İçeriğe Yönlendir

Mesajlarınızın Beğenilme Oranı % Kaç, Benimki 62

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

Ruhan Sorgun

Valla Ruhan acayip manyak az yakan çakma focusunla :tongue: Nevşehire gidersen veee benide götürürsennnn ;) klüp üyeliğin oldu bitti... :D

hıııı, senin tırt benden az yakıyı artık...bi kerem benim pocusum kakma diiil...ikincisi manyak şekilde az yakmıyo sayende, ocaaama incir diktin gıskanç...alpetten tavsiye ettiğin mazot tırt çıktı. eskişehir e gidip geldim. giderken de shell den aldım, şansıma o da tırt çıktı, ya da alpetin pisliği hala temizlenmedi. neyse dönüşte opetten aldım da acık gözlerini açtı garibim. bir kaç depo opet yemeden düzelmiycek herhal...heee bide, organizeyşına giderken bi kulüp üyesi mi götürmek gerekiyo, tamam o zaman... :selo: :selo: :selo:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Alpetten aldığım mazotla şehir içi 646 km yaptım...senin tırt iyi mazottan anlamıyor...Çakma opete devamm... :tongue:

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Alpetten aldığım amzotla şehir içi 646 km yaptım...senin tırt iyi mazottan anlamıyor...Çakma opete devamm... :tongue:

bende onu diyom işte, sen alpetten amzot almışın, banada kaçak mazot vermişler uhahahahahaha :D

Yorum bağlantısı

Hakan, ben yazacaktım ki, baktım Ruhan hoca yazmış. sahi sen niye kulübe gelmedin daha?

Sadık abim dediğim gibi bekliyoruz :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Valla benim 704 mesaj'da 509 beğenim var oda 509 / 704 * 100 = 72,3 çıkıyor hesaplara göre ne dersiniz ? Teşekkürler herkese. :flowers: :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Valla benim 704 mesaj'da 509 beğenim var oda 509 / 704 * 100 = 72,3 çıkıyor hesaplara göre ne dersiniz ? Teşekkürler herkese. :flowers: :flowers:

:bravo: :bravo: :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

ben hemen cevap verdim, kulüp üyesi oldum mu oldum mu? :exc1::dance3:

Bu üyelik öyle kolay olsaydı ben bile olmuştum :biggrin:

Sizleri burada ağırlayıp, kulüp olarak geri göndermekten mutluluk duyacağız ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi senin de beğenilerin yarısı çakma :D Açıklatma bana :D

Yok valla, orjinal hepsi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sen benim dediğimi anladın :D Çakma işte :D

Üyenin tercihlerini yargılayamazsın :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İki kişi bu mesajı beğenirse 800 oluyorum..Hadi bakalım günün şanslıları kimler...Kola ısmarlayacağım...:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Profilime girmeye üşendim , başka bir mesajımı bulmaya da üşendim , başka konuya girmeye de üşendim , buraya yazıp kendi beğenime bakacağım. :D

Aynen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kola sevmem, ovit çay gönder :) 2 haziran 02:30 esenboğa.

Geliyor musun yoksa ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bir haftadır May-Et' e takılıyorum, çöp şiş, üstüne kaburga kavurma, aralarda ciğer şiş, ardından kadayıf beleş...:D Garsonun tek sorusu güldürüyor beni, hala kesmedi mi ? :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Geldik, gördük biliyoruz Muhammed...Unutulmaz günlerden biriydi...Biri yaklaştı, Merhaba ben Ahmet dedi..He bende Serkan, Ankara dedim...Sonra Ahmet Kıyak ben dedi, he bende Mehmet Özyürek deyip yeme bizi hemşehrim derken emmi uyandırdı..Adam doğru söylüyor diye...:D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Maaşallah hacım.

Ne hacısı kardeşim.

Beni beğenen beğenmiş :p :p

Yorum bağlantısı

Örnek :vatandaşın ilk iletisi ve o iletide beğenildi o zaman 100%100 olur ve havasından geçilmez gibi birşey bu . :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben bilmem Nuri öyle dedi. O dediyse bir bildiği vardır :p

O zaman Nuri söyleyelim sana da birşeyler desin.

Yorum bağlantısı

Aslında %100'den fazla olabilir. 3 tane güzel edebi konu açsa. Konu başına 20'şer beğeniden.. 60 beğeni :D %2000 :)

Varmı bunu başaran :D

Yorum bağlantısı

En fazla beğeniyi bunlar alıyor :D

Sonra sırasıyla

a-Güzel haber (bebek, evlilik)

b-Güzel bir arabası varsa onun paylaşımı

c-Güzel laf çakmalar

d-Emminin mesajları

Son o sükunetin altındaki hinliği bir bilsen :p

Esas beğeniyi unutmuşsun.kuzu de ortalık beğeni dolsun :D :D :D

Son o sükunetin altındaki hinliği bir bilsen :p

Söylede bilek :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ahmet Özbürek isimli üyemiz yapacak onu.

Heey üye ?? uğraşma benimle :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...