İçeriğe Yönlendir

Yeni Ford Tourneo Custom

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Fatih Uzun

Neredeyse focus III diyoruz. Ee böyle olunca da bu ebatlara sahip bir focus III bence ucuz bile. Şaka bir yana kalite gerçekten yüksek. Yahu koltuk var 9 tane. Tanesi en az 1000 lira eder. :)

Panelvan verelim. :)

Cam da koydurduk mu tamam işte,bana 5 koltuk yeter :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Cam da koydurduk mu tamam işte,bana 5 koltuk yeter :)

Gayet ekonomik ve isteğe özel üretim olur. Hem arkası çift kapı daha güzel duruyor. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Hüseyin sana bu yakışırı bro sat şu h1 ;) Maşallah çok güzel araç

3 h1, bir lada parası. Çok zor. Şu an için tek derdim ev almak. Hem benim h1 bunu tokatlar. :)

-------------------------

Bu resimler eksik kalmış.

Bagaja epey yer kalmış. Sol taraf klima ünitesi;

EXOb4.jpg

Çift klima;

nFLIb.jpg

Tek makaslı yürüyen aksam. Bağımsız yapsalardı ne iyiydi;

sv7AG.jpg

Stepne saç janta sahip;

uS36q.jpg

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Makaslı mı olacakmış bu? :shok: Yıl 2013 Ford nereden çalacağım diye hesap ediyor o fiyatlara t5 yada vito var iken işi zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Bagaj kapağındaki cam aşağıya doğru uzatılsa tasarım farklı gelebilirdi gözümüze, böyle denildiği gibi bir farklı geliyor göze..

İlk aklıma gelen eksiklik otomatik şanzıman, ikinciside kayar kapılara açılır cam.. :nea:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Makaslı mı olacakmış bu? :shok: Yıl 2013 Ford nereden çalacağım diye hesap ediyor o fiyatlara t5 yada vito var iken işi zor.

İnan en çok merak ettiğim şey konforu ne düzeyde.

Bagaj kapağındaki cam aşağıya doğru uzatılsa tasarım farklı gelebilirdi gözümüze, böyle denildiği gibi bir farklı geliyor göze..

İlk aklıma gelen eksiklik otomatik şanzıman, ikinciside kayar kapılara açılır cam.. :nea:

Yan taraftan tamponun hizası bagaja doğru devam etse güzel olur. Arkası çok boş.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Yan taraftan tamponun hizası bagaja doğru devam etse güzel olur. Arkası çok boş.

Naylon denilen kangoo'da bile olan ama 70binlik fiyatına karşı bu araçta olmayan özelliğe neden değinmedin hoca :)

Büyük eksiklik değil mi sence ?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Naylon denilen kangoo'da bile olan ama 70binlik fiyatına karşı bu araçta olmayan özelliğe neden değinmedin hoca :)

Büyük eksiklik değil mi sence ?

Biz olaylara pozitif yaklaşıyoruz, medrese de okurken insanların sürekli iyi tarafını görmeyi öğrettiler ya bize, makinelerde de aynı stratejiyi uyguluyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şerit i kendimiz takip etsek 40 a falan verirler mi ki? :)

Vermezler. :D

Ama bizim toplum alır.. 60 bine focus satılıyor bu ülkede...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yakıt ?

Bu kasa için henüz yakıt bilgisine ulaşamadım Servet abi.Daha resmi satışı başlamadı bu yüzden eksik bilgiler var.

Esp varmı?

