İçeriğe Yönlendir

Amerikada Olsanız Hangi Marka Model Araç Alırdınız?

Rana Olson

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

O zaman soğuk yerde önerin amerikan SUV. Ben de lexus suv öneriyorum :)

Herkesi vergi memuru mu sandın :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Vergi memuru anca sorento alır. Bak ben öyle yaptım :)

Ben kaçırdım yahu sen nerdesin ayıptır sorması? Pariste mersedes yok muydu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

uuuuu.. çok. Türkiye'ye geldiğinde herşeye kıl olursun bak demedi deme. Oraya 1 saat mesafesinde ablam var 30 senedir orada yaşar.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

MAE'nin de abisi falan oralardaymış.

Hocam bindik bir alamete. 10 yıl sonra tekrardan öğrenciliğe geri dönecez. İnşallah hayat güzel geçer. Her gün bi NJ/Manhattan git-gel'i yapmam gerekiyor. O zorlayacak sanırım.

Zorlamaz herkes öyle yapıyor. Otobüs var. Başarılar dilerim. Konunun içine ettik belki rona hanım'la da araç alırsınız onlara :)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rana Olson
(düzenlendi)

Arkadaşlar

Herbirinize cevaplariniz, ilginiz hatta hayallerinizdeki arabaları paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum!

Eşimin 84 lük anneannesi bu hafta itibariyle araba kullanmayı bıraktığını ve 96 model Chevrolet Caprice nı bize vereceğini söyledi;)

Böylece alelalece araba almaktansa hem sizin tavsiyelerinizi gözönünde bulunduracak hemde ne var ne yomuş diye etrafa bakarak sakince araç bakacak fırsatımız oldu!

Tekrar teşekkürler!

Rana

tarihinde Rana Olson tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rana Olson
(düzenlendi)

Rana hanım

Hangi eyalete gidiyorsunuz?

Minnesota'ya gidiyoruz Alper Bey, buz gibi memleket buz, Adana'dan sonra pek bi şoklarda olcağız bende çocularda!

tarihinde Rana Olson tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yav bu kadar cevap okudum ama aracın fiyatını, kullanılacağı alanı ,ortalama bütçeyi,teknik özelliklerini, soran olmamış.. :fiuw: ..Vaybe ne hayallerimiz varmış.Canım forumdaşlarım benim gümrük birliğinin gelmesini dört gözle bekliyorsunuz değilmi.... :p :p

Rana hanım yeni aracınız hayırlı olsun allah ağız tadıyla kullanmayı nasip eder inşallah... :flowers:

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Minnesota'ya gidiyoruz Alper Bey, buz gibi memleket buz, Adana'dan sonra pek bi şoklarda olcağız bende çocularda!

Evet baya baya buz bölgesine gidiyorsunuz....Adana yı çok arasınız gerçekten... :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Arkadaşlar

Herbirinize cevaplariniz, ilginiz hatta hayallerinizdeki arabaları paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum!

Eşimin 84 lük anneannesi bu hafta itibariyle araba kullanmayı bıraktığını ve 96 model Chevrolet Caprice nı bize vereceğini söyledi;)

Böylece alelalece araba almaktansa hem sizin tavsiyelerinizi gözönünde bulunduracak hemde ne var ne yomuş diye etrafa bakarak sakince araç bakacak fırsatımız oldu!

Tekrar teşekkürler!

Rana

Uuuu. üretimden kalkmış polis arabası.. Bir klasik..Aman iyi bakın gözünüz gibi. Amerikan ikonu. "discontinued for good."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

1996-Chevy-Caprice-Classic.jpeg

güzel arabaymış :) güle güle kullanın

Harbiden çok güzel :)

Güle güle kullanın.

Bu ayrıca polis arabası olarak ta kullanılmıyor muydu?

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Amerikada , yeni accord un v6 sı varmış . Ben direk onu alırdım :)

Arablar çıldırmış olmalı :)

Hangi oyun bu? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...