İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Derin Mavi Fiesta'Ya Ufak Dokunuşlar

Mert Keçeci

Recommended Posts

Mert Keçeci

Bu çerçeve fusion a olur mu?

Olabilir parçacınıza gidip iki parçayıda isteyip üst üste koyun olabilcek gibiyse alın deneyin derim.

Ali fena hızlısın,ne ara aldın :tongue::D

Gögüs kenarları mavi görünüyor kaplamamı orjinalimi öyle.Radyo etrafıda aynı renkte olsaymış bütün olurmuş.

Göğüsün orjinal rengi mavi radyonun etrafınıda vakit bulduğum birzaman pianoblack yapmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:nazar: Maşallah ,kazasız cezasız.Renk derin mavi değil Denim Mavi'dir.Aynı renk hem Ali Çihangiroğlu'nun hem Ayhan Şentürk'ün hem de benim aracımın rengidir.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Aracı ve yapılanları daha yeni gördüm gerçekten çok hoş..

Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

:nazar: Maşallah ,kazasız cezasız.Renk derin mavi değil Denim Mavi'dir.Aynı renk hem Ali Çihangiroğlu'nun hem Ayhan Şentürk'ün hem de benim aracımın rengidir.

Teşekkürler Adnan bey ruhsatta derin yazdığı için öyle yazdım acaba sizin ruhsatlarınızda renk olarak nasıl yazıyor öğrenebilirmiyim acaba.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Denim yazıyor, yazarken polis olmaz falan demişti fakat sonunda belge gösterince aynen yazdı, dingilterede jeans blue diye geçer, değişik bir renk, taşlanmamış kot pantolon rengidir, güneşte beyazımsı noktalar varmış gibi durur, özel renk özel mavi konsol sadece bu renk seçersen gelir :)

Ali fena hızlısın,ne ara aldın :tongue::D

Gögüs kenarları mavi görünüyor kaplamamı orjinalimi öyle.Radyo etrafıda aynı renkte olsaymış bütün olurmuş.

Hehehhe hiç affetmem, fordburada dan anında sipariş çektim, 16 sında elimde :)

Göğüs kendinden mavi, sadece denim mavi renk seçersen gelir, diğer fiestalar standart konsola sahip, sadece St - S ve Denim Mavi Fiesta' lar farklı konsola sahip, eee özel model kardeşim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Güle güle kullanın.

Xenon'lar kaç milyon kelvin :s

Xenon yok araçta normal philips h11 ampül var sislerde

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

güzel uygulamalar olmuş maşallah tam benim yapacaklarımı yapmış diyecektim ki ön tampon lipi benim alacağımdan değilmiş şimdi bi konu açıp bende resim koyucam gerçekten bu tarz lipler çok güzel oluyo emeğinize sağlık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Sonunda foruma gelmişin kardeşim :biggrin: Son gördüğümden bu yana bi far karartma olmuş galiba bizde Seçkin'le yapmayı düşünüyoruz.Öndeki focus babanın araba galiba bide connect eklenmiş hayırlı olsun.Maşallah allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Vay vay, aynı benimkinden :) güle güle kullan süper, şu sis çerçevesi ve lip fena gerçekten, hemen edinmeliyim.

(Bu arada araç comfort değilmi, cool+ değil.) yeni gördüm comfort muş :)

Lip budur sanırım.

a4cupralip01.jpg

kazasız belasız maşallah bu arada bu lipi nerden bulabiliriz.

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Volkswagen servislerinde bulabilirsin leon cupra lip :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Sonunda foruma gelmişin kardeşim :biggrin: Son gördüğümden bu yana bi far karartma olmuş galiba bizde Seçkin'le yapmayı düşünüyoruz.Öndeki focus babanın araba galiba bide connect eklenmiş hayırlı olsun.Maşallah allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. :nazar:

Uzun zamadır fotoları paylaşıcaktım ama vakit yokluğundan olmadı nasip bugünneymiş valla farlar karardı ama gece berbat birşey görünmüyor doğrudüzgün sürekli uzun+sislemek gerekiyor yol boşken sorun yok ama karşıdan gelen oldumu malesef insanları rahatsız ediyoruz.Evet öndeki focus babamınki birde nurtopu gibi connectimiz oldu tam fordcu olduk. :D

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Valla Ali abininde dediği gibi kendi farına bi-xenon en güzeli durumları toparlarsam janttan sonra ilk düşüncem o.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Valla bi-xenon yaparken haberleşelim olmazsa ikisini bi arada çıkarırız.

Yorum bağlantısı
Gürsel Şen

dostum iç kapı kollarını neyle kapladın. metalik renkte görünüyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Kaplama değil, st yada s kapı kolu onlar.

Benim arabanında kapı kolları o renkti, ama üstündeki boya aşınıyor zamanla, bende jantları boyarken kapı kollarını da astar+jant boyası+ vernik ile boyadım daha aşınmanın A sı yok. :)

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Yok krom kapı kolu değil onlar kaplama olması lazım öyle hatırlıyorum iki kardeş rahat duramayıp heryerini kaplıyorlar :D El yatkınlığı olunca bu kadar iyi işçilik çıkıyor tabi ortaya. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Hımm, bunu söylediğin iyi oldu :D

Nasıl fikir, :)

Birde sertleştiricili vernik olunca dadından yinmez.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

güle güle kullanın yapılan herşey yerli yerinde maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Sorma ali abicim virüsün en ağlasından bulaştı kapı kolalrı tutma yerleri diğer siyah olan yerlerin hepsi folyo kaplama nasipse bu cumarteside teybin etrafındaki kalan parçayı söküp kaplamayı düşünüyorum bakalım o nasıl duracak.

Yok krom kapı kolu değil onlar kaplama olması lazım öyle hatırlıyorum iki kardeş rahat duramayıp heryerini kaplıyorlar :D El yatkınlığı olunca bu kadar iyi işçilik çıkıyor tabi ortaya. :biggrin:

Teşekkür ederim orçuncu iyi demeyelimde orta ayar diğelim formda bulunan sanatkar arkadaşlarımıza ayıp olması çokdaha iyilerini çıkaranlarvar.

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Teybin etrafındaki derken orta konsolumu kaplamayı düşünüyosun bizde de var öyle bi düşünce piano black kaplasak mı diye bi virüs var içimizde cumartesi kaplarsan kesin haber et görmemiz şart pazarda biz başlarız artık :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...