İçeriğe Yönlendir

Mesajlarınızın Beğenilme Oranı % Kaç, Benimki 62

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

Ruhan Sorgun

942 mesajımın 584 tanesi beğenilmiş, 584/942*100= % 62 yapar. diğer arkadaşları merak ettim inceledim ama tabi herkese bakmamın imkanı yok. en yüksek rakam nedir acaba ve bu üyemiz kimdir?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Orantı kurmak yanlış... Çünkü beğeni sistemi yılbaşından beri var Hocam... Ben mesajlarımın % 95'ini beğeni sistemi olmadan yazmışımdır :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla emmi ve çağlar abi dir,başkada yoktur sanırım. :)

Nübet'i silmezsem, Hakan hepimizi geçecek :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

bende hesapladım %36. beni geçmişsiniz :D

İleti sayısı 500 ün altında olanlar kıyaslama yapmasa daha iyi bence,o zaman 100%100 ü görebilir. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

%6 civarı :) beğenilenlerimden çok beğenilmeyenlerim var onu hissediyorum. de beğenilmeyenler hesaplanmıyor tüh.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Orantı kurmak yanlış... Çünkü beğeni sistemi yılbaşından beri var Hocam...

ben anlamam :D

Yorum bağlantısı

Nübet'i silmezsem, Hakan hepimizi geçecek :D

Estağfurullah abi,bizler sizin takipçininiz.nübet e devam ediniz saygılarımla :flowers:

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Bir de mesela bir mesajı 3 kişi beğendiyse, bu durum yüzde hesabını bozar.

Sizin hesabınıza göre benimki %60.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

%6 civarı :) beğenilenlerimden çok beğenilmeyenlerim var onu hissediyorum. de beğenilmeyenler hesaplanmıyor tüh.

Ben beğendim mustafa :biggrin:

Yorum bağlantısı

Emmi benim beğenilerime taktı :D Hepi topu 8800küsur mesajım var. Allah Allaaah :D

Ne bıyıklılığı kaldı nede gasgoculuğu bence haklı,sıkı markajdasın :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bir mesajı en fazla kaç kişi beğenebilir acaba sınır varmıki :p Bir deniyelim ; beğenin beğenebildiğiniz kadar bu mesajı :D

• Beğen 8
Yorum bağlantısı

Muavinler sağolsun yoksa çoktan silmişti pinti :p (şimdi de pintiliğini ekledim :D )

Al işte biz ortamı yumuşatmaya çalışıyoruz,sen ha bire ekliyosun benden günah gitti.çıktım aradan :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Muavinler sağolsun yoksa çoktan silmişti pinti :p (şimdi de pintiliğini ekledim :D )

Selçuk... Beğenmedi butonu istiyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bir mesajı en fazla kaç kişi beğenebilir acaba sınır varmıki :p Bir deniyelim ; beğenin beğenebildiğiniz kadar bu mesajı :D

Bu işi ranta döndermeyelim lütfen :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kıymetini bil, bunu Hakan istese yapmazdım :D

Yorum bağlantısı

Bu beğenilme hadisesini bir nevi o kişi görsün ve cevap versin diyede çok kullanırım.ama beğendiklerimide beğenirim yani. :)

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Bir de mesela bir mesajı 3 kişi beğendiyse, bu durum yüzde hesabını bozar.

Sizin hesabınıza göre benimki %60.

niye bozsun. mesaj çok güzel ise herkes beğensin. amaç üyenin yazdığı mesajların ne kadar beğenildiği...az beğenilen var, çok beğenilen var.

hişşşşşşt, hülle yok :biggrin:

Selçuk... Beğenmedi butonu istiyorum :D

mantıklı, hatta beğenilmeyen mesaj sayısı, beğenilen mesaj sayısından düşülsün, eksiye düşenler belli olsun :tongue:

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Ödül ve ceza da olsun o zaman :D

eğitimde yeri var, ama burada eğitim yapmıyoz ki :bambam:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...