İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Nexus 6P düşünenlere gaz vermek gibi olmasın ama alttaki dayanıklılık testini gördüm, bilgi için paylaşıyorum (ben wp ciyim o başka [emoji3] ). Nexus 6P'ye "ağır" dayanıklılık testi

http://www.teknokulis.com/webtv/videoizle/nexus-6pye-agir-dayaniklilik-testi

Dediğim gibi daha cihaz ortada yok, ben su anki bilgilere göre konusuyorum, eğer video daki gibiyse anında elerim, bu arada V 10 bu açıdan su anki testlere göre saglamlikta en baba telefon gozukmekte, bu durumda beklemedeyim, zaten m7 var bende, telefona ihtiyacım yok, maksat spor değişiklik olsun :)

Htc ile Samsung ilişkisi kurmak bence hatadır.Bunu satışındada ele almak ayrı bir hatadır diye düşünüyorum.

Bu iki markanın üretim,satış,kullanıcı sıtratejisi oldukça farklı boyuttadır diyede düşünüyorum.

2 sinide kulanmadım.Ben her daim Sony ve Asus tavsiyede,tercihte ederim Fakat Sony yada Asus'ta olsa Htc bu işte tartışılmaz öncüdür. :good1:

A9 modeli ile millet olmamış dedi, alet yazılım olarak alayını döver bu net, atladıkları şeyse bu aletin premium olmaması, yani üst düzey model değil bu, kendileride söylüyor bunu, sınıfında bence çok iyi, a9 m9 ile aynı kulvarda değil, bir alt sinifta, bunu unutmamak lazım...

HTC dedinmi biraz duracaksin, öyle kolayca batmaz ve yabanada atılmaz, androidi en iyi kullanan su an için bile Htc dir.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İşte karşınızda ULEFONE .. Kendisi Tam bir ponpon katili . Kasasıyla donanımıyla gücüyle ve fiyatıyla öne çıkan 1 cihaz. Çinçonlar ile irtibata geçip türkiye distribütörlüğünü alıyorum . Forumada fiyatı 500TL  :tongue:

http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-993204.html?utmid=200

Basic Information          Model   Ulefone Paris  Band  2G: GSM850/900/1800/1900  3G: WCDMA900/2100  4G: FDD-LTE800/1800/2100/2600  SIM Card  Dual SIM Card Dual Standby, (Micro SIM Card &Micro SIM Card)
 Both SIM slots are compatable with 4G, respectively  Service Provide  Unlocked   Style  Bar Phone  Color  Black,White  Shell Material        Plastic   System  OS  Android 5.1  CPU  MTK6753 64Bit ,Octa core 1.3GHz   GPU  Mali-T720  ROM  16GB EMMC  RAM  2GB LPDDR3 1866MHz   Screen  Display Size    5.0 inch  Type  On-cell IPS LTPS,GFF full Lamination (2.5D Arc screen) Corning Gorilla Glass 3  Resolution  1280*720 (HD 720)   Support Format  Audio File Format  WAV, AMR, MP3,AWB  Video File Format  3GP, MP4, RMVB  Image File Format  GIF, JPEG, BMP, PNG  E-book Format  TXT, PDF  FM Radio  Yes, earphone needed  Earphone Port  3.5mm  Card Extend  Supports an external TF card up to 64GB   Data Transfer & Connectivity  Data transfer  USB/Bluetooth  Mobile internet  WAP/WiFi   General   Camera 13.0MP, auto focus with flash light , 5.0MP front Camera, Video 1080P  Language multi-language,Please refer to the screenshots  Phonebook  500  Message  SMS, MMS  Input  Handwrite/Keypad  GPS  Built in GPS, A-GPS, GLONASS, Digital Compass  WIFI   Yes, 802.11b/g/n, Supports dual-band Wi-Fi 2.4GHz  Bluetooth  Yes,Bluetooth 4.0    Other Features  Bluetooth, MP3, MP4, GPS, 3G, People, Browser, Hall Effect Sensor,Gravity Sensor,Ambient Light Sensor.Touch Sensor,OTG, E-book, Wi-Fi, 4G  Dimensions  144.5*71.7*8.0mm  Net Weight  128g  Battery  2250mAh  Standby time  About 3~4 days     Package  Included  1 x Ulefone Paris Smartphone  1 x Battery  1 x Charger  1 x USB Cable  1 x Earphone  1 x User Manual
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dediğim gibi daha cihaz ortada yok, ben su anki bilgilere göre konusuyorum, eğer video daki gibiyse anında elerim, bu arada V 10 bu açıdan su anki testlere göre saglamlikta en baba telefon gozukmekte, bu durumda beklemedeyim, zaten m7 var bende, telefona ihtiyacım yok, maksat spor değişiklik olsun :)

A9 modeli ile millet olmamış dedi, alet yazılım olarak alayını döver bu net, atladıkları şeyse bu aletin premium olmaması, yani üst düzey model değil bu, kendileride söylüyor bunu, sınıfında bence çok iyi, a9 m9 ile aynı kulvarda değil, bir alt sinifta, bunu unutmamak lazım...

