İçeriğe Yönlendir

Kapı Altı Led Logo

Görkem Azizoğlu

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu

Yakın zaman önce bir honda da gördüm gerçekten beğendim biraz araştırdım nedir ne değildir aklıma yattı ürün. Ürün ufak bir el fenere kadar içinde 2 3 adet mercek var ve en üstte güçlü bir led var. Yere logoyu çok net şekilde yansıtıyor. kapının altında düz bir zemin bulup deliyorsunuz içine ürünü takıyorsunuz. Gördüğüm gün kesin almam gerektiğini düşündüm. :) Piyasada 90la 225 lira arasında değişiyor fiyatları. 90a satan vatandaşa pek güvenemedim bu işlerle uğraşan bi tanıdıktan 150 liraya aldım. İçime sinen bi uygulama oldu gerçekten.

img0738qt.jpg

img0741w.jpg

img0744x.jpg

img0751hj.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Muhteşem olmuş nerden temin edebiliriz :)

Sahibinden de bi kaç ilan var ama ürünü önceden görmenizi öneririm. Çin malı oldukları için çok değişik kalite farklılıkları olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzelmiş.. ebay'den veya aliexpress'den alabilirsiniz.. toplu alımlarda çifti 10 dolar falandı galiba...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Güzelmiş.. ebay'den veya aliexpress'den alabilirsiniz.. toplu alımlarda çifti 10 dolar falandı galiba...

Keşke daha önce haberim olsaydı toplu alırdım :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bugün bu arabayı Eryaman'da gördüm galiba, veya benziyordu. Güzel olmuş, maşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bugün bu arabayı Eryaman'da gördüm galiba, veya benziyordu. Güzel olmuş, maşallah. :nazar:

Bugün trafiğe çıkmadım ama bende eryamandayım

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Güzel olmuş güle güle kullanın.Aynaların altında da mı aydınlatma var?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Görkem nerelerdesin sen? :) Güle güle kullan.

Geldim sonunda Zafer abi, Allah kimseyi internetsiz bırakmasın :)

Tüm arkadaşlara dilekleri için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Akbay

şu ebay işlerinden de hiç çakmıyorum artık öğrenmenin zamanı geldi gibi, sahibinden.com da 200 TL'ye buldum

Yorum bağlantısı
Nejdet Dinar

Güzel olmuş gerçekten.. İmrenmedim değil.. güle güle kullanın... :bravo:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Çok beğendiğim bir aksesuvar eline sağlık Görkem güzel olmuş..

Yorum bağlantısı
Rıdvan Karaman

Gerçekten çok hoş olmuş güle güle kullanın ... :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...