İçeriğe Yönlendir

Kuga Aracıma Taktığım Alpine Multimedya Sistemi

Soner Demirel

Recommended Posts

Soner Demirel

Etrafındaki siyah çıta kendi orjinali. kutusundan o çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

impirit nedir hocam? neye yarir? Hiç duymadığım bişey googlea yazınca onunda bi müzik sistemi markası olduğunu gördüm. :)

Performans gerçekten güzel. Kullanım kolaylığıda çok iyi. Yukardaki tam uyumlu setide aldım bakalım. Kargo dahil 50£'a maal oldu. 1 hafta 10 güne elimde olur. O zaman tam oturacak inşallah.

İmprit alpinenin Sound quality için ürünlerinden. AMa sizinki navigasyon istasyonu olarak geçiyor, uyumlu değilsiniz büyük bir ihtimalle. Eğerki müzik istasyonu olsaydı bir de impritle ayar yapılıp ses işlemcisi koyulurdu of ses kalitesine bak.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Senin cihaz müzik dinlemek için değil, navigasyon için üretilmiş, müzik yanında ekstra olarak sunulmuş, IVA serileri falan olsa onlarda ses daha farklı oluyor.

Imprit falan destekleniyor yani.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

paynır maynır hikaye, alpine ana ünite ve ses işlemcisi artı imprit ile bir ayar. Of !! Sesin dibisin abiiiiii diye bağırırsın arabada :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

paynır maynır hikaye, alpine ana ünite ve ses işlemcisi artı imprit ile bir ayar. Of !! Sesin dibisin abiiiiii diye bağırırsın arabada :D

hakan abi pionner efsane dir ya :D :D yapma mesela pionner 9700 olsun 9650 olsun bunlar benim bildiklerim imkanim olsa alacağım bir tane alıp takacağım :D :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
abi bakıyorumda ben kafası öyle ezilip bükülen aşşağı doğru inen cinsten şeyler istemiyorum cd devride bitt hani şuna bir bak abi anlarsın sen şu imprit nedir nerde bulunur :D kafama yattı cd de almıyor içine :Dhttp://www.sahibinde...-89624690/detay edit. : abi imprit tuşu gördüm http://i.seimg.net/images/297962/big/ixaw404.jpg

• MultEQ: MultEQ Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • MediaXpander: MediaXpander Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • Zaman Düzeltme: 6 Kanal Zaman Düzeltme Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • Ekolayzer: 5 Band Grafik / 7 Band Parametrik Ekolayzer Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • Crosover: Crosover Hazır (PXA-H100 Gereklidir)

PXA-H100 ses işlemcisi işte. Bu ses işlemcisini de otomatik olarak ayarlayan imprint ses teknolojisi var. Bir tane parça ile yapılıyor. Müzik çalarken arabanın belli yerlerinde gezdiriyorsun, cihaz kendi otomatik olarak heryerin eqosunu senin oturuş pozisyonuna göre tam olarak ayarlıyor.

Ha bu PXA ile yapacağın herşeyi benim alpine-9855 de kendinden yapabiliyorsun o başka mesele :p

hakan abi pionner efsane dir ya :D :D yapma mesela pionner 9700 olsun 9650 olsun bunlar benim bildiklerim imkanim olsa alacağım bir tane alıp takacağım :D :D

p88 modelini incele. Esas modelleri hangisi öğrenmiş olursun :p

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

• MultEQ: MultEQ Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • MediaXpander: MediaXpander Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • Zaman Düzeltme: 6 Kanal Zaman Düzeltme Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • Ekolayzer: 5 Band Grafik / 7 Band Parametrik Ekolayzer Hazır (PXA-H100 Gereklidir)
  • Crosover: Crosover Hazır (PXA-H100 Gereklidir)

PXA-H100 ses işlemcisi işte. Bu ses işlemcisini de otomatik olarak ayarlayan imprint ses teknolojisi var. Bir tane parça ile yapılıyor. Müzik çalarken arabanın belli yerlerinde gezdiriyorsun, cihaz kendi otomatik olarak heryerin eqosunu senin oturuş pozisyonuna göre tam olarak ayarlıyor.

Ha bu PXA ile yapacağın herşeyi benim alpine-9855 de kendinden yapabiliyorsun o başka mesele :p

p88 modelini incele. Esas modelleri hangisi öğrenmiş olursun :p

tamam bakıyorum hakan abi

tamam bakıyorum hakan abi

bumudur hakan abi

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
tamam bakıyorum hakan abi bumudur hakan abi

Aynen. Gerçekten kalite bir seri bu.

Hakan abi ben şuanda avh-1450DVD kullanıyorum ve dvd iphone usb vs kullanıyorum ön kapılarda anfisiz teyp e bağlı infinity referance 6520 var arkalar orj. bu alpine ı almak mantıklımı yani ? beni tatmin edermi yoksa fark etmezmi

Ana ünite güzel olduktan sonra ses farkeder kesinlikle. Daha sonra anfi falan olayına girersen daha bariz belli olur kalitesi.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Aslında ses kalitesi istiyorsan 9855 veyahut 9887 alsan da tadına varsan işin mükemmel olacak da :p İlla dokunmatik :D

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Zafer Bakar

Hersey gri iken teyp neden siyah çok sırıtmış bence ama yine de harika olmuş

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...