İçeriğe Yönlendir

Türk Milleti Olarak En Çok Kullandığımız Yalanlar.

Misafir

Recommended Posts

Kuruyemişçilerin kese kağıdında da yazar,kuruyemişlerimiz günlük taze ve sıcaktır. :D adamlar kağıda bile dökmüşler işi :D

Yorum bağlantısı

Birde arabası varken vatandaşın,abi hiç yakmıyor kokluyor valla diye över,satıncada arabayı namıssız ocağıma incir ağacı dikti,içiyordu resmen derler. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Ben, Erdoğan Abi ve Lokman Abi biz daha gençiz :D

Burada koptum :biggrin:

Dizi film'mi ? ben hiç dizi izlemem, belgesel, haber, tartışma proglamları favorim...

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

'' Dün aklımdan geçtin acaba dedim ne yapıyor kendi kendime '' :D :D :D

Ama bu doğru. Ben nezaman birini aklımdan geçirsem. Uzun zamandır görüşemiyorum desem en geç 24 saat içinde beni arar veya ben arasam o der abi daha dün aklıma geldin der ve kesinlikle inanırım bugün yaşadığım iki olayda buna dahil.

1-Usta telefonu eline almış beni arayacak aram tuşuna basmış ben içeri girdim(Başka bir dükkanda tesadüf)Bu en az 3-4 kez oldu.

2-Bir arakadaşın aracının bağaj kilidi arızalıymış. Beni arayıp abi bunu nerde yaptıralım diyecekmiş. Ben aracının yanında durdum tam seni arıyordum dedi. Aynı arkadaş birgün aradı abi ben lastik alacağım nerdesin dedi. Abi lastikçide lastiklere balans yaptırıyorum 45 dakikan var gel dedim :) Bu tür olaylar bende çok oluyor. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Nette tanışan sevgililerin yalanı: İlkkez internette biriyle yazışıyorum. (Hadii laaaan) :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ne diğer eczaneymiş bee. Başka cumhuriyete mi bağlılar nedir? Hem 10 numara hizmetleri olmasına rağmen vatandaş yine de bize geliyor. Çok sadıklar çook :D

Şu diğer eczaneyi bir bulsam ; bende oraya gidecem ilaç almaya.. :D

-

- Reçetenizdeki bu ilacınızı devlet karşılamıyor.

- Ama yıllardır bu ilacı kullanırım. Diğer eczane hep veriyor...

E iyide sisteme baktım hiç almamışsınız bu ilacı :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Şu diğer eczaneyi bir bulsam ; bende oraya gidecem ilaç almaya.. :D

E iyide sisteme baktım hiç almamışsınız bu ilacı :D

diğer eczanenin sisteminden bakılınca görülüyo :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Atak
(düzenlendi)

Ama diğer eczane ilaçları adına yazdırıyor :)

Ençok şikayet aldığımız konu bu,dilekçeyi yazarlar adıma ilaç yazılmış diye, bir saat sonra hatırlar :) şikayetten vazgeçer ama dilekçe işleme girmiştir,genelde eşi yada çocuğu yazdırmış olur..

tarihinde Mehmet Atak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Arabam cizikten dolayi komple keyfe keder boyali :)

1500-2000 tl lik keyif

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

-duyduğun o ses normal,arabada bir sorun yok (bu modellerin hepsinde var) :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...