İçeriğe Yönlendir

Mini Sergi~Ali Karadağ

Ali Karadağ

Recommended Posts

Ali Karadağ

"Denemeler"

zaman.jpg

DSC_9732_filtered.jpg

DSC_7312+ps.jpg

DSC_7629_ps.jpg

Resimler çok güzel çok net. Yağmur taneleri çok tatlı duruyor. :)

Teşekkür ederim Eren Bey ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Harika. :bravo:

Resimdeki arkadaş kim? Hangi cihaz ile çekim yapıyorsunuz?

Teşekkürler Hüseyin Bey,

Cihaz olarak Nikon D100 kullanıyorum, hem ekonomik hem de renkleri çok güzel. Objektif olaraksa sattığım setin içeriği hayli genişti, hepsi gitti ;)

Fotoğraftaki arkadaş ise kuzenim, ailecek gidilen piknikte yakalamıştım kendisini

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Tanır
:nazar: fotoğraflar çok güzel, :good1: eğitimim gereği uzun süre gazete ve dergilerde basın fotoğrafçılığı yaptım, teknolojiyi ve nimetlerini göz ardı edemem fakat ben hep şuna inandım'' elinizde ne sistem olursa olsun, özellikle fotoğraf olayında vizörün arkasındaki göz çok önemli'' ... ve ben bu fotolara baktığımda sevgili Ali Karadağ arkadaşımın çok nitelikli bir bakış açısı ile çalışmalar yaptığını görebiliyorum eeee bir mondeo'cuya da bu bakış açısı yakışır :bravo:
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

:nazar: fotoğraflar çok güzel, :good1: eğitimim gereği uzun süre gazete ve dergilerde basın fotoğrafçılığı yaptım, teknolojiyi ve nimetlerini göz ardı edemem fakat ben hep şuna inandım'' elinizde ne sistem olursa olsun, özellikle fotoğraf olayında vizörün arkasındaki göz çok önemli'' ... ve ben bu fotolara baktığımda sevgili Ali Karadağ arkadaşımın çok nitelikli bir bakış açısı ile çalışmalar yaptığını görebiliyorum eeee bir mondeo'cuya da bu bakış açısı yakışır :bravo:

Nuri Bey bu konuda size katılmadan edemeyeceğim, doğa gezilerimizde "hee D100'mü o :nea:" diyenlerin tamamına çekilen fotoğraflardan sonra "aldırma gönül aldırma" şarkısını armağan ettim :) Kesinlikle önemli olan vizörün arkasındaki göz, olay kişinin bakış açısında bitiyor hiç olmadık yerden olmadık fotoğraflar çıkabiliyor, tabi ki Mondeo'cu olmamın da bu bakış açısında etkisi var ;)

Harika...emeğinize sağlık.

Bir fizik mühendisine yakışır fotoğraflar.Çok güzel fotoğraflar.

Hakan Bey ve Mustafa Bey, teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ
Çok güzel devamını bekliyoruz.

Teşekkürler Fatih Bey, devamı gelecek...

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Elinize sağlık güzel çekimler. Ev nerede sizin? 8. fotoğrafı bizim evin oradaki köprüde çekmişsiniz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Elinize sağlık güzel çekimler. Ev nerede sizin? 8. fotoğrafı bizim evin oradaki köprüde çekmişsiniz. :)

Teşekkürler Hasan Bey,

Benim ev Onur Mahallesinde, sizin Evka2~Cumhuriyat civarlarında mı acaba? :unsure2:

Selamlar

Ali

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Teşekkürler Hasan Bey,

Benim ev Onur Mahallesinde, sizin Evka2~Cumhuriyat civarlarında mı acaba? :unsure2:

Selamlar

Ali

Esin sitesinde. :) Komşu sayılırız yahu. :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Esin sitesinde. :) Komşu sayılırız yahu. :)

Gerçekten de komşu sayılırız, birbirimizden haberimiz yok yahu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Gayet başarılı. Tebrik ederim.

Devamını bekliyoruz ;)

Teşekkürler Zafer Bey,

Devamı bu gece gelecek inşallah :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Martılar...

Karelerdeki noktalar objektifteki tozlardan kaynaklanıyor, temizleyemedim kusura bakmayın :blush:

Karşıyakadan+karşıkıyıya.jpg

DSC_8822_ps.jpg

DSC_8809_ps.jpg

DSC_9846.JPG

DSC_9847.JPG

DSC_9851.JPG

DSC_9853.JPG

DSC_9855.JPG

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Güzel çekimler. Ayrıntıları ile yansıtsaydınız (Kullanılan lens ve exif) daha iyi olmaz mıydı ?

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Güzel çekimler. Ayrıntıları ile yansıtsaydınız (Kullanılan lens ve exif) daha iyi olmaz mıydı ?

Hakan Bey,

Malum site fotoğrafçılık sitesi olmadığından detaylandırmaları yapmadım, yalnızca görsel sunum yaptım. Dilediğiniz fotoğrafların tamamının bilgilerini size atabilirim.

Son ekipmanım (Sattığım):

Makine

Nikon D100 SLR,

Objektifler

Nikkor 24-85mm f2,8-4 AF

Nikkor 75-300mm f4.5-5.6 AF

Nikkor 50mm f1.8mm AF

Daha öncesinde ise Nikkor'un 18-55mm, 70-240mm, 18-135mm, 28-85mm, 24-120mm VR, Tamron 70-210, Quantaray 35-80mm vs vs... gibi birçok objektifi de kullandım.

Selamlar

Ali

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...