İçeriğe Yönlendir

Yeni Toyota Yaris Hybrid 52.000 Tl

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Servet Aydın

"Hibrit teknolojisi sayesinde Yaris Hybrid’de debriyaj pedalı, debriyaj plakası, vites kutusu, marş motoru, V-kayışı ve triger kayışı bulunmuyor ve böylece bu parçalara ait herhangi bir bakım masrafı oluşmuyor. Diğer yandan, Yaris Hybrid’de frenleme esnasında devreye giren ve gün içerisinde yapılan frenlemenin yüzde 60’ını oluşturan regenerative (enerji geri dönüşümü sağlayan) frenleme sistemiyle fren balataları 2 kat daha uzun süre dayanıyor ve kullanım maliyetlerinde de hibrit ekonomisini tekrar ortaya koyuyor."

Yazıklar olsun Otomotiv üreticilerine..15 yıllık sistemi sanki yeni bulmuş gibi millete itelemezlermi, deli oluyorum ..

arızasını kim tamir edecek ?

Tenhada beklemekteyim ;) Alt yapı hazır gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yazıklar olsun Otomotiv üreticilerine..15 yıllık sistemi sanki yeni bulmuş gibi millete itelemezlermi, deli oluyorum ..

Tenhada beklemekteyim ;) Alt yapı hazır gibi...

Sen yaparsan olur abi.Senin gibi hem usta hem esnaf insanlar olsa şu piyasada bu forumda sorunlar olmaz sadece memnuniyetler olurdu. ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tahir, oto sanayi gelişmek zorunda, hem eğitimli hem bilgili hemde adam olmak zorunda. Düzeltmezlerse bunların ömürleri 10-15 yılı geçemeyecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Katılıyorum, şuan bile sanayi de ustayım diyenler bayağı azaldı, çoğunada ben nerdeyse ders verir hale geldim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tahir, oto sanayi gelişmek zorunda, hem eğitimli hem bilgili hemde adam olmak zorunda. Düzeltmezlerse bunların ömürleri 10-15 yılı geçemeyecek.

Sıkıntı orada abi.Buranın sanayisini yerden yere vursam da arkadaşlarım var.Bir gün bakıyorum yeni çırak almışlar aradan az bir zaman geçiyor bir bakmışım o çırak usta oldum diye dükkan açmış :s Bu böyle olduğu sürece yetişmiş eleman ve sanayi esnafına güven çok zor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Seni aradığım yerdeki usta fena bişey, kırık resmen :) öyleleri gerek bize.

Valla merak ediyorum aslında o adamı.Bir soruşturacağım bakalım ford dan anlıyorsa bakıma ona giderim ;)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Işıklara gelmeden 4. dükkan olmalı. Almanya Mercedes'te eğitim almış, genç birisi.

Gaziantep li oto gibi bir şey demiştin abi o gün.Neyse bulamazsam seni ararım gelir gösterirsin abi :D Zaten doğru düzgün ağırlayamadık bu sefer içime siner en azından.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Elektrikli araba dediğin.... :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...