İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Şimdi, Doğuş Bağ yazdı:

ben normal yolumda gittim bi baktım bi a3 ün yanından geciyorum 

yavaş geçseydin bari a3 dekini yormuyaydın fazla:seytan:

Yorum bağlantısı
Misafir
4 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

yavaş geçseydin bari a3 dekini yormuyaydın fazla:seytan:

yok yok yarım gaz geçtim çok yormadım :fiuw:

Yorum bağlantısı
Enver Çatak
12 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Bendede ayni problem vardi sadece motor degisti yine ayni idi.komple visteon samandira ile degisti  3 yildir sorunsuz kullaniyorum.

Yikandik parladik yagmur yagdi,?

Şimdilik sorun yok, umarım olmaz :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yazlıklara geçtim bende.
Direksiyon sertleşti ve yol sesi arttı, 2014 Ekim de takmışim ve 30K km olmuş, son sezonu artık sanırım.

Yorum bağlantısı
Başar Mert

Bende arabam için ne yaptım. Hiç yoktu gittim aldım geldim :)@Ertan Çabuk abimden sağolsun 5dkda hallettik herşeyi wakkasın yeni konusunu açıp devam edebiliriz.:) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Bende arabam için ne yaptım. Hiç yoktu gittim aldım geldim [emoji4][mention=45083]Ertan Çabuk[/mention] abimden sağolsun 5dkda hallettik herşeyi wakkasın yeni konusunu açıp devam edebiliriz.:) 

Başar hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullan kardeşim. Yeni konuyu bekliyoruz, aileden birinde kalması çok iyi oldu

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özkan

Sattım [emoji22] Ayrılık zor oldu ama alan gencin heyecanını ve sevincini görünce üzüntüm hafifledi.
cc2ef6b3c13b7d14034f86147c51387b.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Sattım [emoji22] Ayrılık zor oldu ama alan gencin heyecanını ve sevincini görünce üzüntüm hafifledi.
cc2ef6b3c13b7d14034f86147c51387b.jpg

Toprağım hayırlı uğurlu olsun, tamponları alaydın benim için[emoji12]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Özkan

Toprağım hayırlı uğurlu olsun, tamponları alaydın benim için[emoji12]

Toprağım çok teşekkür ettim Allah razı olsun. Burada buluruz sana gelirsen bu tarafa. [emoji12]

Şimdi bakkala markete gitmelik, oynamalık focus 1 alıcam kısmetse. Diğer plan daha sonra inşallah.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Toprağım çok teşekkür ettim Allah razı olsun. Burada buluruz sana gelirsen bu tarafa. [emoji12]

Şimdi bakkala markete gitmelik, oynamalık focus 1 alıcam kısmetse. Diğer plan daha sonra inşallah.

O taraf az bi yakın olsa [emoji16][emoji16][emoji16]
Kaç km ki orası?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Fazla bir şey değil. 1300 km.

Git gel 2600km çok toprağım, zaten yurtdışına çıkmak memur adama şu an dert[emoji16] [emoji16] [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özkan

Git gel 2600km çok toprağım, zaten yurtdışına çıkmak memur adama şu an dert[emoji16] [emoji16] [emoji16]

Kısmet toprağım [emoji16]O da olur bir gün inşallah [emoji3][emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Kısmet toprağım [emoji16]O da olur bir gün inşallah [emoji3][emoji3]

İnşallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
6 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Yazlık moda geçiş yaptık

Yazlık teker yok :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

5c4a5ed57a7d7f403ecdc76fcd6b7d6a.jpg

Eskiyen vites körüğünü aliexpressten aldığım ile değiştirdim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın
Yazlık moda geçiş yaptık
b68ecda68417cedb0d9886cb8486b440.jpg7bcef49d6983d0806d2161cf7bded356.jpg

Abi, film diyor araba ısrarla.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Abi, film diyor araba ısrarla.

Yok canım ne Gerek var şimdi film e

İlla gireceksiniz dimi kanıma bir sürü masraf açacaksınız başıma mümkünse bir ara görüşmeyelim

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın
Yok canım ne Gerek var şimdi film eİlla gireceksiniz dimi kanıma bir sürü masraf açacaksınız başıma mümkünse bir ara görüşmeyelim

Bir sürü masraf değil abi cüzi bir masraf.
1.si araban gözüne daha çekici gelecek,
2.si yazın ısı izolasyonu sağlayacak, klimayı daha az kullanacaksın.
Şu filmi bi cektirsen keşke daha evvel cektireydim demezsen gel yanımıza. [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bir sürü masraf değil abi cüzi bir masraf.

1.si araban gözüne daha çekici gelecek,

2.si yazın ısı izolasyonu sağlayacak, klimayı daha az kullanacaksın.

Şu filmi bi cektirsen keşke daha evvel cektireydim demezsen gel yanımıza. [emoji4]

Erdal eski arabalarında var di filim. filmli araba kullanmamış biri değilim nelere yarar bilirim ama polis amaçlarla ile uğraşmayı sevmiyorum

Flim işine girersem sadece flim ile kalmaz tavan kaplama jant difizor on panjur offfff liste uzar gider

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Yıkadım pakladım, yıkama kapağının ötekini de söktüm, içime sinmedi. e9aabfb934993d5520cad5073b2230f5.jpg24c5571bdbc3f6d864ee5ed247e4b691.jpgf662769c145abc226bb5b1f150816518.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

baktım baya toz toprak olmuş geçerken daldım benzinliğe su tutayım dedim, adamın biride yanımda, hemen aldı köpüğü aceleyle, ben kapacağım ya hani :D halbuki hiç sıkarmıyım ne idüğü belirsiz yağ sökücü boya eritici etkili o şeyi, ben paspasları silkeledim adam bastı köpüğü, sonra aldı fırçayı daldı arabaya, acıdım zavallı boyaya....

attım 1 lirayı tuttum suyu araba ayna, seramik üstü Sonax NPT onun üstüde BSD kaplı olunca anında gitti kirler,  adam bakıyor yan yan, surat şaşkın, içinden adama bak demiştir, biz köpük+fırça+su anca, bu suyu tuttu yallah :D

gazladım gittim, zaten suda kalmadı rüzgardan :tongue:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...