İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Derin Mavi Fiesta'Ya Ufak Dokunuşlar

Mert Keçeci

Recommended Posts

Mert Keçeci

Bugün fiyat aldım ellerinde yokmuş getirtebilirlermiş fiesta st vites topuzu dediğimde tek bir parça olarak görünüyormuş yani kırmızı veya kromlu olanlar ayrı ayrı yazmıyormuş araç şasi numarası istediler ona göre belli oluyormuş tabi bizim st olmadığından boşuna şasi numarası sorgusuyla insanları uğraştırmak istemedim.Ayrıca uymaz filan dediler siz merak etmeyin biz uydururuz dedim ama fiyatı duyunca vazgeçtim siparişten fiyat 170tl.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

St topuzu değil, sakın sipariş vermeyin, ayrıca uymaz değil uyar, çok bilmiş servis :) zaten fiesta için yapılmış nasıl uymazmış.

Birde şunlar var, parça nosuna göre belki getirirler.

http://www.fordparts...80939_c_417.htm

Siz resimdeki parça nosuna göre isteyin, aliminyum topuz yazar, deri olanla karıştırmayın, aliminyum+deri olan st topuzu, yanlış gelir sonra.

adszlw8ke7.jpg

Fiyatı 170 gibidir şimdiden söyleyeyim.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Abi bu fiyatlara bir süreliğine rafa kalkacak herelde ama araştırmaya devam elbet buluruz biyerlerden daha uyguna.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sahibinden gibi yerleri taramaya devam et, enderde olsa bulunuyor bazen.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Ali hocam o aslında alemüyon değil sadece görüntüsü öyle, aramızda kalsın.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Değil elbet, hiçbiri değil, ama nasıl boya kullandılarsa baya iyiymiş.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Değil elbet, hiçbiri değil, ama nasıl boya kullandılarsa baya iyiymiş.

boya hiç çıkmıyor ve aşınmıyor kalın macun gibi birşey.

ama ne deri ne de alemenyon.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende deri hiç yok zaten, alemenyon boya+güzel dokulu deri görünümlü plastik, ideal :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mert Keçeci

Arkadaşlar araca ses sistemi döşemeyi düşünüyoruz aşağıda sıralayacağım ürünler nasıldır iyi bir şeyler ortaya çıkar mı sormak istedim;

Teyp orjinal sony mp3

JBL GTO508C Component 13cm uyarsa 17cm (2takım)

JBL GTO 1004 4 KANAL 600w anfi

pioneer ts-w307d4 30cm 1200watt çift bobin subwofer

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar böyle bir tesisatta zevkle müzik dinlenirmi?

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Sony'yi ne ara aldın mert :biggrin: Component'lerin uyumu konusunda sanırım bizim araçlar biraz sıkıntılı.Tam uyumlusu zor bulunuyor.HTŞ sanırım bişeyler yapmıştı bi ona danışabilirsin.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Arkadaşlar araca ses sistemi döşemeyi düşünüyoruz aşağıda sıralayacağım ürünler nasıldır iyi bir şeyler ortaya çıkar mı sormak istedim;

Teyp orjinal sony mp3

JBL GTO508C Component 13cm uyarsa 17cm (2takım)

JBL GTO 1004 4 KANAL 600w anfi

pioneer ts-w307d4 30cm 1200watt çift bobin subwofer

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar böyle bir tesisatta zevkle müzik dinlenirmi?

orjinal teyp se bu kadar uğraşmayın derim

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Sony'yi ne ara aldın mert :biggrin: Component'lerin uyumu konusunda sanırım bizim araçlar biraz sıkıntılı.Tam uyumlusu zor bulunuyor.HTŞ sanırım bişeyler yapmıştı bi ona danışabilirsin.

Sonylenemedik daha malesef ama piyasa araştırıyorum ucuz ve temiz denk gelirse atlıcam üzerine :D Component'larda ise araştırdığıma göre 16cm olanları doğrudan vidalıyorlarmış ama orjinal deliklere uyan olursa harika olur.

orjinal teyp se bu kadar uğraşmayın derim

Uğur bey siz ne önerirsiniz normal teyplerde ön göğüs çirkin göründüğünden sony'ye bağlamayı düşünüyorum.

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Hafta sonunu değerlendirelim dedik nezamandan beri aklımda olan stopların sinyal ve geri vites kısmını folyoladık ve egr iptalini gerçekleştirdik ardından otobanda ve yokuşta ufak bir test yaptık.Buyrun fotolar;

vg7fa9.jpg

2elyyjb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Mert kaplama konusunda epey iyidir bilginize.Yaptığı iç kapı kolu kaplamalarını herkes krom kapı kolu sanmakta :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Mert kaplama konusunda epey iyidir bilginize.Yaptığı iç kapı kolu kaplamalarını herkes krom kapı kolu sanmakta :D

Sağolsun sanayideki folyocular öğretti bu işi folyo çeken bulmak zor çekenlerde iyi fiyatıda iyi çekiyorlar maşallah.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Mert Keçeci
(düzenlendi)

Sonunda sony mp3 teybimize kavuştuk arkadaşlar piano black ile uyumu işte böyle oldu;

nyydl2.jpg

Fotoğraf biraz kötü kusurabakmayın en yakın zamanda iyi bir fotoğraf eklenecek bu arada compnent,anfi ve sub araştırmalarına devam comp. ve sub. belli oldu gibi ama anfi durumu karışık tavsiyeleri bekliyorum comp. hertz esk serisi X2 tak. (hsk malesef olamıcak),pioneer champion series çift bobin almayı planlıyoruz anfi tavsiyelerini beliyorum.

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Enes Kılılıoğlu

çok yakışmış elinize sağlık bence en güzel mutluluk emeğinin karşısına geçip ona mutlu bişekilde bakmak :good1::bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Benimde teyp çalındı diyorum kim çaldı :D :D Maşallah yakışmış Mert güle güle kullan.Ama piano black yap çerçeveyi geç kalma :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

çok yakışmış elinize sağlık bence en güzel mutluluk emeğinin karşısına geçip ona mutlu bişekilde bakmak :good1::bravo: :bravo:

Teşekkürler evet dediğiniz gibi en güzeli ve insana en çok mutluk veren şey yaptığınız işin karşısına geçip onu seğretmek insana yetiyor.

güle güle kullan mert güzel olmuş :)

Sağolasın tanecim.

Benimde teyp çalındı diyorum kim çaldı :D :D Maşallah yakışmış Mert güle güle kullan.Ama piano black yap çerçeveyi geç kalma :good1:

Geçmiş olsun orçun allah allah kim çalmış acep senin teybi ama dikkat et birsabah arabayı takoza kalkmış görmeyesin :DSağolasın kardeşim herşey için ayrıca teşekkür ederim.Griliği vites topuzunu değiştirdikten sonra düşünücem bakalım focus vitesi topuzunu takınca belki uyum sağlar havalandırma ızgaları vites topuzu ve teyp.

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Yok kardeşim o piano black'den sonra ne yapsan havanı alırsın o teybi maskeyeleyip boya hiç kasma sen :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Samet Yarın

yeni gördüm mert güzel olmuş :nazar: emin ol mp3 lü sony işini görecektir ben çok memnunum dogru tercih :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...