İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Aveo Ford Fiesta Opel Corsa

Bora Kılıçoğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Ya tamam Bora da avoe alsın 2 kişi daha voltranı oluşturun :)

Tamam trend alsın :)

Seni politik seniii, sende haklısın bu durumda :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

elektrik kırmızı dizel titanyum x paket fiesta derim :) genişlik filan önemli değilse, zaten yaşta genç bence en iyi araç sınıfındaki, poloya binmedim ama 39500e 0 KM tsi golf varken 41 e polo alınmaz :) F/P oranına bir yere kadar bakılır bence, ondan sonrası gönül ne isterse :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

elektrik kırmızı dizel titanyum x paket fiesta derim :) genişlik filan önemli değilse, zaten yaşta genç bence en iyi araç sınıfındaki, poloya binmedim ama 39500e 0 KM tsi golf varken 41 e polo alınmaz :) F/P oranına bir yere kadar bakılır bence, ondan sonrası gönül ne isterse :biggrin:

O fiyata golf varsa, polo nun esamesi okunmaz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Ya olur mu polo golften iyidir diyorum ben :biggrin::)

Düzenleme ; VW 2000 tl civarı indirim yapmış golflerde , bence 0 araç alanlar bi düşünmeli yani :)

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

Babam zaten Vw dışında araç almaz kesinlikle kendisine ama bende böyle bir durum söz konus değil. Kendisi bora 1.6 comfortline bora 2.3 v5 ve passat highline sahibi. Adamda bir huy var araba satmayı sevmiyor :) 1.6 comf. olan 2000 model daha 46 bin km'de. en çok passat'a biniyor bende akçayda olduğum zamanlarda bora v5 kullanırdım. Artık vw istemiyorum işin aslı fiesta iyi araba ama kafamda gerçekten birçok soru işareti var. Benim ne yapacağım belli olmaz gerçi bir bakmışsınız 2007 mondeo tdci ghia ot. almışım ;) Aveo ve kırmızı renk acayip derecede aklımı çeliyor halen donanım ve sağlamlık bakımından çok iyi yerlere gelecek bir model.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Babam zaten Vw dışında araç almaz kesinlikle kendisine ama bende böyle bir durum söz konus değil. Kendisi bora 1.6 comfortline bora 2.3 v5 ve passat highline sahibi. Adamda bir huy var araba satmayı sevmiyor :) 1.6 comf. olan 2000 model daha 46 bin km'de. en çok passat'a biniyor bende akçayda olduğum zamanlarda bora v5 kullanırdım. Artık vw istemiyorum işin aslı fiesta iyi araba ama kafamda gerçekten birçok soru işareti var. Benim ne yapacağım belli olmaz gerçi bir bakmışsınız 2007 mondeo tdci ghia ot. almışım ;) Aveo ve kırmızı renk acayip derecede aklımı çeliyor halen donanım ve sağlamlık bakımından çok iyi yerlere gelecek bir model.

V5 i satmaz mı ki acaba hiç ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

V5 i satmaz mı ki acaba hiç ?

Hiç araba satma huyu yoktur kendisinin :fiuw:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Muratın tarafsız yorumları beni çok etkilemeye başladı :biggrin: avea lar gözüme güzel gözüküyor diyeceğim :biggrin: ama yok yok gözükmüyor :biggrin:

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu
(düzenlendi)

Bu arada böyle bir olay yaşayan biri olmuş geçen cuma ford fiesta ile ilgili. Aklım takıldı şimdi olayı aynen aktarıyorum...

Merhaba arkadaşlar,

22 haziran cuma günü Ford Fiesta marka 0 araba satın aldım. Salı günü yoldayken durdu ve birdahaçalışmadı.

Çekiciyle ford servisine götürdüm.

Bana söylenene arabanın krank kasnağının dağıldığı ve bu bilyaların trigger kayışına dolduğu, Silindir kapağının açılıp değişimleri yapılması gerektiği.

Neden olduğunu sorunca üretim hatası dendi ve en az 2 hafta serviste kalmasının gerektiği söylendi.

Şimdi benim sorularım:

1. Bunlar büyük sorunlar mı? araç tamir edilse bile araç değerinde düşme olur mu?

2. Aracı geri verme ya da değiştirmegibi bir hakkım var mı?

3. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

Şimdiden çok teşekkürler..

