İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova

Çıkma tavan lambasını bulunca hemen işe koyuldum.

W0Pz8q.jpg

r3D4pB.jpg

ALbVNX.jpg

gqGgR2.jpg

Eg0LBn.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Camlar filmlendi. Dün kızımın elleriyle güneşi engellemeye çalıştığını görünce içim yandı. Bugün hemen gidip taktırdım. Ama araba biraz kirli [emoji3] 626989b1e3e1a9c1a7551aa22b5dcffe.jpg18e5ddd480cab9c4226c5a9436455388.jpg62964d41174e82a6dc47b3d6866fca5f.jpg7e57eb0844c0e62ed02b02f662c999a4.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Ne kadara mâl oldu Murat bey

İki yere fiyat ve kalite sordum. İkiside aynı fiyat verdiler aynı ürün için. Orta kalite film 180 Tl'ye yaptırdım.

Ama araçta film yoktu. Eğer eski filmin sökülmesi gerekiyorsa farklı fiyat veriyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
İki yere fiyat ve kalite sordum. İkiside aynı fiyat verdiler aynı ürün için. Orta kalite film 180 Tl'ye yaptırdım.
Ama araçta film yoktu. Eğer eski filmin sökülmesi gerekiyorsa farklı fiyat veriyorlar.

iyi günlerde kazasız belasız kullanın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

iyi günlerde kazasız belasız kullanın

Çok teşekkür ederim.
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Serviste ucretsiz kontrol ve klima gazi dolumu yapildi. Ford Life Card verip onunla da indirim yaptilar. 47 tl odedim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ersin Alan
3 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Serviste ucretsiz kontrol ve klima gazi dolumu yapildi. Ford Life Card verip onunla da indirim yaptilar. 47 tl odedim.

Hangi Servis hocam bu tüm fprdlarda var mı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Özel klimacılar 120tl lerde
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sağ park yanmıyordu, fara şöyle güzelce vurdum ama yanmamaya devam etti. Bende öylece kendi haline bıraktım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sağ park yanmıyordu, fara şöyle güzelce vurdum ama yanmamaya devam etti. Bende öylece kendi haline bıraktım.

Değiştirsene ampulü. [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bugün sabah servise getirip kışlık lastikleri yazlıklarla değiştirdim. Biraz geç oldu ama geçen hafta kar yağdı zaten Isparta'da...[emoji4]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Onur Demir
10 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Değiştirsene ampulü. emoji23.png

Farı sök ampulü değiştir farı geri tak çok zor işler Abi. 

eskiden elini uzatır değiştirirdin. Gerçi şimdi yazarken düşünüyorumda acaba parklar öyle elini sokarak değişiyormuydu, kısa uzun ampuller için mi farı sökmek gerekiyordu bilemedim. 

Arabayı bu hafta içi değiştireceklerdi bekliyorum sakin sakin. Elimde kalacak zaten ellemiyorum o yüzden. 

Marş motoru sorunlu , volandan dediler nekadar doğrudur bilmiyorum ilk çalıştığında traktör gibi karkur ediyor. 

Ön takım arada lakırdıyor

sürücü koltuğunu kırdım (110 kilo oldum sonunda) koltuk arkasından demirleri çıktı. döşemecide yaptırdım ama her an yine kırılacakmış gibi geliyor. 

Trakya birimlerimiz çok kötü yerlerde yavaş gitsem işim bitmez, hızlı gidincede işte araba dayanamadı :) 120k km de araba yeter artık diyo.

Park ampulünü unuttum bak yine :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Klima bakımı yapıldı. Baya eksilmiş gazı yaklaşık 250 gr kalmıştı. Yeni klima gazı basıldı. Polen filtresi değişti. Çıkan filtre koyu gri olmuştu. Çok az soğutuyordu klima. Bakım yapıldıktan sonra can geldi ama bana hala yeterli gelmedi, belki de psikolojiktir.

Usta Polen filtresini sökmek için çok zorlandı. Gaz pedalı filan hep söküldü. Connect'in polen filtresi çok kolay sökülmüştü üst taraftan.

