İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Misafir
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ezelim paracıkları

Kuzuya az kaldı. Ezicez. ;)

2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Kılyo bu.. 2gün de gider

Gitti valla...

Yorum bağlantısı
Misafir

tozu kiri çıksın biraz diye su tutturdum seramik kaplamanmı var derdin var :seytan:

ZZQJYa.jpg

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Dün sattım.

Hayirli olsun yerine gercek bi araba gelsin artik[emoji2] [emoji253]
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
17 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

tozu kiri çıksın biraz diye su tutturdum seramik kaplamanmı var derdin var :seytan:

ZZQJYa.jpg

Renk budur :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
18 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

dikkat ette yakından tutmasınlar, çamurluk kenarlarına az yakın tut verniği keser atar, basınçlı yıkamamı, ya kendim yapacağım yada elle yıkayacağım, başka kimseye basınçlı su tutturmam, aman dikkat üzülme sonra...

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

74ee9d3b2a7c22f83b94a8ce8fb2feda.jpg
Bu ürünü sipariş verdim.Ürünü kullanan var mı acaba? Yorumlarda okuduğum kadarıyla herkes çok memnun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Evet çok güzel bir ürün bende kullaniyorum. Parlaklik ve güzel su iticilik sağlıyor memnun kalirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
74ee9d3b2a7c22f83b94a8ce8fb2feda.jpg
Bu ürünü sipariş verdim.Ürünü kullanan var mı acaba? Yorumlarda okuduğum kadarıyla herkes çok memnun [emoji4]

Güzeldir sonax in mavisi kırmızısı bunun kadar olmasada oda piyasadaki hızlı cila lar arasında iyidir güle güle parlat [emoji3]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Bu ürünü sipariş verdim.Ürünü kullanan var mı acaba? Yorumlarda okuduğum kadarıyla herkes çok memnun :)

cillop :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Yorumlarınız için teşekkürler Arkadaşlar.Bu ürünü de sipariş vermeyi düşünüyorum.Bu ürünü kullanan kimler var yada lastik parlatıcı olarak tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı ?66413d933430bd654c2aed167bdeb3dc.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir
Yorumlarınız için teşekkürler Arkadaşlar.Bu ürünü de sipariş vermeyi düşünüyorum.Bu ürünü kullanan kimler var yada lastik parlatıcı olarak tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı ?66413d933430bd654c2aed167bdeb3dc.jpg

Lastik parlaticiya bu kadar pahalı birşey almaya gerek yok bence :) ama kaporta için iyi malzeme almak lazım
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Lastik parlaticiya bu kadar pahalı birşey almaya gerek yok bence [emoji4] ama kaporta için iyi malzeme almak lazım

Şahin fiyatına [emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Misafir

Az önce yıkadım üstünden hızlıca bir sonax geçtim sonra herzamanki gibi yağmur ciselemeye başladı bende kapatıp eve geldim. Bu arada arka kapının kapandığı yerde marsbiel sonunda uçak bir kaç boya döküntüsu gördüm rutus boyası ile halletim acaba buraya japonlardaki gibi pacalik mi taksak [emoji28]

a7c489cc4601f517ad9125115da5e989.jpg

deed0fa1199b47ec56c5612ecd3d8db8.jpg

4b679d6b8df9802efbcdf1da31ee44ed.jpg

70b58edf0ed9577b210b828d0b7c4820.jpg

fea2661007fe18e043b53510ccad22c3.jpg

0bb3cd60882c1dc7d311a3a6e995cfa6.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Şahin fiyatına [emoji23][emoji23][emoji23]

Ondan dedim ben ucuz aldım sprey onu kullanıyorum 10-15 lira birşey di
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
4 saat önce, Samet Daz yazdı:

Az önce yıkadım üstünden hızlıca bir sonax geçtim sonra herzamanki gibi yağmur ciselemeye başladı bende kapatıp eve geldim. Bu arada arka kapının kapandığı yerde marsbiel sonunda uçak bir kaç boya döküntüsu gördüm rutus boyası ile halletim acaba buraya japonlardaki gibi pacalik mi taksak [emoji28]

Maşallah yılan gibi olmuş.Emeğine sağlık kardeşim.Şu plakandaki muayene bandrolünü söksene gözüme battı [emoji23]Ayrıca plakanın etrafındaki nikelaj güzel durmuş [emoji846]

Yorum bağlantısı
Misafir
7 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:
Yorumlarınız için teşekkürler Arkadaşlar.Bu ürünü de sipariş vermeyi düşünüyorum.Bu ürünü kullanan kimler var yada lastik parlatıcı olarak tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı ?

Mükemmel bir ürün. Ben sık araba yıkarım. 2 sene kullandım bunu abi. Artık bitsin diye son zamanlar bol bol kullanıyordum :) 3 yıkama devam ediyor etkisi.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Light one aldım kimyasalherifler'den tatmin etmedi, 4 gün sonra kargoya verdiler ürünü, adresi yanlış yazdılar, kargo şubesi çok uzak oraya gittim(12tlkargo) ürünü uyguladım beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Maşallah yılan gibi olmuş.Emeğine sağlık kardeşim.Şu plakandaki muayene bandrolünü söksene gözüme battı emoji23.pngAyrıca plakanın etrafındaki nikelaj güzel durmuş emoji846.png

2 saat önce, Eren Erdoğan yazdı:

Mükemmel bir ürün. Ben sık araba yıkarım. 2 sene kullandım bunu abi. Artık bitsin diye son zamanlar bol bol kullanıyordum :) 3 yıkama devam ediyor etkisi.

Alıntı yaparken, resimleri silelim lütfen arkadaşlar.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Liman

Klima gazı tamamlandı,
Motor koruma uygulaması yapıldı,
Osram Xenarc D2S ampuller yenilendi.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Mükemmel bir ürün. Ben sık araba yıkarım. 2 sene kullandım bunu abi. Artık bitsin diye son zamanlar bol bol kullanıyordum [emoji4] 3 yıkama devam ediyor etkisi.

Dayanamadım senin yorumunu okuyunca  sipariş verdim.[emoji4]Sonax alacaktım hesapladım neredeyse aynı fiyata geliyor.İnşallah memnun kalırız.:good1:

5ecaa0ed4e1cf9281c0343ce5ca9c298.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...