İçeriğe Yönlendir

Avea Ve Ttnet'In Kol Sentır Olayı..

Cavit Doğan

Recommended Posts

Misafir

Ağam büyük geçmiş olsun.

Evimdeki digitürk üyeliğini sonlandıracağım zaman beni bir arkadaş uyarmıştı da bende öyle tuzağa düşmemiştim.müşteri temsilcisine ben hatırlattım hep bu durumu.alırken iyi hoş siz zahmet etmeyin ücretsiz kurulum vs... e iadesini yaparken neden gelip almıyorsun !!!! tamamen tuzak bu işler...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ha diğeri.. Yaklaşık 3 senedir evdeki telefona telefon takılı değil. Sadece internet için.. Yalın internete geçmek için telekoma şahsen gitmek gerekiyor. Telefon da eşimin üstüne kayıtlı olduğu ve onun gebze telekoma gitmeye niyeti ve zamanı olmadığı için 3 senedir boşu boşuna para ödüyoruz. Sağda solda gördüğünüz ttnet bankolarından ya da abone merkezlerinden olmuyor. Telefonla da olmuyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Duble işlemesine razıyım. Tatile gitmişim hızlı internet istiyorum. Onu da teklif ettim. Böyle şeyler basit bir yazılım meselesidir. Gününe göre orantılı keser faturasını. İngilizcede "prorate" diye adı bile vardır. "allam yarabbim ya" :)

edit: "allam yarabbim" operatöre söylendi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Var tabii. 10 liralık paketten 50 liraya geçiyorum 60 lira da öderim. Sonuçta kerbela gibi bir yerde yazlıkta elimizde tablet :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Tekrar aramışlar ama yemekteydim görmedim, Zannedersem inceleme yaptılar bilgi verecekler.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

geçmiş olsun gercekten can sıkıcı bir olay....

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Sanırım roaming ücreti olarak alınmış bu ücret.

Böyle "süpriz"ler ile karşılaşmamak için en garanti yol; yurt dışı paketi almak ;) neyse ki itirazını kabul etmişler. Şanslıymışsınız inanın :)

Ayça hanım siz daha iyi bilirsiniz tabii ki ama yurtdışı paketimde vardı halihazırda. Bir de eklemeyi unutmuşum; hattımı kapattılar akabinde ayın ortasında, annemler filan deliye dönmüştü. :) neyse paçayı kurtardık

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yani yakalanmazlarsa, fatura şişiyor? yakalarsak da pardon deyip iade ediyorlar ceza alşmadan?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Felsefe olarak müşteriye çaktırmadan giydirmeyi benimseyen kurumların iki gözü kör olsun ekmek Kuran çarpsın patlasın yokolsun.

(bu bir bedduadır)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Cavit ağa geçmiş olsun. bu gün medyada da benzer bir haber vardı. okudun mu? haberin detayı

Sağol Sadık..

yani yakalanmazlarsa, fatura şişiyor? yakalarsak da pardon deyip iade ediyorlar ceza alşmadan?

Bende buna kızıyorum be Çağlarım, ben dalmış veya unutmuş olabilirim, talebimi yapmışım işte madem bayiye gidip sonlandıramamışım bir ara sor öldüm mü kaldım mı dimi ? artı 6 aydır tek kuruş ödememişim iki ay sonra sen sonlandır niye çalıştırıyorsun hattı ? nasıl olsa bir şekilde alıyorsun..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi bu metodu ben indirim almak için kullanıyordum...

telefon açıp kapatın hattımı diyordum...

3 gün sonra arıyorlardı, indirim yapmazsanız kapatırım diyordum. :D Benim gibi düşünenler için iyi bişey :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Patron olucaksın birde.. :biggrin:

Bu fikri başka yerde kullanmak istiyorum müsadenle..

- Aloo, Emmi bu seneki poliçem kaç para olacak ?

- .......Lira abi..

- O ne ya çıkıyorum ben kapat hesabımı

- Peki abi kapadım, hadi kendine iyi bak..

- Hadi yaa, Kapadı iyimi.. Nereye gitçem ben şimdi yaa :(

:tongue::D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Felsefe olarak müşteriye çaktırmadan giydirmeyi benimseyen kurumların iki gözü kör olsun ekmek Kuran çarpsın patlasın yokolsun.

(bu bir bedduadır)

vesile ile, otomotiv sektöründe de, müşterinin bilmediği konularda, açıkça ve alenen kazıklayan sözde bayilere de gitsin.....

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ttnet ,bana da kol sentırlık yapmıştı. :bambam:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ağam geçmiş olsun. inan çok üzüldüm. hayırlısı olsun artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Son gelişme; Dün akşam aradılar genel müdürlükten, 4 nisan tarihinde görüştüğüm ses kayıtlarına ulaşmışlar ve hattın kapanması için talebimin olduğunu ses katdında görmüşler..

