İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Misafir
Bir saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Dayanamadım senin yorumunu okuyunca  sipariş verdim.emoji4.pngSonax alacaktım hesapladım neredeyse aynı fiyata geliyor.İnşallah memnun kalırız.:good1:

Bi tane de ayakkabı süngeri lazım abi :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
3 dakika önce, Eren Erdoğan yazdı:

Bi tane de ayakkabı süngeri lazım abi :) 

Onu sen da yollarsın artık.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
7 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Onu sen da yollarsın artık.:D

Adres alayım abi ?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
11 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Dayanamadım senin yorumunu okuyunca  sipariş verdim.emoji4.pngSonax alacaktım hesapladım neredeyse aynı fiyata geliyor.İnşallah memnun kalırız.:good1:

Hızlı cila doğru tercih .Lastik için aldın ürün çok para gerek yok tu bölünmüş ürünlerde konsantire olanları va hem uygun fiyat hemde kaliteli ve dayanıklı ürünler var onlardan kullan bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bir saat önce, Okan Tansel yazdı:

Hızlı cila doğru tercih .Lastik için aldın ürün çok para gerek yok tu bölünmüş ürünlerde konsantire olanları va hem uygun fiyat hemde kaliteli ve dayanıklı ürünler var onlardan kullan bence.

Tavsiye ettiğin bir ürün var mı abi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
2 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Tavsiye ettiğin bir ürün var mı abi?

ATAS PNEUBEL MT PARLAK KONSANTRE LASTİK PARLATICI  KORUYUCU  BÖLÜNMÜŞ 500 GRAM

12,00 TL

Bunun matıda var. 500 gr ben 2 senedir kullanıyorum düşün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

7qMVZY.jpg

P0PYz5.jpg

Ledlerimizi taktık gece test edemedim. Alacak arkadaşlar iyice ölçsün biçsin öyle alsın benim far kapakları arkasında akü ve cam suyu haznesi vardı o nedenle çok zor taktım. gece çekimlerini de en kısa sürede eklerim.Bu arada kırmızı olan damacana kapağı. cam suyu haznesinin kapağı kayboldu bu da cuk diye oturdu :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
3 saat önce, Okan Tansel yazdı:

ATAS PNEUBEL MT PARLAK KONSANTRE LASTİK PARLATICI  KORUYUCU  BÖLÜNMÜŞ 500 GRAM

12,00 TL

Bunun matıda var. 500 gr ben 2 senedir kullanıyorum düşün.

Prowax lastik parlatıcı var 5 LT 35 TL fiyat süper aslında.Yorumlar da çok iyi iptal edip bunu mu alsam acaba?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
48 dakika önce, Mustafa Özcan yazdı:

Prowax lastik parlatıcı var 5 LT 35 TL fiyat süper aslında.Yorumlar da çok iyi iptal edip bunu mu alsam acaba?

oda olur da dedimya ben 3 yıldır kullanıyorum. ürün hala yarı biden 250 gr konsentire yetti

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Durduğun kabahat
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
11 dakika önce, Samet Daz yazdı:

Durduğun kabahat

Sipariş kargoya verilmiş geç kaldık.:)Olmazsa sana bunu satayım kendime yenisini alayım.:D

Yorum bağlantısı
Misafir
Sipariş kargoya verilmiş geç kaldık.[emoji4]Olmazsa sana bunu satayım kendime yenisini alayım.[emoji3]

Bende birsuru var denk geldikçe alıyorum [emoji41]
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
4 dakika önce, Samet Daz yazdı:

Bende birsuru var denk geldikçe alıyorum emoji41.png

Çeyiz mi düzüyorsun.:D

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
(düzenlendi)

Araç kameram geldi.Emeği geçen Olgu abiye bir kez daha buradan teşekkürlerimi sunuyorum.Yarın da hafıza kartı gelince bir deneme yapacağım.Gerçekten boyutları harika[emoji846]

c3d79b9d0a5d87c55c680d4410fb45a3.jpg2dd2a5de14580b0a74f2b56efc61a6e8.jpg

tarihinde Mustafa Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
4 dakika önce, Samet Daz yazdı:

Hadi güle güle kullan kazasız belasız çekimler yap

Allah Razı Olsun kardeşim.Amin İnşallah.:)

Yorum bağlantısı
Misafir
17 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Ben Prowax jant temizleyici ve parlatıcıdan aldım  5'er litre. MTavsiye ederim Mustafa

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Şimdi, Eray Turan yazdı:

Ben Prowax jant temizleyici ve parlatıcıdan aldım  5'er litre. MTavsiye ederim Mustafa

Lastik parlatıcı kargoya verildiği için geç kaldım ama jant temizleyicisini almayı düşünüyorum.Jant temizleyicisinden nasıl memnun musun?

Yorum bağlantısı
Misafir
1 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Lastik parlatıcı kargoya verildiği için geç kaldım ama jant temizleyicisini almayı düşünüyorum.Jant temizleyicisinden nasıl memnun musun?

sulandırmadan kullanıyorum, en ağır kirleri bile söküyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bir saat önce, Eray Turan yazdı:

sulandırmadan kullanıyorum, en ağır kirleri bile söküyor.

Battı balık yan gider bunu da mı sipariş versem ki.:D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
6 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Battı balık yan gider bunu da mı sipariş versem ki.:D

Daha çooooook siparişi verirsin .Sonra elde kalanları dağıtmaya başalarsın Gardaaş .:sandalye:

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Connectin partikül filtresi doldu araç kendi dejenerasyon yapamaz oldu serviste yapamadı ve bu olmuyor değiştirecez dediler birde 4000 lira para istediler... DPF EGR Allah ne verdiyse alayını iptal ettirmek candır diyorum artık başka da birşey demiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Connectin partikül filtresi doldu araç kendi dejenerasyon yapamaz oldu serviste yapamadı ve bu olmuyor değiştirecez dediler birde 4000 lira para istediler... DPF EGR Allah ne verdiyse alayını iptal ettirmek candır diyorum artık başka da birşey demiyorum

Ettir kurtul kardeşim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...