İçeriğe Yönlendir

Sürpriz Büryan Kebabı Keyfimiz

Serkan Turan

Recommended Posts

Serkan Turan

Özledim valla sizleri geleyim bir an öncede bekarlığa veda partisi yapalım bana :D

Vay Uğurum sen nerelerdesin yahu.. :biggrin:

Gel gel bekliyoruz seni.. Bak son toplantıyı organize etmeye çalışıyoruz.. :D

Afiyet olsun.

Eyvallah Mustafa hocam..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlısı olsun inşallah gelebilirsiniz ama kısmet artık..

Alide tayin isteyecek bugün onu konuştuk sen nereye gidersen git muşlu Ali hoca kaldın sen dedimdi.. :D

Aynen. Burada benim İskenderun'Lu olduğumu hatta Maraş'ı pek sevmediğimi bilen neredeyse yok. Bende burada Maraş'lı olarak tanındım :D Ali Hocam Muşlu olarak tanınıyor. Ahmet KIYAK ve Şahin abim Diyarbakır olarak tanındı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Aynen. Burada benim İskenderun'Lu olduğumu hatta Maraş'ı pek sevmediğimi bilen neredeyse yok. Bende burada Maraş'lı olarak tanındım :D Ali Hocam Muşlu olarak tanınıyor. Ahmet KIYAK ve Şahin abim Diyarbakır olarak tanındı :D

Artık yapacak bişey yok muhim olan insanlık dimi ama.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Afiyet olsun. :)

Buyur beraber olsun Zafer. :)

Maşallahınız var. :nazar:

Sağolasın Hüseyin Hocam. :)

Çok güzel yerlerdir...

Sanırım bi 10 yıl olmuştur görmeyeli...

Afiyet olsun..

Evet Hakan, Tatvan çok güzel bir yer. Sen daha önce bulundun mu buralarda yoksa gezmeye falan mı gelmiştin?

ohhh afiyet olsun :D Arkadaş foruma girdiğimde az bir şey açtım şimdi acaip oldum

Süha, senin rüzgar sollayana atla gel kardeş. Sana yörenin bütün güzel yemeklerini ısmarlamak isterim.

Afiyet olsun.

Sağolasın Fatih Hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Buyur beraber olsun Zafer. :)

Sağolasın Hüseyin Hocam. :)

Evet Hakan, Tatvan çok güzel bir yer. Sen daha önce bulundun mu buralarda yoksa gezmeye falan mı gelmiştin?

Süha, senin rüzgar sollayana atla gel kardeş. Sana yörenin bütün güzel yemeklerini ısmarlamak isterim.

Sağolasın Fatih Hocam.

bu yaz Mersin'e bile zor giderim görünüyor lakin teklif için çok teşekkür ederim her daim bende beklerim ;)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Afiyet olsun. :)

Teşekkürler Hasan. :)

İnsanlarda hiç ar kalmamış canım. Ayıp yahu, ayıp... Bilen var, bilmeyen var. Bilip de yiyemeyen var. Cık cık cık... :i-ih::durbunlu:

Sorma be Murat Hocam, araba forumu muyuz yoksa yemek forumu mu anlamadım. :biggrin:

Mehmet hocam bende bir fazla sticker var, dilersen takmak için beraber bir Muş'a kadar uzayıp gelebiliriz mi ne dersin.... :D

Bu arada güzel kareler arkadaşlar, yüreğinize sağlık afiyet olsun.. :bravo:

Sağol Serhan abi, her zaman beklerim, başımın üstünde yeriniz var.

afiyet bal şeker olsun....

Teşekkürler Serkan abi.

Maaşallah.Bügün forum kebabtan geçilmiyor yahu.Ben askerliğimi Tatvan'da yaptım.O bölgenin en güzel yeri bana kalırsa.Van gölü de harbiden deniz gibi yani.Ama suyu acayip yahu :biggrin:

Evet çok sodalı bir suyu var Van denizinin. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Toplu cevap verimi var.. :biggrin:

Fıstık yıkandımı.. :flowers:

Afiyet olsun.valla kebabı görünce sağlam bir yutkundum :tongue:

Sen bide yakından görüp tadına baksaydın oooo.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Abi tamam giderizde abi bunun için bana biraz zaman lazım. :) Bu aralar hafta sonları il dışındayız. Biliyorsun öğretmen adam çok kazanıp çok yatanız :D Ali hocamın yanınada gideriz :)

Her zaman bekleriz abi biliyorsun.

10 Haziran uygun gibi aslında.

Biraz uyuklarım toplantıda ama olsun.

Yeter ki hanıma veya bana görev falan yazılmasın.

Çok isterim katılmayı, ama durumumuzu az çok biliyorsunuz, kesin karar veremiyoruz.