(alıntıdır)

tarihinde Ahmet Kıyak tarafından düzenlendi
Linkler silindi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hiç araba satma huyu yoktur kendisinin :fiuw:

Olur ise biligi verirseniz mutlu olurum hiç düşünmeden alırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Değerde düşme olmaz, iade için mahmeke dışında yol yok gibi, değişimde zor, konuşmak lazım, ama en güzeli bırakın yapsınlar, birşey olmaz ve sorunda yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

Değerde düşme olmaz, iade için mahmeke dışında yol yok gibi, değişimde zor, konuşmak lazım, ama en güzeli bırakın yapsınlar, birşey olmaz ve sorunda yaşamazsınız.

Valla olay benim başıma gelmedi çok şükür ama fiesta'da böyle bir olay yaşanması kafamı karıştırdı sadece. Bir ara ispanyadan gelen focuslarda da sıkıntılı durumlar olduğu konuşulmuştu.

Olur ise biligi verirseniz mutlu olurum hiç düşünmeden alırım :)

Tabi böyle bir durum olursa mutlaka size haber veririm. Biz ailece arabalara titiz insanlarız en ufak ses değişikliği beni de babamıda rahatsız ediyor. Aslında bu kadar hasas olmakta iyi değil ama huy işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Kaptan
(düzenlendi)

kesinlikle dizel aveo derim. kaygısız korkusuz binersin ve fiyat performans olarak aveo dizel verdiği parayı nsonuna kadar hakediyor. 8 hava yastığı esp falan standart yani ben sizin yerinizde olsam aveo yu te kalemde geçerim.

tarihinde Serhat Kaptan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

kesinlikle dizel aveo derim. kaygısız korkusuz binersin ve fiyat performans olarak aveo dizel verdiği parayı nsonuna kadar hakediyor. 8 hava yastığı esp falan standart yani ben sizin yerinizde olsam aveo yu te kalemde geçerim.

Hayırlısı inşallah bakalım bende bir test sürüşü yapacağım nasipse haftaya halledeceğim bu işleri. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Serhat Kaptan

fiyat performans karşılaştırması yaparsanz zaten kesinlikle aveo dizel çıkıyor karşınıza çünki standart sunduğu donanımlar bir çok markada opsiyon ve araçta teknoljinin bir çok nimetinden yararlanlımış özellikle elktronik göstergeleri çok hoşuma gitti ve dizel olması ş.arası yakıtının 4 lt olması v.s alınası bir araç yani aveo...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şehiriçi 4.3 şehirlerarası 3.4 Yanlış olmasın :) Polo Bluemotion almaya gerek yok...

Murat aveo sevenler çoğalıyor sayende bravo :biggrin:

Yorum bağlantısı

Test edip görmüşler ben ne yapayım :)

Olurmu ben ne yapayım hiç?burda olanların çoğu sayende gelişiyor :)

Yorum bağlantısı

Sen de test et gel abi :p

Gerek yok murat sen yeterince testratörlük yapıyorsun. :biggrin: şirkette bir arkadaşımda virüs yemiş gitmiş aveo 1.3 dizel almış sıfır,bugun geldi yanımda çok yakıyor dedi :D

Yorum bağlantısı

Kaç yakıyormuş abi? Benimki alır almaz ilk depoda motor açılmadan 6.5lt yakmıştı.

Sordum ama yol bilgisayarı yok dedi :D vites geçişlerini 40 ta yapıyormuş :biggrin: e o zaman normal dedim bende. :D

Yorum bağlantısı

Benimkinde de yok depo ölçümü. 1. vites çok zayıf, 1'de 2.400 - 2.500 deviri görmek gerekiyor 2'den güzel devam edebilmek için. Diğer vitesler için 2.000 yeterli.

Bende öyle söyledim ama eksoz sesini duymam lazım diyor :biggrin:

Yorum bağlantısı

Egzost sesini duymadım daha :unsure2: 99g/km CO2 salınımı ile koku bile çıkmıyor, boş hava veriyor resmen.

Arkadaş eksoz hastası biraz,yardırarak geziyormuş :biggrin:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Hakan Abi senin ne işin var burada yahu boşver Avea'yı falan Pazar Özel Kil Günü Düzenliyoruz, Bizim Otopark'ta ya da Cünety'lerin otoparkta gel, kendini bul senin klansmanın bu :)

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hakan Abi senin ne işin var burada yahu boşver Avea'yı falan Pazar Özel Kil Günü Düzenliyoruz, Bizim Otopark'ta ya da Cünety'lerin otoparkta gel, kendini bul senin klansmanın bu :)

İlteber uğraşıyoruz işte :D Kil partisimi ? benim arabanın ihtiyacı varmı sence ? :) ama denk gelirse bir selam vermeye uğrarım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber uğraşıyoruz işte :D Kil partisimi ? benim arabanın ihtiyacı varmı sence ? :) ama denk gelirse bir selam vermeye uğrarım.

Öle selam vermek yok Abi Tavan Senin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...