İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

160217c59b555f4bfb0e4c17c7b1a943.jpg

GM iyi bir atak ile geliyor, güzel bir fiyat politikası ile yine kasıp kavurur gibi.

GM den iki arkadaş var tanıdığım yazılım biriminden, çok iyi olacağını söylüyorlar bayağı ciddi şekilde. Kendileri orada çalışıyor diye değil ama, mesela elite i onlar da beğenmez :)

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o değil de. gm gibi servis gözümle görmedim. muazzam intizamlı ve hızlılar mecidiyeköy deki. ortam ferah çalışanlar oldukça ilgili.

Yorum bağlantısı

o değil de. gm gibi servis gözümle görmedim. muazzam intizamlı ve hızlılar mecidiyeköy deki. ortam ferah çalışanlar oldukça ilgili.

Aynen öyle, 1 saatte teslim nefis
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

LG G5 ve Samsung S7 ile S7 Edge tanitildi, kimseden ses yok. :)

Bana gore Samsung'u nekadar da sevmesem simdiye kadar en iyi telefonunu cikarttilar (S7 Edge). Adamlar S6'daki kullanici memnuniyetsizliklerine kulak vermisler.

LG G5 - tek kelime ile rezalet.

Oneplus aldigimdan beri aklim baska telefona kaymiyor. Evren abinin de dedigi gibi, yeni telefonlar bana daha iyi birsey vaadetmiyor. Tabiki daha guclu, daha yuksek cozunurluklu ekrana sahipler vs ama ben telefonu dibine kadar kullanan biri olarak o guce ihtiyac duymuyorum. Snapdragon 801 ile calistiramadigim, kasma yapan henuz hicbir oyun yok ki 801 kac senelik islemci. Bende 3gb ram var. normal kullanici icin pek sorun degil zaten 2gb yeterde artar bile. Nasil olsa web tarayici, birkac basit oyun, facebook falan kullanacaktir. Varsin bir web sitesini 2milisaniye gec acsin ne farkeder.

Samsungu bende cok sevmiyorum s7 yi incelemedim bile. G5e baktim fena degil, alttan cikan batarya falan guzel mantikli bir yenilik. Onun disindaki tasarimi daha kotu bence. Onu da metal kasa ile kurtarmislar.

Samsungun hic bir telefonu sgh600 kadar efsane olamaz. Yeni nesillerine bakarsak hicbiri bir s2 degil. S3te cok iyidi bence ama s2 efsane. S4 ve sonrasi ise tamamen hayal kirikligi. Samsung alacak olsam sadece note serisi alirim.

Su gm ye cyanogenmod bir el atsa isler ne karisir[emoji1]
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Eren, bende ayni senin gibi dusunuyorum Samsung icin ama adamlar budefa hakikaten cag atlamislar S7 edge ile. Uzak ara son bahara kadar bu telefon rakipsiz... Bugun itibari ile en son teknolojiyi bir telefona sigdirmislar.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Dun aksam itibari ile Xiaomi Mi5'de tanitildi. Ilk kez bu firmanin telefonunu alabilirim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dun aksam itibari ile Xiaomi Mi5'de tanitildi. Ilk kez bu firmanin telefonunu alabilirim...

Gerçekten çok şık.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Cok iyi bencede
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Servet abi, klavyede mangaldan kalma yag izleri mi goruyorum ne? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aaaa... Fakir telefonu :D

Çukulat ı sindirdin galiba

Servet abi, klavyede mangaldan kalma yag izleri mi goruyorum ne? :)

Portifci klavyesi çaktırmasana
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çukulat ı sindirdin galiba

Ne sandın? İki çukulata biat mı edeyim? 

Şimdi yeniden başlıyoruz: Yeni hedef, ocakbaşı+semaver.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Telefon tanitali daha 24 saat oldu ama altta linkte adamlar parcalamis bile. Resimlerden de goruldugu gibi adamlar telefonu dusunerek yapmis. Valla helal olsun cekik gozlulere.

http://www.gizmochina.com/2016/02/24/xiaomi-mi-5-teardown/

128 gb rom ve 4 gb ram'li versiyon cok cekti beni. Ustelik seramik kasa. Oh mis gibi.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ne sandın? İki çukulata biat mı edeyim?

