İçeriğe Yönlendir

Türk Milleti Olarak En Çok Kullandığımız Yalanlar.

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Atak

Opellerin eski modellerinde hararet ibresi sürekli yüksektedir,mesela bende ki vectra A kasada fan 98 de açardı,gözüm sürekli ibrede olurdu ve şehgir içinde neredeyse fan hiç kapanmazdı.Tamirciye sorduğumda ''opeller sıcağı severler'' deyip geçerlerdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Öğrenci yalanları:

"Hocam valla çok çalıştım ama heyecandan yapamadım soruları..."(biraz da kendini teselli için)

"Projeyi yarın getireceğim, siz işaretleyin getirdi diye hocam" (o proje hiç gelmez)

"Hocam tek dersim sizden, bir yardımcı olsanız" (transkripte bakarsan 10 tane dersi olduğunu görürsün) :D

"Hocam projeyi çizdim, ama bilgisayarım çöktü, yeniden çiziyorum 2 gün müsaade edin" (Kuyruklu yalan daha yeni başlayacak)

Hoca yalanları:

"Yarın söz okuyacağım sınavları." (15 gün sallar)

"yaptığınız bu ödevler, vizede 15 puan olarak size dönecek" (Kim uğraşacak o kadar ödevle deyip, unutmayı tercih eder)

"devamsızlıktan bırakmam, derse öğrenmek için gelin"

Uzar gider. :):D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

tüfek kadar levrek ile burun buruna geldik zıpkın tutukluk yaptı.

piyangodan para çıksa kuruşuna dokunmam (dokanmam hatta) haram abi.

önemli olan ruh güzelliği (hadi ordan :))

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Öğrenci yalanları:

"Hocam valla çok çalıştım ama heyecandan yapamadım soruları..."(biraz da kendini teselli için)

"Projeyi yarın getireceğim, siz işaretleyin getirdi diye hocam" (o proje hiç gelmez)

"Hocam tek dersim sizden, bir yardımcı olsanız" (transkripte bakarsan 10 tane dersi olduğunu görürsün) :D

"Hocam projeyi çizdim, ama bilgisayarım çöktü, yeniden çiziyorum 2 gün müsaade edin" (Kuyruklu yalan daha yeni başlayacak)

Hoca yalanları:

"Yarın söz okuyacağım sınavları." (15 gün sallar)

"yaptığınız bu ödevler, vizede 15 puan olarak size dönecek" (Kim uğraşacak o kadar ödevle deyip, unutmayı tercih eder)

"devamsızlıktan bırakmam, derse öğrenmek için gelin"

Uzar gider. :):D

:D Üniversitede bana da böyle dediler, inandım, yıl sonu F1'i görünce hocamı tüm kalbi duygularımla anmıştım :p:D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

-Sigaran var mı?

-Paketi yeni attım.

Ben hiç içmedim ama bunu çok duydum.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şahinden az yakıyor.

Bu yalan değildir. Artık birçok araç şahinden az yakıyor.

Yorum bağlantısı

Bu yalan değildir. Artık birçok araç şahinden az yakıyor.

Evet katılıyorum.

Fakat geçenlerde sahibinden de gördüm 86 mod mercedes 300 sel şahinden az yakıyor yazmış. İnanasım gelmemişti. Zaten bu fenomen oldu artık. v8 şerokeler de bile şahinden az yakıyor yazıyor. Fiziğe aykırı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Evet katılıyorum.

Fakat geçenlerde sahibinden de gördüm 86 mod mercedes 300 sel şahinden az yakıyor yazmış. İnanasım gelmemişti. Zaten bu fenomen oldu artık. v8 şerokeler de bile şahinden az yakıyor yazıyor. Fiziğe aykırı.

Uzun yolda yakabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Türk milleti duruma göre kıvrak zekasıyla herzaman her yerde yeni bir yalan üretebilir :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok acil baskı yapmam lazım derler, acil baskıyı yaparız...En az yarım saat karşımızda arkadaşları ile gevezelik ederler...Hani acildi, derse yetişecektin..:D

Yorum bağlantısı

Gözlerin çok güzel

Geçen senenin fiyatı bu(dün başıma geldi)

Organik.hormonsuz bunlar,tarladan

Canlı canlı (balık için söylenir)

Sahibinden(arıyosun galeri yada arkadaşının aracı çıkıyor)

Yorum bağlantısı

Ben kırmızı damı geçtim,hayatta böyle birşey yapmam ve yapamam ha birde garakterime aykırıdır :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

geçerdim de ben basmadım

180-190-200 dedi, ayağımı gazdan çektim..Bassam daha giderdi araba çoluk çocuk vardı...:p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...