İçeriğe Yönlendir

Kapı Altı Led Logo

Görkem Azizoğlu

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu

Güzel olmuş güle güle kullanın.Aynaların altında da mı aydınlatma var?

Evet bir zamanlar kendim yapmıştım led kullanarak. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Timuçin Semih Altunbaş

Hayran kaldım. Mutlaka takacağım bulursam.

Yorum bağlantısı
Murat Şahiner

yaa birisi bana e-bay'dan alsa yaa ben de ona havale etsem hiç anlamıyorum :( :(

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

90 liraya Forum üyeleri için konu açmıştım bu ürün için ama resimleri beğenmediler kapatıldı malesef.

Yorum bağlantısı
Şevket Bayraktar
(düzenlendi)

Güzel olmuş elinize sağlık bizde aynısından aldık 100 tl ye 3 ay oldu bir sıkıntı yok çok şükür..

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İmla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emre Köksal

alttaki linkte ürün var ama tek adet fiyatı imiş o rakam...

ki bu tip ürünlerdeki en büyük sıkıntı aracın kapısında aydınlatma yoksa hat almak için kapıdan kabloları geçirmek vs...

ve montaj için üründen fazla fiyat istiyorlar...en ucuz ist de 60 lira fiyat alabildim...

ürünün çiftini 57 liraya bulmuştum :(

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/kapi-alti-led-logo-ithalatcidan-tuketiciye-70657410

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bi tek bana mı çok apaçi geliyor :(

değişik olmuş yapanların emeğine sağlık ama bana da çok cazip gelmedi. zevk meselesi tabi ki. güle güle kullanın. . .

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Şimşek

Arkadaşlar aşağıda C-Max' e uygulanan, fotodaki gibi bişey hakkında fikri olan varmı.

Nasıl yapılır nerden temin edilir ?

cmax.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
(düzenlendi)

oto aksesuarcılarda var kapı aydınlatması olan araçlarda kapıdan çekiyorlar olmayanlarda tavandan çekiyorlar aşşa yukarı 100 lira civarında bi fiyat bütün arabalara uygulanan ışıklı bir uygulama

tarihinde Hasan Sancak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

55 tl den başlıyor fiyatları. İlginç bir uygulama.Gece çok hoş görüntüsü var.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Kapı altı logo yazarsanız gg den sahibinden den çokça ilan çıkacaktır. Delme aparatı ile kapının altına 2 cm çapında bir delik açıp bu ışığı veren cihazı takıyorsunuz. ufak Ledli el fenerleri kadar bir boyutu var ürünün.

Yorum bağlantısı
Batın Kırat

Ürün gayet hoşmuş internet üzerinden satın alınabilecek bir site var mı bu ürünü satan?

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

sadece kapı altınada yaptırmak zorunda değilsiniz aracın önüne ya da arkasına farklı yerlere takabilirsiniz, otoaksesuarcılarda neredeyse tüm markalar var sermet beyin dediği gibi yaklaşık 55-60 tlden başlıyor yanlız kapı altında bir delik açılarak takılıyor farklı bir sey varsa ben bilmiyorum kapı altında delik açılmasını istemediğim için yaptırmadım bu sebeple havalar ısınsın aracın arka ayrı eksozları var yanına düşünüyorum ama sadece düşünüyorum deneyceğim :)

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Bir arkadaşım kapıdaki eşya cebini delerek yapmıştı.Kapının metal kısmını delmek pas problemine yol açabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

montajda delinen yeri göremessiniz bile plastik aksama montajlı, saca girişmez

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bunun ilgili bir konumuz mu vardı ?

Şu anda o konu ile birleştirilmiştir. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferdi R Arslan

Hangi takımı tutuyosanız onu bile yapıyolar artık :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...