İçeriğe Yönlendir

Fordclubtr'Ye Hangi Vesile İle Üye Oldunuz?

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

Yazılım yapıldığında egr sistemden kapanıyordu da onun için söyledim ;)

Yazılımdan kapat dememe rağmen Bekir kapatmamış maalesef. Osman manifold temizliğine bıraktığımda el cihazı ile bakıp egr açık söyleyince bende kapatın demiştim.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Uğur Çınar

Yeni Üyeleride merak ediyoruz ?

aynen abi :D yeniler :D den pek göremedim burada :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

Bende yeni üyeleri merak ettim, Birazdan eskileri de baştan sona okuyacağım.

Yıl 2007 ilk arabamı focusumu almışım google amca beni ozyurek.org adresine yönlendirdi, oradan buraya saptım. Otomobil konusu bir yana dostluk sohbetlerine imrendim üye oldum. İyi ki olmuşum. İlk mesajlarıma baktığımda kendimden utanıyorum bezen, bazı mesajlarım bildiğimiz msn dili. Teşekkürler forclubtr.

Edit: Hepsini okudum. Askerlik ve şoförlük dönemlerim hariç forumsuz günüm olmamıştır. Her bilgisayar başına geçtiğimde her sayfayı her yazıyı okumaya özen gösteririm. Ama nedendir bilmem arabasız kaldıktan sonra daha aktif oldum :)

tarihinde Oğuzhan Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yeni Üyeleride merak ediyoruz ?

Focus almaya karar verdiğimde buldum burayı gugıldan ama focusu alınca üye oldum.Demekki ozamanlar fordu olmayanlar üye olamıyor zannediyordum :biggrin: ,öyle değilmiş,burdayım mutluyum :)

Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

Yanlış hatırlamıyorsam, neden sattığımı hala çözemediğim eski focusumu aldıktan sonra araçta çıkan bir problemle ilgili internetten araştırma yaparken düştüm bu foruma. İyi ki de düşmüşüm. Yalnız bağımlılık yapıyor bu forum oldukça sakıncalı :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Gürcüoglu

2010'da googldan otomobil önerisi için arattığımda bulmuştum, 1 sene takip ettim forumu 2011 yeni fiestamı alınca üye oldum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Geçen yıla kadar 8 yıldır 2001 Focus'a biniyordum. Masrafsız bir araç olduğundan araştırma yapmaya ihtiyacım olmamıştı. Temmuz 2012 başında dizel aldım. Araçla ilgili google amcadan araştırma yapınca buldum bu forumu. Biraz geç oldu, keşke daha önce bulsaydım ama iş işten geçti. Dizel araca epeyce masraf ettim ama şimdi çok memnunum. (Masrafları da bu forum yüzünden ettim. :terle: ) İyi ki de üye olmuşum. Öğrendiğim ve öğreneceğim çok şey var daha.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...