İçeriğe Yönlendir

Kötü Araç Yoktur, Kötü Araç Sahibi Vardır. (Crv)

Servet Aydın

Recommended Posts

Uğraş Özyurt

Allah gönlüne göre versin.

Ama turbo benzinliler varken, 2.0 motorlu arabaya gerek yok artık.

Bütçem el verse, ben öyle yapardım. Ya da S 350 falan alırdım. :biggrin:

Ama her turbo benzinli de iyi değil bence.

VW ile Opel arasında dağlar var mesela.

Opel 140 hp 1.4 turbo vw de 90 hp trend tdi lere denk düşüyor mesela :D .Fr varken 125 hp ile üstlerinden atlıyodum. Şaka maka şimdi zor tabi 1.6 tdi yide (zor da olsa :D ) geçer tabi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sen gel 1,6 zannet kafa tut sonra Allah Allah bir daha deneyelim bu işte bir gariplik var de :D :D :D

Muşamba ile granit çarpışması olmuştu :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bunu her söylediğinde yüzüme bir gülümseme geliyor :)

Beraber kalkıyoruz, 70-80 km'lere kadar fark koymaya başlarken solumda bir acayip manifold sesi duyuyorum, ohoo bizimki hem 2 litre hemde açık hava filitresi. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet abi, konunu dağıttık. Kusura bakma. :biggrin:

Temizlik yaparım bir ara. :)

Konumum dokunulmazlığı var, elleşme :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Beraber kalkıyoruz, 70-80 km'lere kadar fark koymaya başlarken solumda bir acayip manifold sesi duyuyorum, ohoo bizimki hem 2 litre hemde açık hava filitresi. :biggrin:

:hahahoho:

http://www.sahibinde...-78906502/detay

Beyaz + SW oacak kiiii. :wub:

Güzelmiş valla. SW sevmiiim. Beyaz olur. 240ps iyiymiş :wub:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

lütfen motor tamamen stock tu açık hava filtresi hiç takmadım :D sadece rezanatörü sökmüştüm :D esasında onu hiç takmadım o sesi duyduktan sonra :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yiyemem mi sanıyorsunuz :D

Tek formül var Murat. Aracın ağırlığını beygire böl, rakiplerinikini de..

Ne eki abi? :) Ama gerçekten yerim. Hatta Ahmet Abi kendi 1.25 Fiesta'sının kendi Mondeo'sunu yiyebileceğini söylüyor. Onun kondisyonunu da bilmiyorum şimdi.

0-80'i niye sonradan ekledin iletine ?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber'in yüzünden oldu bunlar, Faturayı ona kitleyecem :D

Abi ben ne yaptım yaa Focus'un Altından kalkamıyoruz, bunun faturası epey ağır olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Abi, senin aracın motoru Anıl'ın sattığı ile aynı ise Renonun hiç biri geçemez, Eski kangoo stok 102 bg ve yük şanzumanı olmasına rağmen 90 km hıza ulaşamadan fark yemeye başlıyordu 2.0 motorlu Focus'dan.

Usta 1 hafta yok, Gelince görüşeceğim.

Sağ olun arkadaşlar.

Bizim yazılımlı Focus'lar bile zor ayırıyordu abicim O kangoo'yu bence kendi sınıfında efsaneydi, yada Kemerburgaz yolunda ayırdığım kangoo bu kangoomuydu kafam karıştı şimdi ne kadar çok Kangoo'n var abi yaa :)

Allah'tan Tek bir Honda varda onu yedik biliyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Ben de iddalıyım , konu başka yerlere gitmiş. 10 sayfa okumaya üşendim konuyu bilmiyorum ama iddalıyım. :D

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bizim yazılımlı Focus'lar bile zor ayırıyordu abicim O kangoo'yu bence kendi sınıfında efsaneydi, yada Kemerburgaz yolunda ayırdığım kangoo bu kangoomuydu kafam karıştı şimdi ne kadar çok Kangoo'n var abi yaa :)

Allah'tan Tek bir Honda varda onu yedik biliyoruz :)

Kemerburgaz'daki eski olandı, deli gibi viraja giren ve çıkabilen :)

Abi ben ne yaptım yaa Focus'un Altından kalkamıyoruz, bunun faturası epey ağır olur :)

Kartepe yolunda tokatlamasaydın da şanzumana motora dalmasaydık, tabiki sensin suçlu :biggrin:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Hayır Fun ile :) Aveo kağnı ötesi bir şey...

Ama senin artık bir Fun'ın yok. :(

:D

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

İşe girersem hemen alacağım bir tane, eskisinin yeni sahibi satmam diyor.

Tuna nehri de akmam diyordu. Osman Paşa'nın taktiği izle , satar o. ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Cihan ın Focus Sport Trend 'i 2.0 atmosferik motor değil mi :D Hani şu 130 luk St ler 170 + üstü 2.0 lardan bahsetmiyorum bile :D

Tartıya çıktın mı Süha kanka kaç kg geliyor araç ? Ciddi soruyorum.

Drag'dan bahsettim canım rolling demedim ;) Gerçi roll de dememişim ya oda ayrı :) Hatta roll diye bir yarışı türü olmadığını bunu aracını kaldıramayanları uydurduğunu düşünüyoruz :D

Tartıya çıktım ilk aldığım zamanlar 1320kg geldi araç mazot işığı yanarken. Benimle beraber 1420kg geldi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Kemerburgaz'daki eski olandı, deli gibi viraja giren ve çıkabilen :)

Kartepe yolunda tokatlamasaydın da şanzumana motora dalmasaydık, tabiki sensin suçlu :biggrin:

Ah be Abicim sonuç'un buralara geleceğini bilseydin accuk basardum gaza :) yada iyi mi oldu nee :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ah be Abicim sonuç'un buralara geleceğini bilseydin accuk basardum gaza :) yada iyi mi oldu nee :)

bence çok iyi olmuş bak ne güzel arabamın bütün eksikleri yapılıyor sıkıntı kalmıs bütün hepsi bitsin ben öyle alacam bu arabayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

bence çok iyi olmuş bak ne güzel arabamın bütün eksikleri yapılıyor sıkıntı kalmıs bütün hepsi bitsin ben öyle alacam bu arabayı.

Her pulun ve civatanın, araç fiyatını yükseltiyor olmasını biliyor olman, beni rahatlatıyor :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Her pulun ve civatanın, araç fiyatını yükseltiyor olmasını biliyor olman, beni rahatlatıyor :fiuw:

çamur atıcak daha çok malzeme çıkıyor fiyat düşecek diye seviniyordum bende

araca ödeyeceğim fiyat belli sen eksikleri yaptıkca senin alacağın fiyat yükseliyor sadece

eksikleri yapmadan önce 20000 sana 15000 masrafa içindi

şimdi sen masraf yaptıkça 20000+masraflar geri kalan benim edeceğim masraflar için ayrıca kenarda duracak. :flowers::blush:

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

50.000 tl, bir kuruş aşağı vermem

abi x 5 şi ne zaman aldın onun fiyatı değil mi bu söylediğin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...