İçeriğe Yönlendir

Fusion Dizel Almak Istiyorum.

Halil Hıdırlar

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ben almıyorum, gtl de gtl etken maddesi zaten o kadar azki, almana gerek yok, ben ne performans ne menzil ne çekiş, fark göremedim, tek farkı fiyatı :)

Bildiğim kadarıyla tek rafinerileri var ve saf gtl dedikleri şeyi yetiştirmeleri mümkün değil, ayrıca saf olsaydı, okuduğum kadarıyla aşırı setan olan bir maddeymiş, bizim dizellerin EuroX motor falan olması lazımmış, saf halde motor :bomb: yani :D

Yetiştiremezler konusu doğru olabilir ama benim okuduğum dokümanda birebir aynı özellikte yapılıyor deniyordu. GTL muhtemelen biraz daha temiz olabilir. İhtimal..

Perşembe günü tüpraş argedeyim onlara bir sorayım.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hakikaten sor bencede, saf değil belli oranda katıldığını bir ara shell kendi sitesinde yazmıştı, bence boşa para veriyorsun. :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

psikolojim düzeliyor arabayla bağlarım sıklaşıyor :) Boşa sayılmaz. :)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

psikolojim düzeliyor arabayla bağlarım sıklaşıyor :) Boşa sayılmaz. :)

Arabaya değer verdiğimizi hissediyoruz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben değeri başka şeylerle veriyorum :seytan: , siz gtl ile, e olur tabii neden olmasın. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kolayı zero içip yanında buçuk iskender yemek de var mesela.. Zero iyi hissettirir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ben değeri başka şeylerle veriyorum :seytan: , siz gtl ile, e olur tabii neden olmasın. :D

Başka şeyler + GTL ay lov may kar. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

GTL= %2 (% si sallama, o kadar bile yok çünki motorun canına okur) gtl+normal eu dizel oda = boşa harcanan para :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Benim kayınpeder tır şöförü yurt dışı çalıştığı zaman yedek deposunda mazot aldırıyordum, avrupa mazotunu koyunca araba uçacak gibi oluyordu, sonra fullden mazot aldım sanki arabaya 10 numara yağ koymuş gibi oldum. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Diyorum ya, bizdeki mazotların alayı tırt, gtl de dahil, dingiliz oyununa gelmeyelim lütfen :D

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Diyorum ya, bizdeki mazotların alayı tırt, gtl de dahil, dingiliz oyununa gelmeyelim lütfen :D

bize akaryakıt tırt yollar tırıt e arabalar tırt. ne olucak bu halimiz .allah sonumuzu hayra kavuştursun.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
YALÇIN ÇETİN

arkadaşlar 1.4 dizel trıptonik sanruflu çok memmunum 2005 model 93 binde 77.000 de tiriger kayışlar ve eksoz ön diskl bakımları 650 tl ye hallondu şimdide direksiyon kutusu yağ kaçırıyor bilgi verirseniz masrafından sevinirem

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

tavsiye ederim. kronik sorunu olmayan. ADAC sorunsuzluk sıralamasında 4. sırada olan (toyotadan felan iyi) bir araçtır.

sesli olmasını yanlış anlamayın çok çevik ve yolu hissetiren bir araçtır. diğer araçlardan ona binince oh be diyorum. Kurşun kalem gibi.. yalın.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Tugay Aydın

2011 1.4 TDCİ nasıldır? 55 binde. Ama ne modeli bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Şimdi Mondeo var Attan eşeğe tabiri olabilir benim için. Ama araç çok geniş ferah. Ben yakıt + parça ucuzluğu yüzünden değiştirmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Şimdi Mondeo var Attan eşeğe tabiri olabilir benim için. Ama araç çok geniş ferah. Ben yakıt + parça ucuzluğu yüzünden değiştirmek istiyorum.

Yakıt iyi gayet parça kolay bulunur. Şehir içinde yüksek olması avantaj. Biraz trim sesi dışında sorun yoktur. Onuda müziği açtınızmı duymazsınız :) Yanlız kilometre 55 binde ise kaçırmayın alın aracı. Bendede 2011 1.4 tdci mevcut.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim kuzen de fusion dizel bakıyor 150 bin km ye kadar, 27000 tl bütçesi var, dosta gider bilindik araç varsa talip oluruz

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Yakıt iyi gayet parça kolay bulunur. Şehir içinde yüksek olması avantaj. Biraz trim sesi dışında sorun yoktur. Onuda müziği açtınızmı duymazsınız :) Yanlız kilometre 55 binde ise kaçırmayın alın aracı. Bendede 2011 1.4 tdci mevcut.

Bu araç sadece tamponda boyası var Fiyat olarak ne biçilebilir. İnanın sahibi fiyatı bana soruyor :)
Yorum bağlantısı
Ahmet Tokat

Benim kuzen de fusion dizel bakıyor 150 bin km ye kadar, 27000 tl bütçesi var, dosta gider bilindik araç varsa talip oluruz

135 binde 2005 dizel beyaz dediğniz fiyata  bırakabilirim henüz ilana çıkarmadım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...