HTC dedinmi biraz duracaksin, öyle kolayca batmaz ve yabanada atılmaz, androidi en iyi kullanan su an için bile Htc dir.

A9'u beğenmeyenlerden biriyim. Beklentimi karşılamadi daha doğrusu. Ha diyorlarsa bu amiral gemi degil, orta segment. Hayhay. O zaman fiyatını görelim. Sonra tekrar inceleyelim.
Yorum bağlantısı
Misafir

A9'u beğenmeyenlerden biriyim. Beklentimi karşılamadi daha doğrusu. Ha diyorlarsa bu amiral gemi degil, orta segment. Hayhay. O zaman fiyatını görelim. Sonra tekrar inceleyelim.

Bence de htc pis kaka, sat sen abi m8 i
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bence de htc pis kaka, sat sen abi m8 i

Yürü git la... İsmi lazım değil servet aydın diye bi arkadaş m7 aldı. Çok memnunmuş. Ondakini al.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Yürü git la... İsmi lazım değil servet aydın diye bi arkadaş m7 aldı. Çok memnunmuş. Ondakini al.

M7 eskittim ben :) ilk Mert den alırdım yoksa direk :D
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

M7 eskittim ben :) ilk Mert den alırdım yoksa direk :D

O zaman bekle. Nexus gelsin [emoji14]
Yorum bağlantısı
Misafir

G2 + bir miktar para + holosko isterim

Anlaştık, holosko kısmını da nakit olarak ayarlayalım [emoji14]
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Anlaştık, holosko kısmını da nakit olarak ayarlayalım [emoji14]

G2 + çok miktar para o zaman.

Sen ölücüysen ben gömücüyüm [emoji16] [emoji16]

Yorum bağlantısı
Misafir

G2 + çok miktar para o zaman.

Sen ölücüysen ben gömücüyüm [emoji16] [emoji16]

Tamam sar üççüs
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

İşte karşınızda ULEFONE .. Kendisi Tam bir ponpon katili . Kasasıyla donanımıyla gücüyle ve fiyatıyla öne çıkan 1 cihaz. Çinçonlar ile irtibata geçip türkiye distribütörlüğünü alıyorum . Forumada fiyatı 500TL  :tongue:

http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-993204.html?utmid=200

Şu model daha çok hoşuma gidiyor :good1: 

http://www.kingsouq.com/ulefone-be-touch-2-s109430.html

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Orta segment kardeş :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nexus 6P düşünenlere gaz vermek gibi olmasın ama alttaki dayanıklılık testini gördüm, bilgi için paylaşıyorum (ben wp ciyim o başka :biggrin: ). Nexus 6P'ye "ağır" dayanıklılık testi

http://www.teknokulis.com/webtv/videoizle/nexus-6pye-agir-dayaniklilik-testi

Senin testte fake çıktı kardeş, karalamalara inanmamak lazım, henüz cihaz tam olarak ortada değil  :D

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

olabilir ben yapmadım, internet sitesinde yayınlanmıştı onların yalancısıyım, ama doğruda olabilir çunku bi kaç erken dağıtım yapılmış deneme amaçlı. Bu gunde chip dergisinde okuduğuma göre 6p nin çıkış tarihi 2 hafta ertelenmiş, Google on sipariş verenlerin sabrını zorladığı için 25 dolar geri verecekmiş.. On siparişi şimdi verenlere güzel bi haber.

Senin testte fake çıktı kardeş, karalamalara inanmamak lazım, henüz cihaz tam olarak ortada değil  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

olabilir ben yapmadım, internet sitesinde yayınlanmıştı onların yalancısıyım, ama doğruda olabilir çunku bi kaç erken dağıtım yapılmış deneme amaçlı. Bu gunde chip dergisinde okuduğuma göre 6p nin çıkış tarihi 2 hafta ertelenmiş, Google on sipariş verenlerin sabrını zorladığı için 25 dolar geri verecekmiş.. On siparişi şimdi verenlere güzel bi haber.

Bakalım bize gelecekmi ve fiyat ne olacak...

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Meizu M2 note var birde Xiaomi Redmi note. Ikiside super telefon.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şu LG v10 da fena değil hani, çelik kasa, bükülme sıfır, çift ekran, çift ön kamera vs.  acaba yazılımsal olarakta düzeldimi?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...