İçeriğe Yönlendir

Fiesta Makyajlandı

Mustafa AKTÜRK

Recommended Posts

Levent Eksen

Stopların içine alttan yanlara doğru uzanan Led yapsalardı(Punto Evo gibi) şahane dururdu.. Böyle bi acayip olmuş, sinyallerin olduğu kısım fırlamış göz bebeği gibi duruyor..

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Bence, en az 1,6 200 ps. olmalı. Focus' un motorunu az biraz yazılım değiştir. Fiesta ST' ye koy ne güzel :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

yine arkalara disk koymamışlar :crazy::rtfm:

Haklısınız arkadaki görüken kampana aracı basit gösteriyor..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

RcWk0l.jpg

Biraz tanıdık geldi ön yüzü :)

:hahahoho:

Çok güldüm ya, harbiden çok benzemiş :rofl:

Yorum bağlantısı

Ön taraf çok güzel olmuş iç kısımdaki parlak kaplamalar premium hava vermiş, eğer fiyat sınıfı dahilinde olursa 1.6 dizel güzel bir seçim olur. Her nedense 1.0 ve türevi motorların şehir içinde ekonomik olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hüseyin hocam max beygiri görmek için ne kadar devir çevirmek gerekiyor o devirde zaten araç maksimum yakıyor ha 75 beygir olmuş ha 100 bana göre az yakmak az beygir değil diye düşünüyorum.Oyunu ne yaptın deneyebildin mi diyerek soruyu araya sıkıştırıyorum :D

Katılmıyorum. :)

Oyun işi tamam yükleme beklemede. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

"Makyaj yemeden asla Ford araba alınmaaz" ünlü bir atasözümüz :)

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

1.5'in teknik verilerini alsaydık ya?

Bakalım röönoooğğ ya yaklaşabilmiş mi :)

Abi 1.5 te renault bence öncü motor.Mercedes bile kangoo yu kendine uyarlayıp satışa çıkardıysa vardır bir bildiği :)

Biraz tanıdık geldi ön yüzü :)

Tasarımı yaparken bu resmi görmül olabilirler abi :).Sanırım ford kendine Aston Martin'in tasarımcılarından birini aldı :)

İyi olur..Kasa hafif olduğu için daha zevkli olacağı kesin.

Mondeo ve Focus'tan daha zevkli olacaktır abi dediğin gibi daha hafif kasaya sahip.

yay taktinmi tadindan yenmez bu..

Abi sırf yay takılsın diye yüksek yapmışlar :biggrin:.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Fiesta benim hoşuma gidiyor. Ancak Otomatik şanzumanından korkuyordum ancak Powershift şanzuman olması benim tercih listeme girer :)

Not: Mustafa avatar şimdi olmuş. Sen olduğun anlaşılıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Fiesta benim hoşuma gidiyor. Ancak Otomatik şanzumanından korkuyordum ancak Powershift şanzuman olması benim tercih listeme girer :)

Not: Mustafa avatar şimdi olmuş. Sen olduğun anlaşılıyor :D

Powershift gerçekten fiesta için bir avantaj olmuş hocam.

Bu avatarla kendimi gençleşmiş gibi hissettim hocam :D.Eskisi çok tartışıldı :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ben kendimi B-max e alıştırmıştım,kafa karıştıracak bu meret

Hiç karışmasın, B-max ile bunu karıştıracaksan ancak makyajlı b-max gelecek diye düşünürsen karışır, bence aman aman pekte birşey yok bu makyajda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Motordan güç almak Ford için sorun değildir bence, sanki emisyon rakamları için rekabet ediyorlar...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Yemin ediyorum direkt Fiat Albea aklıma geldi hiç beğenmedim makyajlı halini :(

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

focus st yüzü var bence güzel. 1.0 ecoboost powershift ile polo parasına gider. fiyat olarak segmentinde artık mini cooper ile yarışır :)

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

St kaç para, bakalım öğrendiğinde de 1.6 180 hp hoşuna gidecekmi :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Yine ben demiştim diyerek aslında herkesin bildigi şeyi meziyetmiş gibi söylemekten çekinmiyorum :)

Fiesta'nın ST modeli görücüye çıktıktan sonra fiestanın ön ızgarasının makyaj yiyecegi hemen hemen kesinleşmişti zaten.

Neyse biz mevzuya geçelim; fiestanın makyajlı halinin fotograflarıda düşmüş. Belki bir çoğumuz konudan haberdar olabiliriz ama forumda yer alsın istedim.

2013-Ford-Fiesta-Facelift-7.jpg?imgmax=1800

2013-Ford-Fiesta-Facelift-8.jpg?imgmax=1800

2013-Ford-Fiesta-Facelift-9.jpg?imgmax=1800

2013-Ford-Fiesta-Facelift-Interior-2.jpg?imgmax=1800

2013-Ford-Fiesta-Facelift-1.jpg?imgmax=1800

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...