Esp var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

transporterin pasta payına göz dikmiş ama hedef kitlesi için biraz daha ekmek yemesi lazım. eski transitin prestiji bu versiyonun satışını o fiyattan olduğu sürece baltalar. Bu arada eski seri dingilliler halen satılacak sanırım. ki o kasanın iç dizaynı ve donanımını biraz galiştirip hedef kitleden payını yükseltipte yeni kasayı piyasa sürseler o zaman o paraları veren meraklısı çıkabilirdi.

ticari olarakda eski kasa daha kullanışlı gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Artık millet eskisi gibi at arabasına binmek istemiyor. İnsanlar geliştirdi kendini. Bu konuda da transit epey evrim geçirmiş. Bu şekilde fulü ne kadar satılır muamma ama, cityvan-panelvan düşük donanımlı transit custom eskisinden fazla satacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Valla ben transitin domuz burunundan beri bilirim :D memlekette akrabalarımız taşımacılık yapıyorlar. Bu kasa transit tek tip satılırsa ford ticaride çok feci pazar payı kaybeder. bu yeni transit şehirli zübbesi :p

nerde eski transitler

579890_472806219404586_309378975_n.jpg

eski serinin adı da transit global duratorq olmuş gibi zaten

eski kasada 2 tip motor var biri bu Custom ile aynı 2.2 arkadan çeker 155ps biri 3.2 5 silinidir ve transiti transit yapan 200 ps :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Valla ben transitin domuz burunundan beri bilirim :D memlekette akrabalarımız taşımacılık yapıyorlar. Bu kasa transit tek tip satılırsa ford ticaride çok feci pazar payı kaybeder. bu yeni transit şehirli zübbesi :p

nerde eski transitler

eski serinin adı da transit global duratorq olmuş gibi zaten

eski kasada 2 tip motor var biri bu Custom ile aynı 2.2 arkadan çeker 155ps biri 3.2 5 silinidir ve transiti transit yapan 200 ps :D

200 ps'lik motor artık yok. 100-125-155. Tek motor, farklı ps.

Devir değişti ve Ford'da bunu anladı ve otomobil gibi modern bir transit üretti.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şuan çift teker 200 lük gözüküyor listelerde. büyük ihtimal 2 kasa transit beraber satılacak. yenisinden servis arabası vs olmaz :p

Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir
(düzenlendi)

ben cok başarılı buldum şimdi bizim şirkette olan transitler şöyle gözümün önünden geldi gittide nerden nereye yani....

tarihinde Osman Tekindemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

şuan çift teker 200 lük gözüküyor listelerde. büyük ihtimal 2 kasa transit beraber satılacak. yenisinden servis arabası vs olmaz :p

Servisten aldığım bilgiye göre artık 200 ps. bitti. Daha bu başlangıç, ne transitler gelecek sen bi dur. :)

ben cok başarılı buldum şimdi bizim şirkette olan transitler şöyle gözümün önünden geldi gittide nerden nereye yani fiyatı konusunda bilginiz varmı hocam?

Bu araç için yetkili arkadaş tam birşey belli değil fakat 70.000 civarı olacak dedi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Artık millet eskisi gibi at arabasına binmek istemiyor. İnsanlar geliştirdi kendini. Bu konuda da transit epey evrim geçirmiş. Bu şekilde fulü ne kadar satılır muamma ama, cityvan-panelvan düşük donanımlı transit custom eskisinden fazla satacağını düşünüyorum.

+1

VW full olanı 130.000 tl. Ford diğerlerinin tahtını sallayacak full donanım ile.

Yakıtı araştırdım, 100km/ 7 litre civarı ön görülmüş

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

130 binlik ticari tosbaa hangisi abi ? listesi en baba caravelle dsg 85 bin crafter uzun şase turizm 84 bin

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

+1

VW full olanı 130.000 tl. Ford diğerlerinin tahtını sallayacak full donanım ile.

Yakıtı araştırdım, 100km/ 7 litre civarı ön görülmüş

Katılıyorum Servet abi.

--------

Resimle olacak iş değil, binip hissetmek gerek. Bildiğimiz focus III kalitesi var. Bu şekilde bakınca bana ucuz bile geldi. :) Koltuklar mesela harika.

130 binlik ticari tosbaa hangisi abi ? listesi en baba caravelle dsg 85 bin crafter uzun şase turizm 84 bin

Liste'de gözükmeyen bi-xenon farlı caravella'lar var. Onlar 100 bin üzeri diye duymuştum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...