Şimdi yeniden başlıyoruz: Yeni hedef, ocakbaşı+semaver.

Zıkkım kökü?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Zıkkımın kendi o zaman.

Ulen hem fakir hem nankör.

Dedim sana. Yollama ben yerim hepsini dedim. Dinlemedin ki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Konu başlığını "zıkkım ve kökü önerileri" olarak değiştirilmesini talep ediyorum... [emoji1]

Bu arada Casper M1 gerçekten göz dolduran bir yapısı ve oldukça tatmin edici donanım sahibi bir cihaz benim incelediğim kadarıyla...

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zıkkımın kendi o zaman.

Ulen hem fakir hem nankör.

Dedim sana. Yollama ben yerim hepsini dedim. Dinlemedin ki.

İkna kabiliyetime her zaman güvenirim...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konu başlığını "zıkkım ve kökü önerileri" olarak değiştirilmesini talep ediyorum... [emoji1]

Bu arada Casper M1 gerçekten göz dolduran bir yapısı ve oldukça tatmin edici donanım sahibi bir cihaz benim incelediğim kadarıyla...

Geçen gördüğüm telefon m1 ise.

Ara yüzü iOS benzeri.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Geçen gördüğüm telefon m1 ise.

Ara yüzü iOS benzeri.

Arayüz miui romdan alınmış gibi... Zaten uzak doğu telefonların misal lenovo meizu gibi arayüzleri ios a benziyor...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arayüz miui romdan alınmış gibi... Zaten uzak doğu telefonların misal lenovo meizu gibi arayüzleri ios a benziyor...

Aynen

Yorum bağlantısı

Arkadaş Lenovo Vibe P1 almış 2-3 hafta önce. Şarjı ve ekran kalitesi gerçekten çok iyi diyor. Dün biraz inceleme forstım oldu. Gerçekten hoş telefon. 1.200 Tl ye almış. Normal internet kullanımında (watsap, face) 3 tam gün gitmiş şarjı. Ek olarak yanında on/off bir tuş var. Off haline alınca sadece arama ve sms fonsiyonu aktif kalıyor. Diğer tüm uygulamalar ve veri kullanımları komple kapatılıyor. Bu hali ile en az 1 hafta gidebiliyormuş şarjı. Ayfonculara duyrulur.  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Arkadaş Lenovo Vibe P1 almış 2-3 hafta önce. Şarjı ve ekran kalitesi gerçekten çok iyi diyor. Dün biraz inceleme forstım oldu. Gerçekten hoş telefon. 1.200 Tl ye almış. Normal internet kullanımında (watsap, face) 3 tam gün gitmiş şarjı. Ek olarak yanında on/off bir tuş var. Off haline alınca sadece arama ve sms fonsiyonu aktif kalıyor. Diğer tüm uygulamalar ve veri kullanımları komple kapatılıyor. Bu hali ile en az 1 hafta gidebiliyormuş şarjı. Ayfonculara duyrulur.  ;)  :)

Tasarımı sıradan olsada kullanılabilirliği çok yüksek bi cihaz. Şeytan dürtmüyor değil...

Rakibi Zenfone Max ı merak ediyorum.  Asus'un yazılım kanadı Lenovodan daha başarılı. Eminim pil ömrü daha uzun olacaktır. 

Yorum bağlantısı

Tasarımı sıradan olsada kullanılabilirliği çok yüksek bi cihaz. Şeytan dürtmüyor değil...

Rakibi Zenfone Max ı merak ediyorum.  Asus'un yazılım kanadı Lenovodan daha başarılı. Eminim pil ömrü daha uzun olacaktır. 

Zenfone 2 yi beklemekle geçti ömrüm. Tam çıktı, alıyorum derken, sağolsun forumdan çok temiz Zenfone 5 aldım. Max nezaman çıkar bakalım kısmet..  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...