeli...

Afiyet olsun..

Hakan hocam güzel olan yer neresiydi.. :biggrin:

Tatvan neysede bitlis hiç güzel değil daracık arabaya zor yer bulduk.. :D

Afiyet olsun. :)

Maşallahınız var. :nazar:

Sağolun arkadaşlar gelin beraber olsun..

Götürün bakalım büryanları. :)

Hiç gelin diyen yok. :)

Ahmet hocam sen gel yarın yine gideriz ya dert ettiğin şeye bak.. :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

ohhh afiyet olsun :D Arkadaş foruma girdiğimde az bir şey açtım şimdi acaip oldum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Tatvan'da bir toplantı yapılsa da gitsek mesela, ne güzel olurdu. :fiuw:

Bekle sen Ahmet hocam Davet gelebilir çok yakında.. :fiuw:

afiyet olsun ağalarım paşalarım, yarasın... :)

Sağol abim gel beraber olsun..

ohhh afiyet olsun :D Arkadaş foruma girdiğimde az bir şey açtım şimdi acaip oldum

Sen bide büryanı yerken göreydin oooo.. :biggrin:

Bu arada Eren ailesini yolladık şimdilerde evine varmıştır..

Hoş sohbetlerinden çok memnunduk burdan birkez daha iletmek isterim ali kardeşim ve eşine..

Tabi fıstığı hiç saymıyorum maşallah dünya tatlısı allah nazarlardan esirgesin.. :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Afiyet olsun. İyi gezmeler. Ali hocam arabaya sticker yapıştırmak için elinde sticker yoksa emmiden alınca göndereyim :D

Allah muhabbetinizi bozmasın. Ali hocama selam olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

İnsanlarda hiç ar kalmamış canım. Ayıp yahu, ayıp... Bilen var, bilmeyen var. Bilip de yiyemeyen var. Cık cık cık... :i-ih::durbunlu:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mehmet hocam bende bir fazla sticker var, dilersen takmak için beraber bir Muş'a kadar uzayıp gelebiliriz mi ne dersin.... :D

Bu arada güzel kareler arkadaşlar, yüreğinize sağlık afiyet olsun.. :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Götürün bakalım büryanları. :)

Hiç gelin diyen yok. :)

Tatvan'da bir toplantı yapılsa da gitsek mesela, ne güzel olurdu. :fiuw:

9-10 hazirana ne dersin? Uyar mı Diyarbekir ekibine. Vallahi ciddiyim.

Afiyet olsun. İyi gezmeler. Ali hocam arabaya sticker yapıştırmak için elinde sticker yoksa emmiden alınca göndereyim :D

Sticker var abi elimde, sağolasın. Emmi'ye Ali Hoca sticker istiyor deme sakın. Sonra üstüme çok espiri yapıyor valla. :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

9-10 hazirana ne dersin? Uyar mı Diyarbekir ekibine. Vallahi ciddiyim.

Sticker var abi elimde, sağolasın. Emmi'ye Ali Hoca sticker istiyor deme sakın. Sonra üstüme çok espiri yapıyor valla. :biggrin:

Peki Mehmet Abi bende sticker kalmadı desem ne der :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Maaşallah.Bügün forum kebabtan geçilmiyor yahu.Ben askerliğimi Tatvan'da yaptım.O bölgenin en güzel yeri bana kalırsa.Van gölü de harbiden deniz gibi yani.Ama suyu acayip yahu :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Peki Mehmet Abi bende sticker kalmadı desem ne der :D

"Ben de sticker kalmadı, Ali Hoca geçen gün geldiğinde hepsini aldı benden" deme de ne dersen de. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

"Ben de sticker kalmadı, Ali Hoca geçen gün geldiğinde hepsini aldı benden" deme de ne dersen de. :biggrin:

Bende kalmadı dediğimde zaten aynı anlama gelecektir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Afiyet olsun.

İnsanlarda hiç ar kalmamış canım. Ayıp yahu, ayıp... Bilen var, bilmeyen var. Bilip de yiyemeyen var. Cık cık cık... :i-ih::durbunlu:

Afiyet olsun. :)

Mehmet hocam bende bir fazla sticker var, dilersen takmak için beraber bir Muş'a kadar uzayıp gelebiliriz mi ne dersin.... :D

afiyet bal şeker olsun....

li

Maaşallah.Bügün forum kebabtan geçilmiyor yahu.Ben askerliğimi Tatvan'da yaptım.O bölgenin en güzel yeri bana kalırsa.Van gölü de harbiden deniz gibi yani.Ama suyu acayip yahu :biggrin:

Hepiniz sağolun arkadaşlar sizinde yüreğinize sağlık güzel düşünceleriniz yeter bizim için..

Bu arada 9-10 haziran gibi güzel bir veda toplantısı düşünüyoruz çevre illerdende katılım isteyeceğiz zamanı gelince.. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi tamam giderizde abi bunun için bana biraz zaman lazım. :) Bu aralar hafta sonları il dışındayız. Biliyorsun öğretmen adam çok kazanıp çok yatanız :D Ali hocamın yanınada gideriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Abi tamam giderizde abi bunun için bana biraz zaman lazım. :) Bu aralar hafta sonları il dışındayız. Biliyorsun öğretmen adam çok kazanıp çok yatanız :D Ali hocamın yanınada gideriz :)

Gelin valla Mehmet hocam tanışalım, kaynaşalım, kebap yiyelim... :)

Gerçektende toplantıya gelmenizi isterim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gelin valla Mehmet hocam tanışalım, kaynaşalım, kebap yiyelim... :)

Gerçektende toplantıya gelmenizi isterim..

Az önce Ali hocamla telefonda konuştukta. Benim bu aralar hafta sonum dolu ve yorucu geçiyor. Bir hafta sonu dinlenmek için. Muş maddi ve manevi çok sarsar. Yol uzun. Ama yazın inşallah görüşürüz.

Bu arada Ali hocam derken diğer arkadaşlar alınganlık göstermesin. Biz Ali hoca dediğimizde aklınıza Muş gelsin. Bizde Muş ilinin adı artık Ali Hoca olduğu için genel olarak Ali hoca diyoruz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

10 Haziran uygun gibi aslında.

Biraz uyuklarım toplantıda ama olsun.

Yeter ki hanıma veya bana görev falan yazılmasın.

Çok isterim katılmayı, ama durumumuzu az çok biliyorsunuz, kesin karar veremiyoruz.

İnşallah gelirsiniz Ahmet hocam ben normelde ayın 8 i cuma evimi boşaltıyorum memlekete gidecem ama sırf toplantı için gitmeyecem..

Hayırlısı inşallah gelebilirisiniz Şahin abimide unutmadık tabi onsuz olurmu hiç..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Az önce Ali hocamla telefonda konuştukta. Benim bu aralar hafta sonum dolu ve yorucu geçiyor. Bir hafta sonu dinlenmek için. Muş maddi ve manevi çok sarsar. Yol uzun. Ama yazın inşallah görüşürüz.

Bu arada Ali hocam derken diğer arkadaşlar alınganlık göstermesin. Biz Ali hoca dediğimizde aklınıza Muş gelsin. Bizde Muş ilinin adı artık Ali Hoca olduğu için genel olarak Ali hoca diyoruz :D

Hayırlısı olsun inşallah gelebilirsiniz ama kısmet artık..

Alide tayin isteyecek bugün onu konuştuk sen nereye gidersen git muşlu Ali hoca kaldın sen dedimdi.. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...