İçeriğe Yönlendir

Ayvalık-Sarımsaklı

Serdar Göktaş

Recommended Posts

Evrim varmı önce onu tartışsakmı acaba? Konu ne uzar tahmin bile etmek istemiyorum :D

Geyiğine yazmıştım :) evrime inanmıyorum ama başkalaşım mümkün. Belki bağışıklık kazanmışlardır. Çünkü gerçekten bu ilaçları takan sinek kalmadı piyasada. Sanırım bağışıklık kazandılar.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
(düzenlendi)

dediğiniz gibi o kadar çok mu yaa, sinek kovarlar da mı işe yaramıyor? sinek ilaçlaması yapmıyor mu belediye?

Arada sırada yaparlar ama o da çok fayda etmiyor. O kadar çok oluyor ki bazen o ilaç anca yarısını öldürüyor, sonra mitoz bölünme ile mevcut olanlar 2 kat artıyor :D

Değişen birşey olmuyor :)

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Demirci

Ne güzel, herkes buralara gelsede bir toplantıda burda yapsak, bende katılabilsem, ben Edremit teyim, Burhaniye Denetko ' da yazlığımız var, buralar süper, güzel deniz olsun derseniz Behramkale taraflarına giderim bazen, oralar süperdir.

http://denetko.com.tr/

+1

+1

Bende hafta sonu Orjan daydım abi . Sakin oluyor , güzel oluyor . Selamlar . . .

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Merhabalar, bende şantiyeden kaçabilsem hemmen damlayacağım, eridim sıcaktan, bittim vallahi :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

şu an sarımsaklıda,mare oteldeyim :) cumartesi sabah istanbula yola çıkana kadar buradayım .sinek kovucular bir işe yaramıyor,odaların kapısında pusuda bekliyorlar.girerken ya da çıkarken kapıyı açtığınız anda 3-5 tanesi dalıyor içeri.en iyisi sprey sinek ilacı,raid vs.babadan kalma ama garanti yöntem.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bu seneki sinekler mutasyona uğramış, Resmen arı gibi sokuyo şerefsizler :)

Haftaya Sarımsaklı'ya gidebilirim 2-3 günlüğüne.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Kısmetse 9 Temmuz'da oradayım. 1 hafta kadar kalacağım, arkadaşlar olursa görüşebiliriz....

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

bu cumartesi ordayım bende, niyetim 5 gün kalmak. sineklere kafam çok bozulursa basar giderim... daha da uğramam.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Hala soğuktur, sıcak olsun isterseniz ağustos 15 gibi gelin derim ;)

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

artık soğuk filan gireceğiz artık. kimisi sıcak demiş, kimisi soğuk demiş. nasip artık...

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Sıcak-soğuk biraz göreceli bir kavram sonuçta. Size sıcakta gelebilir :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Ramazandan önce ordaydım bende.Su ciddi anlamda soğuktu.Şansımıza kaldığımız süre boyunca inanılmaz bir rüzgar vardı.

Yorum bağlantısı

09.07. ile 16.07. tarihleri arasında Sarımsaklıda kaldık, deniz gerçekten soğuk, ama Ankara'ya geri döneceğimi düşündükçe Allah ne verdiyse denizin içinde çıprındım durdum :) ilk gün rüzgardan plajda şemsiyeleri zapt etmekle geçti, ondan sonraki günler rüzgar devamlı vardı ama şiddeti baya azalmıştı. Şimdiki aklım olsa Sarımsaklı yerine Ocaklara giderdim. Ocaklar bence çok daha güzel.

Yorum bağlantısı

09.07. ile 16.07. tarihleri arasında Sarımsaklıda kaldık, deniz gerçekten soğuk, ama Ankara'ya geri döneceğimi düşündükçe Allah ne verdiyse denizin içinde çıprındım durdum :) ilk gün rüzgardan plajda şemsiyeleri zapt etmekle geçti, ondan sonraki günler rüzgar devamlı vardı ama şiddeti baya azalmıştı. Şimdiki aklım olsa Sarımsaklı yerine Ocaklara giderdim. Ocaklar bence çok daha güzel.

Keşke sarımsaklı rüzgarlıyken başka biryerde denize girseydiniz. Mesela cunda, altınova vs. Ayvalık bölgesinde illaki rüzgarsız şekilde denize girilecek yer bulunur. Heryer koy çünkü. Ocaklar ile sarımsaklıyı karşılaştırırsak açık ara sarımsaklı önde gider. Tabi zevk meselesi.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Ramazandan önce bende oradaydım. Su soğuktu. Suyun soğuk olması o suyun temiz olduğunu gösterir. Açıkçası sıcak suya gireceğime soğuğa girmeyi yeğlerim. Nasılsa bir süre sonra alışıyor insan. Sıcak su isteyen kaplıcaya gitsin kardeşim :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...