İçeriğe Yönlendir

Bebek Ile Yolculuğa Çıkmak...

Serdar Göktaş

Recommended Posts

Kaza anında zaten koltuğun tam yatmaması gerekiyor olabilir mi?

Aynen öyle bir durum var. Koltukların tam yatmama sebebi güvenlikle ilgili. Tam hatırlamıyorum ama.. Yoksa basit bir yöntemle neden yatırılması..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Daha önce vardı sanırım konusu. Standartlarda en güvenli yer ortasıymış galiba. Ama ben Allah korusun kemer sorunu olduğunda öne fırlar diye tırsıyorum. O sebeple sağ tarafa, yolcu arkasına bağladım. Sebebi ise genelde sağ dan gittiğimden en az hareketli taraf olması sebebi ile daha güvenli geliyor..

Bu arada bende isofix yok. Orta emniyet kemeri ile bağlamaya çalıştım ama olmadı. Yapısal olarak sağ ve sol taraftakinden farklı kemer. Yukarıdan tek geldiğinden ve aşağıda ikinci bir bağlantı gerektirdiğinden beceremedim. Belki yöntemi vardır ama  :unsure2:

Ortaya bağlamayı bende beceremedim. Müsait zamanda tekrar deneyeceğim ama olmuyor.

Ortaya takmayı ben de denemedim ancak olur gibime geliyor. Focuslarda bir fark yok bence.. ? Bazı araçlarda orta kemer yukarıdan geliyor ama focuslarda öyle değil yine yandan çıkıyor..

Yorum bağlantısı

Ortaya takmayı ben de denemedim ancak olur gibime geliyor. Focuslarda bir fark yok bence.. ? Bazı araçlarda orta kemer yukarıdan geliyor ama focuslarda öyle değil yine yandan çıkıyor..

Bizde tek şerit aşağıya iniyor. Önce onu aşağıya bağlıyorsun. Sonra ufak bir klips var. Onuda belde sağdan sola doğru çekip soldaki sokete sokuyorsun. Garip..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...