Abi detayları telefonda konuşalım, Şahin abi'ye sana ve bizim Uğur'a göre planlamamız lazım mesleklerinizden dolayı. Ne de olsa biz öğretmenlere hergün uyar malum yatıyoruz ya hani. :D :D :D

İnşallah gelirsiniz Ahmet hocam ben normelde ayın 8 i cuma evimi boşaltıyorum memlekete gidecem ama sırf toplantı için gitmeyecem..

Ha şöyle yola gel, vay efendin neymiş ayın sekizinde evi boşaltacakmış, boşalt aslanım evi sana kalacak yer mi yok.

Özledim valla sizleri geleyim bir an öncede bekarlığa veda partisi yapalım bana :D

Biz de seni özledik canım kardeşim.

Afiyet olsun.

Teşekkürler Mustafa Hocam.

Afiyet olsun.valla kebabı görünce sağlam bir yutkundum :tongue:

Sağolasın Hakan abi, gel abi bu taraflara sana da ısmarlayalım.

Fıstık yıkandımı.. :flowers:

Evet emmisi yıkandı, mışıl mışıl uyuyor. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Sağol kardeşim dün odayıda gördüm zatenya sorun değil diyorum artık.. Rahattıda yani test ettim azcık.. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

yani bazen şeytan diyor bas git bir Siirt'e ye büryanın hasını. millet görsün büryan nasıl yeniyormuş. sayenizde Siirt günlerimi bir kez daha yadettim.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Maşallah canım benim ya özledim valla ha nasılda alıştık bi bilsen..

yani bazen şeytan diyor bas git bir Siirt'e ye büryanın hasını. millet görsün büryan nasıl yeniyormuş. sayenizde Siirt günlerimi bir kez daha yadettim.

Valla büryan güzeldi yani.. Adam siirt için iyi değil diyordu bilemiyorum artık.. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Özledin heralde siirt günlerini :)

Büryan bahane dostluk şahane :D Afiyet olsun löp löp et olsun :D

En kötü günleriniz böyle mutluluk içinde olsun. bu toplantı işlerini 2-3 ayda bir yapmak lazım çok erken olunca maddi açıdan zorlayabilir ekibi. emme geç olunca da insan özlüyor yahu :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

En kötü günleriniz böyle mutluluk içinde olsun. bu toplantı işlerini 2-3 ayda bir yapmak lazım çok erken olunca maddi açıdan zorlayabilir ekibi. emme geç olunca da insan özlüyor yahu :D

Sağol Ertan abi gerçekten öyle büryan bahaneydi(gerçi onun için gittik amma.. :D ) sohbet şahaneydi Ali kardeşimle..

Son toplantı olacak o yüzden yapmak istiyoruz yoksa bizide zorluyo valla.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Afiyet olsun geçen sene orlarda geziyorduk yemedik burlara gelince aklımıza sokuyorsun hocam :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Mahmut abi, bizim bugün yediğimiz büryan keçi etinden di, Siirt'te koyun etinden yapıyorlarmış abi öyle mi?

Teşekkürler Ertan abi, özlenmez mi be abi, yemekler bahane muhabbet şahane oluyor forumun toplantılarında.

Afiyet olsun geçen sene orlarda geziyorduk yemedik burlara gelince aklımıza sokuyorsun hocam :)

Tolga Hocam, geçen sene buralarda geziyorduk derken? Nerede çalışıyordun geçen sene.

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Hakkari Şemdinli'de asker öğretmendim,eşim Van/Erciş'te idi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hakkari Şemdinli'de asker öğretmendim,eşim Van/Erciş'te idi.

Zor olmuştur Tolga Hocam sizin için. :( Şükür kurtulmuşsunuz oralardan, yenge eş durumuyla gelebildi mi bu sene yanınıza.

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

O zaman eşim değildi sene başında geldi .Bilmem gördünüz mü zor kelime değil :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Afiyet olsun.Şu büryan kebabını benimde denemem lazım.... :p :p :p

Yorum bağlantısı
Ali Eren

O zaman eşim değildi sene başında geldi .Bilmem gördünüz mü zor kelime değil :)

Haklısın vallahi "zor" kelimesi yetersiz kalır, sizinki gibi olmasa benzerini yaşadım.

Bitlis ve Tatvan'da buluşalım diyoruz Diyarabakır ekbiyle Mustafa Hocam. Mutlaka bekleriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Canım çekti ya.. :(

Resimler on numara Ali hocam.. Yüreklerinize sağlık.. :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Maşallah canım benim ya özledim valla ha nasılda alıştık bi bilsen..

Valla büryan güzeldi yani.. Adam siirt için iyi değil diyordu bilemiyorum artık.. :biggrin:

Bunu diyen ustaya dikkat etmek gerekir. Sanayide bunu söyleyen he usta arabaya kasap mumamelesi yapmıştır :)

Neyi deneyeceğin bildiğin et. Boş ver otur evinde yap :kedicigermındar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...