İçeriğe Yönlendir

Kış Lastiği Ve Fiyat Karşılaştırması

Misafir

Recommended Posts

O.Yücel Çetin

İŞ yerimize ait kantin petlas ile anlaşmış.Ödeme koşulları çok iyi lastiği alıyorsun gidip taktırıyorsun maaşından ay ay istediğin kadar kesiyorlar.Büyük ihtimal kışlıklarım petlas olacak.

185-60-14 için 125 lira petlas kışlık için fiyat aldım şimdi.Taksit sayısı tam netleşmemiş haber verecekler.

Petlas bayisiyle 4 adet 195 60 15 lastik için tanesi 125 TL + sökme + takma + balans için anlaştım. :) 185/60/14 nereden çıktı, 195/60/15 değil mi ebatlar?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ekonomik sebeplerle ya uzun vadeli taksitlendirme ya da en ucuz kar lastiği almam gerekecek. Marka önceliğim kalmadı. :) Hiç yoktan iyidir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bana 2 adet kalıntı UG7 ya da UG 8 195 60 15 bulabilir misiniz. İstanbul. (ikinci el değil).

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

forumda 2 adeti 150 TL ye satılıyor

Nasıl yani? 2. el mi? Ölçüler tutmaz sanırım. 4 tane 225*50*17 lazım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

soralım da, maslak kadayıfın kaymaklısı oldu, burdaki rakamları görünce Angaraya gidesim geliyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Maslak'ta "sokaktata nefes almak paraynan" :)

Oraya geldiğimde ABD ye gelmiş gibi oluyor.

Gebze/Tuzla ahalisi daha uygun :)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Petlas bayisiyle 4 adet 195 60 15 lastik için tanesi 125 TL + sökme + takma + balans için anlaştım. :) 185/60/14 nereden çıktı, 195/60/15 değil mi ebatlar?

Detaylar nedir? Yazlık-kışlık, seri bilgileri?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Petlas konusunda bir lastikçinin yorumu aktarıyorum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Bana ünlü markaları satmak heveslisi gibi geldi gerçi.

"Islak zemin şartlarında başarısı iyi değil. İstanbul için kardan çok ıslak zemin performansı anlamlı olduğu için tavsiye etmiyorum."

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Petlas konusunda bir lastikçinin yorumu aktarıyorum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Bana ünlü markaları satmak heveslisi gibi geldi gerçi.

"Islak zemin şartlarında başarısı iyi değil. İstanbul için kardan çok ıslak zemin performansı anlamlı olduğu için tavsiye etmiyorum."

Ben geçen gün yakın bir lastikçi arkadaşıma sordum; kış lastiği ne alayım dedim, bana direk Petlas al dedi. Nedenini sorduğumda kötü lastik yok artık, paran cebinde kalsın dedi. Bana kalırsa lastikçilerde tüketiciler gibi bazı markalara ya takıntılılar yada piyasanın geneli ile ilgili bilgi eksikliği söz konusu. Ör; Michelin diyorsunuz 2 lastikçi gözün kapalı al diyor, 3 lastikçi iyi lastik değil diyor.

Yorum bağlantısı

Ben 2008 den beri kışlık olarak petlas kullanıyorum.f/p oranına baktığınız zaman petlas alınabilecek bir marka.Özellikle w651 modeli.

Benzer bir örnek vereyim size.Çok bilindik bir elektronik ürün mağazasında ki bir satıcı bana nikon dan fotoğraf makinası olmaz sakın alma diye bir tavsiye de bulunmuştu.Yani satıcıların geneli kar marjı yüksek olanı tavsiye ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

Ug8 205/55/16 T serisi 215, H serisi 225 lira burada...

lastik24.com adlı sitede good year ug8 t serisi 169.50 tl + kdv. kargo bedava

geçen sene tanesini 215 tl + navigasyon a almıştım.

Yorum bağlantısı
Serdar Toprakcı
(düzenlendi)

Beşiktaş -ist 220 tl ye aldım takma ve depolama dahil

tarihinde Serdar Toprakcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet ileri

205 55 16 Goodyear UG 8 geçen hafta cumartesi 195 TL'ye aldım. world karta 8 taksit de yaptı.

yer ankara, ostimde yurduseven otomotiv diye bir yer. iskitlerden ve kazım karabekirden fiyat almadım ama orda son durum nedir bilmiyorum.

selamlar.

Yorum bağlantısı

205 55 16 Goodyear UG 8 geçen hafta cumartesi 195 TL'ye aldım. world karta 8 taksit de yaptı.

yer ankara, ostimde yurduseven otomotiv diye bir yer. iskitlerden ve kazım karabekirden fiyat almadım ama orda son durum nedir bilmiyorum.

selamlar.

Üretim tarihi yeni ve söküp takma, balans hizmeti içinde ise, İyi fiyat

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Metin Güven

2007 Ford Fusion için (195/60/15)

Pirelli Snow Control Series 3 alacağım..

Kütahya'da 165 TL / 8 taksit..

Ekonomik ve taksitle olması etkiledi biraz tercihimi..

Goodyear UG8 için Peşin185 , Taksitle 200 TL

Michelin Peşin230 , Taksitle 240 TL.. istediler

Umarım iyi bir tercihtir. !!!

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...