İçeriğe Yönlendir

Kuga Aracıma Taktığım Alpine Multimedya Sistemi

Soner Demirel

Recommended Posts

Soner Demirel

Daha önceki konudada bahsetmiştim. navigoldu beğenmeyim değiştirip Alpine INE-S900R sistemi taktırmıştım.

Resimlerini çekip koymak bu güne kısmet oldu.

Kısaca özetlemek gerekirse sistem aracın sistemine uygun. Direksiyon kumandası aktif.

Geri görüş kamerası bağlı.

Torpidoya çıkan usb kabloya flashdisk, ipod veya iphone takılarak içindeki şarkılar ekran dokunmatiğinden seçilerek kontrol edilebiliniyor.

Bluetooth telefon bağlantısı var. yolda giderken kablosuz bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılıyor. Teyp üzerinden rehbere erişilip arma yapılıyor.

Türkiye ve tüm avrupayı kapsayan navigasyon haritası yüklü. Harita gayet kullanışlı ve basit. Harita güncellemesi malesef ücretli. 2 senede bir çıkıyormuş sanırım 120€

navigasyon ve multimedyayı aynı ekranda gösterebiliyor. Örneğin yolu gösterirken yanda ufakbir ekran içerisinde çalınan şarkıyı veya videoyu gösteriyor.

DVD ve DivX oynatıyor.

vi-nMGXsp.jpg

vi-iEM3lA.jpg

vi-r0dmXr.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Soner Demirel

valla konsola en uyacak şekli bu malesef. fordun konsol şekli bir cins. daha iyi olanınu bulamadım.

o etraftaki çerçeve bile siyahtı mesela. onun grisini ingiltereden getirttim zorla.

Yorum bağlantısı
İsmail Yanık

Öncelikle cihazı güle güle kullanın.

İçimden bir his sizin montaj kiti değil de, sadece düz çerçeve ile montaj yaptığınızı söylüyor.

Alpine double dın montaj kiti kodu KTE-1114-03

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

evet. sadece çerçeve ile malesef

ford için o montaj kitini türkiyede bulmak sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

Siyah çerçeve bence daha kötü duruyordu. sağ soldaki gri parçalarda siyahtı. Evet direksiyon kunandasına tamamen uyumlu. Onun için bir aparatı var o ekleniyor teybin arkasına tam uyumlu oluyor. şuan öyle.

Ayrıca görüntüyü bozmasaydınız dediniz ama önceki kendi sony teybinde mp3 çalardan başka bişey yoktu malesef. usb girişi bile yoktu.

Navigold faciasından sonrada olmuşken en iyisi olsun dedim. Teypten çok mennunum ama görüntü itibariyle şuan olabilecek en iyisi bu. Ha alt tarafta biraz bombe var aslında onu komple çıkarıp bi elden geçirmeyi tamamen yerleştirmeyi uğraşmayı düşünüyorum bi ara.

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

Yakıştıracaz hocam inşallah. Verdiğinz gazı aldım yukardaki fascia panel seti. Gelsin bi bakalım o zaman tam oturacak. :)

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

Hoparlörlerden memnunum hocam. sony onlarda sanırım kalitesi yeterli benim için. :)

Yorum bağlantısı

Alpine candır ama görsel olarak biraz daha uğraşmak gerek kasa vs. çok başarılı olmamış. Direksiyon kumandası aktif mi ?

Yorum bağlantısı
Murat Yağan

Bende Nvigold var tam yerine oturmama dışnda şu ana kadar bir sıkıntı çekmedim

Ama Navigoldu aldığımda Alpine de var deselerdi kesinlikle Alpine alırdım

Müzükler şahaneee... :bravo:

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Görüntüsü düzeltilebilir ama performansı on numaradır kesin.. Güle güle kullanın :nazar:

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

Navigold'un menüleri berbattı. Kuga için uygun olanının öyleydi en azından diğer modellerini bilemem. Ayrıca mp3ten radyodan naviye geçerken müzik duruyordu. Berbat bir mp3 seçme listesi vardı yolda araba kullanırken orda şarkı seçmem mümkün değil. Siyah ekran üzerine koyu mavi yazılı ve küçücük yazılar. Birde berbat dokunmatik eklenince aman allahım dedim vazgeçtim.

Kaskoya işlettim zaten. 15TL gibi inanılmaz bir fark çıkardılar. :)

impirit nedir hocam? neye yarir? Hiç duymadığım bişey googlea yazınca onunda bi müzik sistemi markası olduğunu gördüm. :)

Performans gerçekten güzel. Kullanım kolaylığıda çok iyi. Yukardaki tam uyumlu setide aldım bakalım. Kargo dahil 50£'a maal oldu. 1 hafta 10 güne elimde olur. O zaman tam oturacak inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...