Amaa, ben bayiye gidip imza atmadığım için hat kapatılmamış ve ücretlendirme devam ediyormuş, sistem böyle yürüyormuş falan filan..

Enteresan bir şey daha yaşandı bu konuşmada, Dün öğlen bu konu ile ilgili yaptığım görüşme esnasında güya ben Numaramı taşımak için talepte bulunmuşum.. :):unsure2:

Dedim saçmalamayın,böyle bir sorunu çözmeye çalışırken ne münasebet numara taşıma hanımefendi ? "Arkadaş öyle not düşmüş Cavit bey" Tövbe tövbee, Ya yok öyle bişi saçmalamayın derhal o ses kaydına ulaşmanızı istiyorum dedim. Sonra geri adım attı "Numaranızı taşıma ihtimaliniz var gibi düşünmüş" :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ağam, sen bi kendini göster derim Maçka Merkez Binası'na :) Çözülecek gibi durmuyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Dünden beri bu başlıkta konuşmalara binaen Akbank Wings Kartımı iptal ettim. Havaalanındaki (sabiha gökçen) VIP lounge neymiş artık bizim kart giremezmiş 25 lira verecekmişiz kahve içmek için. Kartı verirken o nedenle almıştık, Ankara'yı kapadılar ses çıkarmadık, dış hatları kapdılar ses çıkarmadık ama artık sabiha gökçen de paralı girişe dönünce eeee dedim. Lanet olsun dedim kapadım. Kapama öncesi 75 lira yıllık kart ücretini iade teklif ettiler. Ama işin ilginci bundan önce 3 ay ayda 350 lira harcama yaparsanız 20 lira teklif ettiler, sonra doğrudan 20 lira teklif ettiler, en son 75 lira ücret teklif edildi. Eskiden Citibank'ın yaptığı gibi hafta içi arayın şimdi sistem çalışmıyor felan demediler. Kapadım gitti.

Konu ile ilgili belki değil ama böyle kredi kartlarınız varsa kapayın. Ya da kapamayı deneyerek bonus alın :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Valla istersen 10 tane iç ama ben bir kahve bir kek alıyordum. Bazıları abanıyor tabi o zaman böyle paralı hale getiriyorlar. Bizim millet de doymak bilmiyor...

Ha not: San francisco da Starbucks normal kahve 1.75 dolar. yani 3.15 TL.

Bizde 5 ya da 6 lira.. :)

Şu an esenboğadayım kahve sanırım 10 liradır :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

bizim okulda çaycı 0.35 yaptı, pahalı dediler. :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Bizim burada çay da kahve de beleş. :p Gelin ısmarlayayım. :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Dünden beri bu başlıkta konuşmalara binaen Akbank Wings Kartımı iptal ettim. Havaalanındaki (sabiha gökçen) VIP lounge neymiş artık bizim kart giremezmiş 25 lira verecekmişiz kahve içmek için. Kartı verirken o nedenle almıştık, Ankara'yı kapadılar ses çıkarmadık, dış hatları kapdılar ses çıkarmadık ama artık sabiha gökçen de paralı girişe dönünce eeee dedim. Lanet olsun dedim kapadım. Kapama öncesi 75 lira yıllık kart ücretini iade teklif ettiler. Ama işin ilginci bundan önce 3 ay ayda 350 lira harcama yaparsanız 20 lira teklif ettiler, sonra doğrudan 20 lira teklif ettiler, en son 75 lira ücret teklif edildi. Eskiden Citibank'ın yaptığı gibi hafta içi arayın şimdi sistem çalışmıyor felan demediler. Kapadım gitti.

Konu ile ilgili belki değil ama böyle kredi kartlarınız varsa kapayın. Ya da kapamayı deneyerek bonus alın :)

1. alışverişinize 5 lira, 2. alışverişinize 5 lira, 3. alışverişinize 5 lira, 4. alışverişinize 25 lira.. toplam 40 lira bonus diyen bir reklam varya o mesele..Niye 4. ye 25 lira diyesim geliyor onlara ama onlar gayet iyi biliyorlar nedenini.. :)

bizim okulda çaycı 0.35 yaptı, pahalı dediler. :)

Bahar şenliğini sizin okulda yapmamızın bir mahsuru yok dimi hocam.. :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

b

1. alışverişinize 5 lira, 2. alışverişinize 5 lira, 3. alışverişinize 5 lira, 4. alışverişinize 25 lira.. toplam 40 lira bonus diyen bir reklam varya o mesele..Niye 4. ye 25 lira diyesim geliyor onlara ama onlar gayet iyi biliyorlar nedenini.. :)

Bahar şenliğini sizin okulda yapmamızın bir mahsuru yok dimi hocam.. :D

Güzel olur Cavit abi. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...