İçeriğe Yönlendir

Yeni Golf VII (7) Üretilmeye Başlandı Ve 4 Eylül'De Sahneye Çıkıyor...

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Golf 8 gelmedi mi hala merakla bekliyoruz acaba nasıl makyaj yapıp Golf 8 diye satacaklar. :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bütün modellerde ve donanımlarda güvenlik, standart değildir...

Yeri geliyor en baz modelde, Ford daha güvenliği üst planda tutabiliyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Denedim, sağından solundan gelen gıcırtı seslerinden frenlerine odaklanamadım. :D Şaka bir yana, Aveo'da frenleri test etmemiştim. Benim kıyasladığım araçlar Corsa, İ20, Palio, Getz, 2008 Fiesta, 2010 Fiesta. Arkadaşlarımın arabalarıydı.

Bu arada, konudan da uzaklaşmamış olayım. Seneye kısmet olursa, Allah maddi açıdan fırsat verirse kendime bir güzellik yapıp, Okyanus mavisi 1.2 TSI 105 ps Golf 7 DSG almayı düşünüyorum. Okyanus mavisi şart ama. :)

Şartlar bence, Beyaz, dijon jant ve led paket olmalı :p

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Denedim, sağından solundan gelen gıcırtı seslerinden frenlerine odaklanamadım. :D Şaka bir yana, Aveo'da frenleri test etmemiştim. Benim kıyasladığım araçlar Corsa, İ20, Palio, Getz, 2008 Fiesta, 2010 Fiesta. Arkadaşlarımın arabalarıydı.

Bu arada, konudan da uzaklaşmamış olayım. Seneye kısmet olursa, Allah maddi açıdan fırsat verirse kendime bir güzellik yapıp, Okyanus mavisi 1.2 TSI 105 ps Golf 7 DSG almayı düşünüyorum. Okyanus mavisi şart ama. :)

O rengi çok beğeniyorum çok güzel duruyor golf'te.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Bende arabayı satabilirsem, beyaz 1.6 TDI manuel highline düşünüyorum. Fakat aynı motorulu (bluemotion) B7 kasa passatta 6 ileri şanzuman varken neden golfe 5 ileri koyarlar anlamam.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bende arabayı satabilirsem, beyaz 1.6 TDI manuel highline düşünüyorum. Fakat aynı motorulu (bluemotion) B7 kasa passatta 6 ileri şanzuman varken neden golfe 5 ileri koyarlar anlamam.

İmkanın varsa, dijon jant ve led stop al ;)

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)

Aah abi olsa ben ikinci el düşünüyorum. Bir tane buldum 11 binde 65 e bırakıyor manuel beyaz. (TDI)

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...