İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Aveo Ford Fiesta Opel Corsa

Bora Kılıçoğlu

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Mekanlar tam olarak nerde :fiuw: tavan az kalmazmı bu işçiliğime :biggrin:

Abi Konuyu dağıtmayalım yarın ben seni ararım ;)

Yorum bağlantısı

Abi Konuyu dağıtmayalım yarın ben seni ararım ;)

Tamam.adres açık olmasın :biggrin: avea,vodafone grubu gelir melir uğraşmayalım :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bora Kılıçoğlu

Evet bu kadar tartışma sonucunda aldığım aracı açıklıyorum...

Chevrolet Aveo 1.3 sedan lt siyah. Perşembe günü inşallah teslim alacağım.

Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

Gedizlerden aldım aracı. Perşembe günü aracı teslim aldığımda fotolarını çeker yüklerim gerçekten güzel bir araç umarım araç almayı düşünenler aveo'ya bakıp o şekilde karar verirler. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Tunç Tunçdemir
(düzenlendi)

Aveo sedan 1,4 benzinli 6 ileri otomatik ,4-5 ay önce ablama aldık. Fiyat piyasadaki muadillerine göre çok iyi. Donanım çok iyi , hill holder dan hız sabitleme, hız limitleme, bluetooth'a kadar herşey var , ancak yinede bana çok zevk veren bir araç değil. Yol-lastik sesi çok alıyor, rölantide durduğu yerde içerde titreşim var (diğer aveolar'a da baktım durum aynı, yani bir arıza yok). Performans motoruna göre yeterli, yakıt yüksek şehir içi 9,5 lt/100 km gibi bir yakıtı var. Direksiyon çok hafif ama hissiz, ford daki netlik yok.

Yalnız B segmentinde bagajlı olarak fazla alternatif yok, bagajlı B segmenti için bence alınabilir bir araç , ama hatchback B segmenti için polo veya fiesta benim kalite anlayışıma göre kesinlikle aveodan iyidir.

tarihinde Tunç Tunçdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

otomatiği gerçekten hissiz ve kafası fazla karışıktı ben test aracı olarak kullandım beğenmedim. Otomatiği ama dizelleri gerçekten iyi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...