Toplam 70 tl ödedim. Fiyat bana Ankara'da uygun geldi.99289f5a1eac2819606b89d672747539.jpg6c0a731f26cbad08322063b5b190c2b9.jpg2fc3881fad3dc96ceddbd3235a8e957f.jpgca0428f649befbdeae197a23377cf9cd.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ugur Demir
On 24.03.2017 at 18:22, Ömer Türkşanlı yazdı:

Aracımı aldığımda yedek anahtarı yoktu ve eski tip tombul anahtarı vardı. Aliden aldığım anahtar 45günde ancak geldi, indim hemen kodladım.
Var olan anahtarı kontağa takıp
6 kere aç kapa yapıp yeni kumanda tuşlarına bastım ve işlem tamam...
6f65d19b605237f1bafeefd769fc1d9c.jpg
e82cc14204576ba04e9457afb47439cc.jpg21e3142f64e38e91e11156184f6cdb17.jpgf9797381c0885e199607c938f0b8f7da.jpg

merhaba bende yaptığınız uygulamayı yapmak istiyorum yurt dışından anahtarı aldıktan sonra ne gibi işlemler yapılacak her anahtarcı yaparmı maliyeti nedir bilgi verebilir misin ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

merhaba bende yaptığınız uygulamayı yapmak istiyorum yurt dışından anahtarı aldıktan sonra ne gibi işlemler yapılacak her anahtarcı yaparmı maliyeti nedir bilgi verebilir misin ?

Merhaba her anahtarcı yapabilir evet, uygun şekilde anahtar ucu çekilecek ve immo için kodlama yapılacak. 60tl ücret vermiştim ben. Ürün Aliexpressde 9.31dolar idi.
Yorum bağlantısı
Ugur Demir
Bir saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Merhaba her anahtarcı yapabilir evet, uygun şekilde anahtar ucu çekilecek ve immo için kodlama yapılacak. 60tl ücret vermiştim ben. Ürün Aliexpressde 9.31dolar idi.

istanbulda bir anahtarcı ile görüştüm anahtarı kendileri temin ettiklerini dışardan getirilen anahtarlara işlem yapmadıklarını,

kendilerinin yapacağı anahtarada 250 lira fiyat çektiler.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Başka anahtarcı ile görüşün, çok para istemiş.

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

Aracım bugün itibariyle 90.000 km de ve triger seti, devirdim le beraber değişim uygulandı.
Toplam maliyet: 750 tl
Servise göre makul fiyata yapıldı. Özel serviste

12c6338bfc48fee53f71bf9a660157fa.jpgb8e281ddd785bae97e52c9705ad12ad7.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Demir
On 01.05.2017 at 20:35, Onur Demir yazdı:

Farı sök ampulü değiştir farı geri tak çok zor işler Abi. 

eskiden elini uzatır değiştirirdin. Gerçi şimdi yazarken düşünüyorumda acaba parklar öyle elini sokarak değişiyormuydu, kısa uzun ampuller için mi farı sökmek gerekiyordu bilemedim. 

Arabayı bu hafta içi değiştireceklerdi bekliyorum sakin sakin. Elimde kalacak zaten ellemiyorum o yüzden. 

Marş motoru sorunlu , volandan dediler nekadar doğrudur bilmiyorum ilk çalıştığında traktör gibi karkur ediyor. 

Ön takım arada lakırdıyor

sürücü koltuğunu kırdım (110 kilo oldum sonunda) koltuk arkasından demirleri çıktı. döşemecide yaptırdım ama her an yine kırılacakmış gibi geliyor. 

Trakya birimlerimiz çok kötü yerlerde yavaş gitsem işim bitmez, hızlı gidincede işte araba dayanamadı :) 120k km de araba yeter artık diyo.

Park ampulünü unuttum bak yine :)

Aracı değiştirdiler şidilik dertler çözüldü.

1 gün oldu gerçi ama erken sayılmaz 200km yol yaptım. 2014 kasa focus sedan ile 2016 kasa focus sedan arasında her nekadar az gibi görünsede baya fazla fark var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İniş takımları elden geçti. Bakma ucmuyorsak Newton a sagımızdan

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...