İçeriğe Yönlendir

Fordclubtr'Ye Hangi Vesile İle Üye Oldunuz?

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Adnan Çakır

Nasıl oldu hiç hatırlamıyorum :i-ih: araç hakkında birşeyler bakınıyordum bazı sayfaları üye olmadığım için okuyamamıştım :angry: acaba :unsure2: ne yazıyor diye merak ettim :bi: hemen üye oldum.İşte ne gelirse meraktan gelir :crazy: atasözü gereği bağlandık buraya. :give_rose: Burada olmayı seviyorum.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

2004'den beri farklı isimler altında bu oluşumun içindeyim. Hiç Ford arabam olmadı :) ama o kadar karakteri düzgün insanla tanıştım ki olmasa da oldu. o bir vesile sadece ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

2009 yılında ford focus aldım bir konu arıyordum nette orda gördüm üye oldum..

Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar
(düzenlendi)

Fiestaya ilk sahip olduğumda forumları karıştırırken bu sitedeki Sorunlar ve Modifiye bölümünü görmüştüm. Karıştırmaya başladım, konular paylaşımlar özellikle samimi sohbetler beni bu siteye çekti. :)

YAŞASIN ''FordClubTr'' :bravo:

tarihinde Mert İsmail Uçar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

asıl şahsım adına ben teşekkür ederim, mis gibi çiğ köftenin tadını unutmadık halen :) nerelerdesin?

Geldim Sadık Mersin'deyim, :f1: İstanbul, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Ankara ve Perşembe günü saat 15;00 de çok şükür evimdeyim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Geldim Sadık Mersin'deyim, :f1: İstanbul, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Ankara ve Perşembe günü saat 15;00 de çok şükür evimdeyim....

Abi orda eskisehir mi yaziyor yoksa benim gozlerim mi bozuldu???

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

ben forum morum bilmeden yaşayan forum sitelerinin ne amaçla kullanıldığını bilmeden yaşarken 2006 yılında fiestamı aldıktan sonra arkadaş vasıtası ile foruma birkaç kez bakmıştım ama ısınamamıştım, çünkü forumun ne demek olduğunu bilmiyordum. focusu aldıktan sonra ısrarlar üzerine foruma üye oldum insanların yakınlığı hiç bir birini tanımadan yardımlaşması hepsi ayrı güzel gelmeye başladı. insanları tanıdıktan sonra doğru yerde olduğuma inanıyorum iyi ki varsınız iyiki bu foruma üyeyim hepinize çok teşekkür ederim.

foruma üye olmamı sağlayan İBRAHİM FINDIKLI böyle bir ortama beni üye yaptığın için sana çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Arabamı aldıktan 24 gün sonra üye oldum foruma internette ararken denk geldik... Bu cumartesi kısmetse bu güzel insanlarla birlikte 2. yılımı kutlayacağım... :) Daha henüz her hangi bir toplantı vs ye katılamadım kısmet olmuyor bir türlü dünya işlerinden... :) Yeri geldi sorunuma çözüm yeri geldiler derdime ortak oldular... Abilerim oldu arkadaşlarım oldu kardeşlerim oldu... Daha güzel sağlıklı yıllar bizlerin olsun hep birlikte olsun... :)

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Dizel full fiesta mı? Benzinli focus mu? almalıyım diye düşünürken üye oldum.2011 ocaktan beri de forumdayım.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

ford aldığım gün üye oldum, mikrobu hasan bayraktar soktu :biggrin:

Aldın zehiri... :D

Bende Zeki Yenigün adlı üyemiz ki kendisi eniştem olur...Onun sayesinde üye oldum...Gel dedi tam senlik :biggrin: tüm fordçular burda :D 2007 yılıydı bayağa olmuş... :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi orda eskisehir mi yaziyor yoksa benim gozlerim mi bozuldu???

Aynen abi Eskişehir yazıyor, lakin gece geçtiğim için rahatsız etmek istemedim. Nasip olursa müsait bir zamanda görüşmek ümidi ile. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Focusum.com dan beri buradayız...8-9 sene olmuş...

Seninki 8-9 sene sayılmaz.. yılın 8 aynıda yoksun :D

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Ben de 2005 den beri bu topluluğun içindeyim,ilk forum da ki arkadaşlar ile hala görüşüyorum.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Seninki 8-9 sene sayılmaz.. yılın 8 aynıda yoksun :D

İlk 5-6 yıl 7-24 forumdaydım o yıllar da iki yıl gibi düşünülmeli o zaman...Gece 3'te garaja inip kablo, ampul vs resmi çekiyordum... :D

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

arabamla ilgili bilgiler ararken bir baktım burdayım... sonra bir baktım bir daha burdayım, sonra ilk bilgisayarı açtığımda açtığım ilk yer oldu, sonra vazgeçilmezim oldu. zaman buldukça burdayım artık. buradaki dostluk havası hoşuma gidiyor. siyaset, spor, tartışma yaratacak konuların konuşulmaması hoşuma gidiyor. burdaki saygı hoşuma gidiyor. yeni dostlarla tanışmak hoşuma gidiyor. burda olmak için arabanın olması yada olmaması gerekmiyor. burası çok güzel yaaa, seviyorum ben burayı....

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

İlk 5-6 yıl 7-24 forumdaydım o yıllar da iki yıl gibi düşünülmeli o zaman...Gece 3'te garaja inip kablo, ampul vs resmi çekiyordum... :D

bisiklet parçasıyla birşeyler yapmıştın diye hatırlıyorum :D yanlışta olabilir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

focus almaya karar verdiğimde neler yapabilirim diye araştırırken buldum ve ozamandan beri buradayım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...